reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Tamarunia gratuluje dziewuszki!!!

Martuska, Beta, Aniabania, Ivonko... jak wasze maluszki???? jakies nowe osiagniecia??  :laugh: :laugh: :laugh:

"my" wczoraj nauczylismy sie otwierac drzwi i w zwiazku z tym siedzimy non stop w lazience [bo tam najfajniej] i spuszczamy wode, wypsikujemy zapach i rozwijamy papier toaletowy..

pozdr,
 
reklama
Malwina ja mieszkam na Hanwell,tak wiec do kosciola chodze na Ealing,a rodzic bede na Euston Square .Ja wieczorami tez wczesnie nie ide spac,ale za to rankiem spi mi sie calkiem dobrze.

Anya pewnie masz racje,ze pozniej nie zwraca sie na to jak szpital wyglada tylko mysli o tym by szybko urodzic,ale musze przyznac ze Twoja kolezanka to naprawde odwazna.

Jak obiecalam dolaczam kilka fotek.
dscn12227pu.jpg

dscn12213xr.jpg

To dzielo mojego meza.
Nastepne jest troszke wczesniejsze.
dscn11800ke.jpg
 
Lwico.. ale masz duuuuzy brzuszek :):):)... wiesz ile malenstwo wazy [orientacyjnie]???

za to na ostatnim to trzeba sie przygladac, zeby zauwazyc zes w ciazy :):):).. chyba niewiele przytylas, co??... :):):)..
 
Lwico slicznie wygladasz,brzusio powaznie w dol sie obsunow,jest wspanialy ;) ;) ;)

Anya ciesze sie ,ze Joshua kazdy test przechodzi idelanie,niech sie rozwija jak naj lepiej z dnia na dzien pewnie jest sliczniejszy.Czy twoj mezczyzna jest wysoki???Josh duzy i dlugo chlopiec ;D ;D ;D

Leedsana dzieci w tym wielu sa takie ciekawe wszystkiego,a jak juz cos sobie upatrza to koniec,az do znudzenia,ale tylko znudzeniu sa rodzice :D :D :D pocieszne sa.Od narodzin az do nastolatka przez tyle roznych twarzy przechodza,nieustannie daja nam wiela radosci i zaarzem odpowiedzialnosci ;) Ja czasmi tak sobie rozmyslam jakie nasze malenstwo bedzie.......czy bedzie bardzo zmieszany,czy przejmie cechy jedego bardziej niz drugiego.....Oby nie byla taka jak Ja jako niemowlak ::) ::) ::)

Malvina a ty w ktorym szpitalu rodzisz???Co tutaj wczesniej robilas???Ja cos czuje,ze twoja mala urodzi sie wczesniej niz Lwicy,moze sie mysle.Najwazniejsze abyscie obie czuly sie wysmienicie przy porodzie i aby byl on lekki ;D

Ja uciekam sie kapac,dziwnie tak samej w domku wieczorem,maz pojechal na wycene roboty,potem zrobie z paznokciami bo polamaly sie,zawsze jak juz zapuszcze i wroce do parcy,po paru dniach zadzorki sie robie,to tu zachacze to tam.Zreszta musze je przyktocic,bo jak kapie dzieciaczki ktorymi sie opikuje,zawsze gdzies ,ktorac zarysuje ::)Potem moze jakis program obejrze i spac.
Trzymajcie sie cieplo ;)pzdr :)

 
maxin78- tatus jest bardzo wysoki, ale mama tez do najnizszych nie nalezy :-) Ogolnie rodzice maja dlugie nogi :-)

lwica- widac, ze nadal cieszysz sie bardzo ciaza. Grunt to usmiech. Oby nie opuszczal Cie tez w trakcie porodu :-) Wygladasz bardzo kwitnaca.

Ja wyszlam jeszcze wieczorkiem na miasto z moja mama i myslalam ze glowy nam urwie. Wiatr niesamowity. Minusem grudniowych dzieciaczkow jest niestety brak pogody... a w Anglii to juz w ogole zima bywa bardzo deszczowa i wtedy pozostaje tylko siedzenie w domu.


 
maxin78 pisze:
Leedsana dzieci w tym wielu sa takie ciekawe wszystkiego,a jak juz cos sobie upatrza to koniec,az do znudzenia,ale tylko znudzeniu sa rodzice :D :D :D pocieszne sa.Od narodzin az do nastolatka przez tyle roznych twarzy przechodza,nieustannie daja nam wiela radosci i zaarzem odpowiedzialnosci ;) Ja czasmi tak sobie rozmyslam jakie nasze malenstwo bedzie.......czy bedzie bardzo zmieszany,czy przejmie cechy jedego bardziej niz drugiego.....Oby nie byla taka jak Ja jako niemowlak ::) ::) ::)

Maxin ... na pewno masz racje... bedzie co wspominac :laugh: :laugh: :laugh:..

a Wasze malenstwo na pewno bedzie cudowne [nawet jesli wyrosna mu na glowie male rozki ;)] .. jedyne w swoim rodzaju :):):)..
 
Czesc dziewczyny! ja juz na nogach od 8...u nas tez byla straszna wichura w nocy a teraz ciemno na dworzu jak w d..... ;)
Anyu - fajnie ze u Ciebie i Joshuy wszytko w porzadku! Najwazniejsze ze jest zdrowy! chcialam sie ciebie zapytac czy karmisz piersia czy podajesz tez butelke? no i jak ze spaniem Malego? daje troche ci pospac w nocy? tak sie wypytuje bo mnie pare osob (a szczegolnie kumple z pracy) straszyli ze po porodzie pierwsze miesiace to istne kongo, placz i zgrzytanie zebami!nie masz czasu na wlasne siku! ale ja mysle ze u ciebie to przebiego dosc spokojnie, i Joshua jest grzeczniutkim chlopczykiem :)
a jak bylo u ciebie leedsana? czy twoje malenstwo tez bylo takim aniolkiem?
lwico- ja chyba mam troche mniejszy brzuch, ale tez zalezy o ktorej porze dnia- czasami jest duzy jak balon a czasami np rano bardziej zgrabny. Niestety nie moge pokazac aktualnego zdjecia bo wlasnie na sylwestra popsula nam sie ladowarka do aparatu....ale mam zdjecie ze swiat, wiec wkleje (jak sie uda!). pytalam sie gdzie mieszkasz bo w niedziele w kosciele widzialm taka podobna dziewczyne do ciebie- tez w mocno zaawansowanej ciazy.no ale ty mieszkasz na zachodzie a ja wschodzie Londynu. wiec raczej sie mylilam :) A rodzic bedziemy niedaleko siebie, ja tez w centrum, tylko na Great Portland Street. To jest prywatna klinika i za porod tam trzeba placic straszne pieniadze! ja jestem taka szczesciara ze ubezpieczalnia, w ktorej jestem ubezpieczona poprzez moja firme gwarantuje calkowite pokrycie kosztow!! a jest to okolo 8tys funtow! wliczone w to opieka lekarska przed porodem (wlasnie dzis mam wizyte) i sam porod, w szpitalu moge zostac do 5 dni. ciesze sie z tej mozliwosci bo to zawsze troche uspokaja przed porodem, jak wiesz ze czeka cie nalezyta opieka i uwaga ze strony personelu szpitala...
Maxim-   pracuje w takiej francuskiej firmie budowlanej, jako administratorka w dziale finansowym. jest to olbrzymia i dosc bogata firma, dlatego tez maja dobrze rozwiniety caly aparat socjalny na czym ja teraz moge skrzystac i miec np. porod w prywatnej klinice. oni maja filie na calym swiecie a tu w Londynie budujemy szkoly i szpitale dla panstwa. i powiem wam jeszce ze fajnie sie pracuje z francuzami - sa bardziej otwarci i przyjacielscy od anglikow moim zdaniem!sorry jezeli maz ktorejs z was jest anglikiem! :)
my.php
 
Dziewczyny dziekuje za mile slowa,a brzucho duzo,ale narazie nie jest zle bede sie martwila po porodzie jak go zrzucic.

Ledsana,nie tak malo przytylam bo okolo 15 kg,ale praktycznie wszystko w brzuszek poszlo,ciekawe czy to dzidzia taka duza czy tez tyle wod plodowych,ja po urodzeniu wazylam 4600,wiec moze w moje slady pojdzie. ???

Malwina w fajnej firmie pracujesz i przyznam szczerze ze rzadko takie sie zdarzaja,pewnie dlatego myslisz o powrocie do pracy,a ta dziewczyna ktora widzialas,kto wie moze mam sobowtora w Londynie. :laugh:

Ja dzisiaj ide na spotkanie z polozna mam nadzieje ze wszystko nadal w porzadku,a za to wieczorem moja mamuska przylatuje juz sie nie moge doczekac,ostatnio widzialysmy sie w sierpniu jak tu byla,ale wtedy brzunio jeszcze malutki byl w porownaniu do teraz. ;)

Anya masz racje pogoda to faktycznie nie sprzyja spacerkom,ale moze niedlugo sie zmieni. :(

Maxim ja tez czasami sie zastanawiam jaka dzidzia bedzie i do kogo sie poda,czasami sie smiejemy ze my obydwoje bylismy grzeczni jako niemowlaki :angel: to nasza dzidzia nam wybierze >:D,ale moze nie bedzie az tak zle. ;D
 
czesc kobietki.
dawno mnei nie bylo i tyle nadrabiania....
na wstepie, witam wszystkie nowe mamusie i mamusie to be :)

bylam przedwczoraj u poloznej. dzidzi juz jest do gory doopka ;) no i pleckami do srodka, stad bole krzyza. wszystko inne jak najbardziej ok. pobrali mi krew na glucose test. mam nadzieje ze tez wyjdzie ok. no i probowalam sie dowiedziec czy wiadomo czy mam toksoplazmpozy przeciwciala, bo przy pierwszej wizycie u poloznej prosilam zeby mnie zbadali i nei potrafili mi powidzec. ignoranci...pewnie test nei zostal zrobiony...ech.

lwica, zdjecia superasne :) sluzy ci ciaza :) no i brzuszek urosl od kiedy cie widzialam :) fajny :)

maggusia, za mieszkanko trzyam kciuki. na pewno bedzie dobrze :) ja soei zawsze powtarzam, nie od razu rzym zbudowano i powoli powoli a bedzie takjak chcemy :) zobaczysz w koncu znajdziecie swoj kacik :)

maxin, ja juz nei pamietam kiedy przespalam cala noc. teraz jak nei kotka mnie budzi bo jej sie przykrzy i maluchy jej sie znudzily, niestety nei moze jeszcze luzem latac, bo sie dalej rzuca na reszte, to budza mnei scierpniete dlonie i przedramiona :( naprawde mam nadzieje ze to przejdzi epo porodzie, bo cos okropnego. rano jak wstaje to nawet rak nei za bardzo moge umyc bo mnei bola :( nie mowiac o nalozeniu makijazu na przyklad :(

maluchy mi rosna. robioa sie coraz fajniejsze i z dnia na dzien coraz bardziej rozrabiaja. skacza biegaja i w ogole sa slodziaki :) mam mase nowych zdjec, tylko brak czasu zeby wrzucic na neta. jak powrzucam, to sie pochwale ;)

aaa i w dalszym ciagu odliczam dni i tygodnie do macierzyskiego ;) oby szybciej zlecialo....

pozdrawiam i wracam do pracy :)


 
reklama
dziewczyny, czy ktoras chodzila do szkoly rodzenia tutaj?? nie wiem czy warto szukac czegos w NCT bo moj szpital chyba nei oferuje...poradzcie, co??
 
Do góry