reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

to jeszcze raz ja.
wkleje fotki moich chłopaków.


Pandorka my mamy ten sam ale nasz czasami jest wolnya najlepsze jest to ze zwalnia po południami.rano to jeszcze jak cie moge.
 
reklama
A my po spacerku :-) W koncu cos zjadlam :-D

Michaga - juz wiem jaki to model...mozna powiedziec ze sa inne kolka :-)

Pinka - torciki....alez cudne ! Podobnie jak IZKA urodzinki bedziemy obchodzic w Polsce i ze uda nam sie zamowic podobne cudo :tak:


My mamy interent ze sky'a. Placimy 35£ za pakiet kanalow sky'a, interent + chyba linia - wsio za 35£. Nie narzekamy.Juz ponad rok a jeszcze nie bylo zadnych problemow i zawsze super chodzi - psssyt , nie zapeszac :-D
 
noelia, nie tyle, że trzeba przemieszkać ale trzeba mieć to udokumentowane, że sie tu mieszka dochody itp. zależy w jakim cansilu ale ma sie trzy prawa do odmowy, tzn że ci m ieszkanie nie pasuje i chcesz inne.
więc ta fajna księgarnia z polskimi książkami co znalazłam to się nazywa małe czytanie. jak na UK ceny spoko. polecam. sprawdziłam. (Ma
 
JEST, JEST, JEST!!!!!!!!:-):tak::-DPO 30 DNIACH DOTARL!!!!!!!
Na widok vana z Parceline temperatura mi z radosci podskoczyla!!!;-)
Dodatkowo, nie wiem co tu sie dzieje ale chyba z tego wszystkiego sie pomylili i przyslali mi model z 2008 a nie starszy z 2007. W standardzie mam folie na deszcz a mialam nie miec!;-) Na sile chcieli sie mnie pozbyc i zapakowali pierwsze pudlo jakie im sie pod reke nawinelo z napisem Maclaren!!!
Izka0401 - chyba tym sposobem zaplacili mi za stres... he, he, he!:-):-):-)

Co do internetu...my mamy TalkTalk za £19.90/miesiac a w tym rozmowy do 16 krajow UE za darmo (w tym oczywiscie Polandia). Szczerze mowiac to jest to totalny "rabisz" bo net pojawia sie jak zebra na przejsciu dla pieszych - raz jest a raz go nie ma!:wściekła/y: Trzeba uwazac bo w wiekszosci przypadkow szybkosc netu okreslaja UP TO 8MB czyli moze byc 8 a moze byc i 3 lub 5Mb. To jest ich haczyk!
A teraz moje Panie ja spadam...moja corcia jak na zlosc spi i spi a wozek czeka na jazde probna...;-)! Do zobaczenia!
 
Hej

Teraz ja mam pytanie ..czy żeby starac sie o mieszkanie socjalne trzeba byc rezydentem ,trzeba tu rok mieszkac ? Odwiedziłam strone na której słowa o tym nie ma ,ale znajomi Polacy tak twierdza .Czy ktos mi odpowie ...z góry dzięki:tak:
my mamy dom socjalny,ale zadnych dokumentow ze jestesmy rezydentami nie musielismy dostarczac.Moi rodzice tez dostali socjlny dom i tez nic nie musieli doreczac.

Ale ja tu jestem zakrecona strasznie duzo piszecie,troche mi zajmie zanim dojde kto jest kto:-):-)Tagze wybaczcie mi jak cos pokrece:-)

Mala-gorzatka-ty pisalas co o szkole i przedszkolu.Napisze co co ja wiem,na moim przykladzie.Moj KUBA chodzi terza do Reception,wczesniej chodzil do darmowego nursery przy szkole bezplatnie.Prywatne nursery nazywa sie Nursery Day i jest bardzo drogie,mozna sie z revenue starac o dodatek na to,zwracaja ci 70% ale trzeba udokumentowac ze sie pracuje,nomi treba pracowac wiecej niz 16 godzin tygodniowo:-)mam nadzieje ze pomoglam,albo powtorzylam co juz bylo wczesniej napisane,ale tyle piszecie ze nie jestem w stanie tego wszystkiego przeczytac:szok::no:
 
Doris78- z socjalu macie domek czy flat i ile pomieszczeń? przepraszam za takie szczegółowe pytania ale jak byś mi odpowiedziała to bym była bardzo wdzięczna. Pozdrawiam:-)
 
Wlasnie was doczytalam i tak sie siedze i zastanawiam........a w jaki sposob mozna dostac mieszkanie socjalne i kto wogole moze je otrzymac?
 
Doris78- z socjalu macie domek czy flat i ile pomieszczeń? przepraszam za takie szczegółowe pytania ale jak byś mi odpowiedziała to bym była bardzo wdzięczna. Pozdrawiam:-)
Nie masz za co przepraszac,po to te forum jest zeby sobie pogadac i pomagac:-)Ja mam flat ,bo w tej dzielnicy co ja domek bysmy musieli jeszcze czekac jakies dwa lata,ale mozemy sie starac o zamiane na domek,wiec niedlugo moze bede w domku mieszkala:-)Mamy dwie sypialnie i salon,mieszkanie jest dwu poziomowe.Ale jak bym miala chlopca i dziewczynke to bysmy dostali 3 sypialnie:tak:Ja jestem bardzo zadowolona,sami dziadkowie mieszkaja kolo nas ,wiec jest cicho i mamy oststnie mieszkanie wiec malo kto przechodzi obok nas:tak::tak:
Wlasnie was doczytalam i tak sie siedze i zastanawiam........a w jaki sposob mozna dostac mieszkanie socjalne i kto wogole moze je otrzymac?
U nas w Bradford to kazdy moze dostac i to ty jeszcze wybierasz sobie dzielnicy.Z dokumentow musielismy tylko dac Home Office i papirek z pracy,ze chociaz jedna ososba pracuje i to wszystko :rofl2::-)
 
A gdzie sie trzeba zglosic,zeby sie starac o taki dom lub mieszkanie? No i nie bardzo wiem,jakie sa oplaty za taki domek.Tzn.ze sie nic nie placi tylko oplaty za prad,gaz itd?Slyszalam,ze pozniej ma sie prawo pierwokupu takigo domu lub mieszkania.Nie wiem tez czy dobrze jestem poinformowana,ale podobno tutaj te domki sa w jakis nieciekawych dzielnicach.
 
reklama
Buziaczku-nie gadaj ja tez w polowie nie nadazam,ale musimy sie wkrecac bo potem to juz wogule masakra:baffled:

Dobrze ze u was wszystko sie fajnie uklada.wesele ale fajnie!My mamy we wrzesniu-szwagier sie zeni- huraaaa!!! wybawimy sie mam nadzieje:-D:-D:-D
Wam tez tego zycze!
Hehe jakos trzeba :-D:-D
no ja bede sie bawic jak nic ...buty chce pogubic :tak::-D:-D

Buziaczku ale Wam dobrze na weselisko jedziecie i to sami.pewnie dobrze bedziecie sie bawic.tylko z drugiej strony to ja bym pewnie caly czas myslala o tych moich łobuzach.a potem jeszcze raz na urlop.a ja jeszcze musze poczekac 3 miesiace.
Ja czekalam na wyjazd do Pl dwa lata :-p
napewno bede myslala o swojej kruszynce i pewnie bede plakac jak bede musiala jechac ....ale narazie nie mysle o tym ...:no: ciesze sie z nia kazda chwila :-):tak:ale to tylko 4 dni :tak: tym sie pocieszam :-D
 
Do góry