reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Hej

Dalam się jednak namówić gruponowi ale nie sądzilam ze tyle osób się skusi :szok::szok::szok: Póki co były na razie 3 babki ale staram się je umawiac do południa bo popołudniu maja pierwszeństwo nasze klientki :blink::tak:

Musialam sue wczoraj rozstać z jedna z fryzjerek bo juz troszkę mialysmy Z nią problemów personalnych...jest bardzo dobra fryzjerka ale jej życie i problemy osobiste przekladaly się na prace i dyspozycyjnosc

Ale za to salon się juz rozkręca na dobre choć słyszę od życzliwych ze i tak upadniemy przez konkurencje, póki co nie jest zle a nawet dobrze :happy2:miłego weekendu :-)
 
reklama
hejka
A my uziemieni w domu, Alicja dostała wczoraj gorączki, lekarka niby twierdzi, że czasem tak przy ospie się zdarza, że niby już po (Młoda ma już tylko gdzieniegdzie strupki), a tu nagle gorączka:confused: Troszkę się martwię.
Igor stwierdził wczoraj, że chce iść do przedszkola dzisiaj, mają w sobotę zajęcia "AKDEMIA ODKRYWCY" czy jakoś tak się to nazywa, troszkę mi się przykro zrobiło, ale chyba syn mi rośnie i w świat go ciągnie, powoli się trzeba będzie pogodzić. I tak sobie dzień z Alicją spędzam leniwie, bo dzisiaj Igor miał pizze na obiad obiecaną, więc nie mam nic do roboty:-)
Anula ja mam za tydzień konsultacje w przedszkolu, ciekawa jestem co usłyszę, no i muszę się za tym psychologiem rozejrzeć, bo do końca lutego muszę się w przedszkolu określić.
Bershka o której Ty wstajesz:szok: Fajnie, że się rozkręca. Ja ostatnio myślę, żeby coś na własny rachunek podziałać, tylko jeszcze nie wymyśliłam co:confused:
Zeberka ja się spodziewam takich komentarzy do mojego dziecka oraz niestety nastawiam się na częste wizyty w przedszkolu

uciekam, bo mi Alicja "kawkę" i klockowe ciasteczko serwuję;-)
 
Annaoj myśl o czymś własnym poki młoda jesteś tyle energii i stresu zabiera ale warto
fryzjerki mówiły ze jak widza ile latam za wszystkim to nie myślą o własnym salonie

Dziś jestem padnieta... A ta godz to przerwa w spaniu... Kubus mnie obudził i spać nie mogłam do 6. Ja to spioch jestem do pracy wstaje o 7.30 na 8.00:zawstydzona/y:
 
Annaoj ten emotekpod podpisem Twoim to odzwierciedlenie mojego domu:rofl2:
u mnie to tak właśnie wygląda
Do Igora to już naprawdę czasem weny mi brak, metody wychowawcze mnie zawodzą... Jest naprawdę inteligentnym i dobrym dzieckiem, tylko ta jego nadaktywnośc:szok: no i ostatnio powrócił do etapu prób wymuszania płaczem, co mnie do szału doprowadza.
Mam nadzieje, że jak z Nim więcej czasu pospędzam będzie lepiej.
myślę, myśle, ale jeszcze nic nie wymyśliłam:baffled:
 
Witam się i ja po weekendzie ;-)
My u mamy byliśmy bo brata syn roczek miał więc weekend jak z emotki hehe Annaoj dobrze powiedziane z tą emotką u mnie tylko jednej małej główki jeszcze tam brakuje :-D
Moja Amelka się obraża na szczęście nie płacze ale hasła już ma niekiedy takie,że ręce opadają :szok:
Od piątku w przedszkolu nie była bo wyjeżdzaliśmy jutro znowu do Warszawy z Wiki jedziemy więc co chwile coś
Bershka ludzie zawsze będą gadać nie ma się co przejmować ;-)
 
Annaoj ten emotekpod podpisem Twoim to odzwierciedlenie mojego domu:rofl2:

hehe u mnie też to tak wygląda :-D ale mrozem dowaliło :szok: zima że szok:szok: a ja miałam dzisiaj sen
shocked.gif
że poszłam siku i jak usiadłam na kibelku to odeszły mi wody , wstałam i stwierdziłam z przerażeniem że z pomiędzy moich ud wystaje mała nóżka i mały już wychodzi i z wrzaskiem się obudziłam
shocked.gif
aż się mąż wystraszył! byłam cała spocona i się trzęsłam i oczywiście pierwsze co zrobiłam to sprawdziłam czy ta nóżka faktycznie nie wystaje
laugh2.gif
sorry2.gif
co za sny!!! dziewczyny do terminu mi zostały tylko 2 miesiące! AAAAAAAA:shocked2:
 
cześć dziewczyny
Ja właśnie sobie siedzę z winkiem i laptopem w łóżeczku. Jest tak zimno, że szok. Mój mąż oczywiście mimo aury na kosza pojechał, ciekawe czy się nie rozłoży, bo już zakatarzony chodzi, ale odpuścić sobie nie może:eek:
Dobrze, że już jutro piątek i weekend, będziemy w domu siedzieć z powodu przeziębienia Alicji, ale przynajmniej do pracy nie trzeba mykać.
Anulla z przedszkola to dzieciaki różne teksty i zachowania znoszą, nie zawsze takie jakbym chciała, ale co zrobić. Pewnie jak pójdą do szkoły będzie jeszcze gorzej.
Daj znać jak po kontroli?
Zeberka no teraz to już Ci tak szybko zleci, ani się obejrzysz, a już Sławuś będzie z Wami. Syna i córkę rodziłaś w terminie?
uciekam książkę czytać
 
anna oj jak ja bym się winka napiła :sorry2: syn był 5 dni przed terminem a córa 4 dni przed więc może teraz 3 dni wcześniej? i nic mi nie mów o mądrościach przynoszonych ze szkoły :no: dziś u nas było -21 a teraz jest -16 a moja mądra córka przyłożyła sobie dziś język do metalowej rury na tym mrozie
baffled5wh.gif
dobrze że dała radę go odkleić...a ryczała jak bóbr
no.gif
jęzor oczywiście czerwony i szczypi ale dobrze że krew się nie leje
no.gif
czego te moje dzieci jeszcze nie wymyślą??? a teraz lata z gębą otwartą i ten jęzor suszy:-D
 
reklama
hejka
dzieci nie wiedzą co to sobota:eek:, więc ja już po śniadaniu, muszę tylko dawkę kofeiny sobie zapodać.
Zeberka przepraszam, ale się uśmiałam z Twojej córki:-), mała agentka.
Wczoraj zaskoczył mnie Igor, w telewizji leciał program o dzieciach, (co kupować, jak się zajmować) i Młodemu przypomniał się "temat brata", że chce. I że ona teraz będzie ten program oglądał, żeby mógł się bratem zajmować, mówię, a co jak będzie siostra, "trudno, też się będę zajmował"
eek.gif
I mój syn do mnie "Mama ty jutro oderwij ten plaster, bo ja chce brata na 7 urodziny"
shocked.gif
sorry2.gif
Im starsze dzieci tym rozmowy trudniejsze
confused8gj.gif

znikam, do dzieciaków, może jeszcze później zajrzę, ale nie obiecuje, bo mam dzisiaj gości

 
Do góry