reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Dziewuszki sluchajcie.
Jak z Waszym powrotem do pracy?
Moj M nie chce zebym wracala i nie wiem co robic.Lubilam swoja prace,nawet znalazlam nianie. W sumie chce wrocic tylko na 4 wieczory od wtorku do piatku od 17.50 do 22 czasem troszke dluzej wiec mala i tak bylaby caly dzien ze mna a wieczorem z tata.
Juz sama nie wiem co robic w sumie to mam jeszcze troche czasu zeby sie zasstanowic.
A jak u Was wyglada sytuacja powrotu?
 
Dziewczyny co do szczepionki od zoltaczki to twardo sie upominajcie. Lekarz w GP powiedziala mi ze wedlug prawa dzieci matek ktore byly szczepione i ktore pochodza z krajow w ktorych szczepia powinny byc bez problemu zaszczepione.
Ale GP sie tym nie zajmuja. Wyslaal list do pediatircian community i powiedziala ze to od nich zalezy czy sie podejma. Dostalam odpowiedz ze mam sie stawic 1 czerwca na rozmowe. Tylko ze 1 czerwca to ja w Pl bede . Mam nadzieje ze sie uda przelozyc. Mysle ze zaszczpia mala bo skoro chca zebym przyszla to chyba nie na darmo
 
Ja wracam do pracy 18 czerwca i niewiem jak wytrzymam caly dzien bez synka:-:)-(.Wiem ze krzywda mu sie nie stanie bo bedzie z babcia,a jednak troche sie obawiam.Moja mama zostanie tu do wrzesnia,a pozniej to chyba bede pracowac na part time,zobaczymy jeszcze.Narazie ciesze sie kazda chwila spedzona z synkiem:tak::tak::tak:.

 
Witajcie!
Po pierwsze witam nowe forumowiczki, piszcie duzo o sobie:-)
Po drugie:
Majeczka-kochana jestesmy z toba , myslimy o was i ktrzymamy kciuki aby rehabilitacja zakonczyla sie wielkim sukcesem martusi.Wiem ze wam ciezko ale dacie rade, badzcie silni!ZObaczysz ze wszystko bedzie dobrze:-)
Maggusia-rozumiemmze lecisz do Grecji do mamy, nio wiec odpoczywaj kochana, baw sie dobrze ale i wracaj do nas szybko.Spokojnej podrozy!
Maxin- a jak tam po urodzinkach niuni?
U nas jakos dni gonia bardzo szybko.Dzis urodziny mojego meza, planuje dzis fajnie wygladac dla niego nio i urzadzic romantyczny wieczor.A poza tym w sobote robimy party 3 w 1.Oskarcio ma dopiero za tydzien urodzinki ale robimy 4 dni wczesniej i to bedzie wlasnie to party:Ur Oskarcia+ur. meza +na sam wqieczorek parapetowa.Powoli robie zakupy na salatki i takie tam.Mam nadzieje ze goscie dopisza i bedzie fajnie.Nio i oczywsice zamowilam torcik Oskarciowi.Takia bylam podekscytowana jak wybieralam jaki chce tort.Nie moge uwierzyc ze nasz skarb ma juz prawie roczek:-)Nio ale wybralam tort z zielonym napisem z z kubusiem puchatkiem i balonikami, amm nadzieje ze bedzie ladny i w miare smaczny!
NIo a teraz zmykam bo jade z malymna wazenie i musze jeszcze pare rzeczy zalatwic.
Milego dnia dla was kochane, dla waszych dzieciaczkow nio i dla naszych ciezarowek i ich brzuszkow!:-)
 
Ja na razie do pracy nie wracam.Do firmy, w której pracowałam w czasie ciąży nie wrócę za żadne skarby świata i muszę w końcu się znostryfikowac, wiec szukac pracy bede za jakies 2 miesiące.:tak:i wtedy też spróbuje znaleźc nianię.:tak:
 
Czesc Dziewczyny :)
Mam takie pytanko dotyczace torby z probkami. Czy ktoras z Was otrzymala kupon na torbe Bounty z probkami? Ja tak wczoraj ja odebralam. Czy to jest jednorazowe? Czy po urodzeniu twez cos takiego bedzie?
I czy ktoras z Was jest w klubie Bounty?
Dzieki za odpowiedz.
Milego dnia :)
 
Cześć dziewczynki

Kama83
ja tez uwielbiam lody :-)

buziaczek1626
witaj ,bardzo się cieszę że fasolka rośnie i że leży tak jak powinna :biggrin2:

Maggusia
udanego wypoczynku

izusia
przekaż i od nas zyczonka mężowi ;-)


ja wczoraj w końcu dostałam @ i w nocy znowu mnie obudził nieziemski ból :eek: a w toalecie znowu traciłam przytomność,nie wiem co jest grane :baffled:
 
czesc dziewczyny
ale ja dlugo spalam, dopiero wstalam i zjadlam sniadanie:szok:, ale co tam, wszyscy mi mowia abym teraz wyspala sie na zapas, bo juz niedlugo moge na to nie miec czasu, a ja juz nie moge sie doczekac :-D. Wczoraj bylismy w szpitalu na wizycie, powidziano nam ze wszystko dobrze, a dzidzia dzielnie glowkowo ustawiona.
Chcielismy zobaczyc sale porodowa, ale powiedzieli ze nie pokazuja i dali nam adres internetowy gdzie mozemy to obejrzec, no tak, ale to nie to samo. A ja juz tak sie boje:szok:.
A dzisiaj mam jeszcze spotkanie z moja polazna.
Moja namietnosc do lodow zakonczyla sie bolem gardla:wściekła/y::eek:. Mam nadzieje ze to przejdzie, bo chcialabym byc w dobrej kondycji na czas porodu.

Maggusia zycze udanych wakacji, odpoczywaj w Grecji i wracaj szybko

Izusia nic dziwnego ze dni wam szybko mijaja, w nowym domku zawsze jest cos do zrobienia, mam nadzieje ze wasza impreza bedzie fajowa, 3 w 1 to powinna byc potrojnie udana:-D:tak:

Fittney witaj na forum, musisz uwazac na siebie i sprawdzic co sie dzieje, ale nie licz ze tu latwo trafisz do ginekologa

Belka ja dostalam taka torbe Bounty w szpitalu, ale tam glownie byly jakies ulotki, informacje, a probek niewiele, moze to cos innego:confused:

Pozdarwiam i zycze milego dnia, to znaczy popoludnia...
 
reklama
BELKA-JA TEZ DOSTALAM TAKA PACZKE PRZED PORODE ALE NIE ZA DUZO W NIEJ BYLO DOPIERO TE W SZPITALU BYLY WYPASIONE:-D DOSTALAM TRZY Z PROSZKAMI PLYNAMI DO PRANIA PIELUSZKAMI SZAMPONAMI OLIWKAMI NO PO PROSTU CALA WYPRAWKA DLA DZIDZI:tak:

IZUS - DZIEKUJE CI SERDECZNIE ZA WSPARCIE JESTES KOCHANA , PRZEKAZ DLA MEZA ODE MNIE ZYCZENIA TEZ, SUPER ZE JUZ WAM FAJNIE W NOWYM DOMKU BARDZO SIE CIESZE

BUZIACZEK- FAJNIE ZE JESTES TAKA POZYTYWNA SUPER CZYTA SIE TWOJE POSTY POZDRAWIAM SERDECZNIE

MAGGUSIA-SKARBIE MILEGO ODPOCZYNKU W SLONECZNEJ GRECJI:-)

MAXIN-JAK URODZINKI NATALKI SIE UDALY

KALUSIA- GDZIE SIE PODZIEWASZ BO MUSZE Z TOBA POROZMAWIAC KOCHANA ;-)
NAFNIA-OJ SPIJ KOCHANA SPIJ LEPIEJ JUZ NIE BEDZIE:-D JAK TO SMIEJE SIE MOJA SIOSTRA DOPIERO SIE ZACZNIE PO NARODZINACH MALENSTWA:-), A NA SALI PORODOWEJ MOZE AKURAT BYL POROD DLATEGO WAS NIE WPUSCILI ROZNIE BYWA MOZE AKURAT KTOS KRZYCZAL I NIE CHCIELI WAS PRZESTRASZYC:laugh2:, JA BYLAM PRZED PORODEM ALE POWIEM SZCZERZE ZE ZA WIELE MI TO NIE DALO JAK JUZ SAMA RODZILAM :laugh2: WSZYSTKO BYLO MI JEDNO GDZIE ABY JUZ MINELO:laugh2:

FITTNEY- OJ TU Z TYMI GINEKOLOGAMI TO MASAKRA JA BYLAM DAWNO TEMU ZROBIC CYTOLOGIE I DO TEJ PORY WYNIKU JESZCZE NIE MAM ALE TERAZ JESTEM W PL TO POJDE :tak:,

POZDRAWIAM
 
Do góry