reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Nio i witam się po weekendzie
Annaoj ja też już nie planuje.. chyba że z przypadku chociaż dobrze zabezpieczona jestem więc myślę,że nie będzie żadnej ciąży z zaskoczenia ;-):-D
Ja nie posyłam Amelki będzie jeszcze rok do zerówki,ja nie chce skracać jej dzieciństwa.
Ja osobiście uważam że 6latek emocjonalnie nie jest jeszcze gotowy u bratowej w klasie dużo osób żałuje że posłało wcześniej.. ona też posłała i też uważa że nie wie czy dobrze zrobiła..
 
reklama
anula ja jeszcze ubranka odkładam bo moja sis planuje dzidzię więc na pewno się ciuszki jej przydadzą bo to będzie jej pierwsze :-) a kto wie może nam się też jeszcze coś przydaży?:cool2: płakać nie będę :-pja po wizycie i wszystko ok tylko mały znowu siedzi pupą w dół i znowu się stresuję...a ząb córki dalej pobolewa mimo że zaleczony ale dentystka nie chce go wyrwać bo to piątka jest i ciężkie rwanie u takiego dziecka ...jak nie przejdzie do piątku to go otworzy albo nawierci ale znowu jedzenie będzie tam wchodzić i znowu to będzie boleć...eh i tak źle i tak nie dobrze.... a ja ciągle jestem słaba i zmęczona i nawet na bb mi się nie chce zbytnio siedzieć ...:sorry2:chyba mnie jakieś chorubsko łapie...ja wam powiem że syna nie posyłałam rok wcześniej bo uznałam że nie warto ale były takie mamy kktóre posłały i od razu widać tą różnicę między dziećmi-zwglądowo i postępowo- bo na zajęcia wyrównawcze chodzą głównie te młodsze... i mam nadzieję że to posyłanie wcześniej do szkoły zniknie zanim moja córa będzie miała iść do szkoły!
 
Ostatnia edycja:
Ja też bym wolała,żeby to znieśli ;-)
Co do zaglądania to ostatnio też jakoś nie mam ochoty na niektóre wątki takie "dzieci" siedzą i problemów takich szukają,że.... :-p
Moja Wiki też z oskrzelami znowu coś ma zawsze to samo katar kaszel i kaszle ją jak .... :baffled: i antybiotyk ma od dziś oby Niki się nie zaraziła,
Amelia do przedszkola w czwartek dzień dziadków to może wytrzymie :tak:
 
Hej
widze ze u Was tez chorobska
moj Kubus dostał 3dniowy antybiotyk a zaczęło się od krtani


Zeberka podziwiam z podejściem do rozrostu rodziny :-)
 
U nas to chyba szpital niedługo będzie Nikola dziś się budziła z nosa już jej leci...za długo spokoju z chorubskami było...:baffled:

Bershka a Ty jak z planowaniem?? myślisz poprzestajesz na jednym?:tak:;-)
 
hejka

Ja w sobotę mamę jednak do szpitala zawiodłam, co by się uspokoić. Ma kołnierz przez tydzień nosić, bo jakiś mięsień naderwała czy coś. Teraz moja ciocia do Alicji przyjeżdża, że nie przyzwyczajona to urlop na godziny sobie wybieram, więc wczoraj i dzisiaj o 14 wyszłam, fajnie tak. Wróciłam do myślenia o 3/4 etatu.
Ja jestem niezdecydowana co do szkoły, dużo zależeć będzie od tego na którą się zdecydujemy. No i u Igora w przedszkolu mają jakieś testy mieć i wizyta psychologa. Sama nie wiem, bo wiem, że program też się troszkę "cofnął"
Zeberka zdrówka, mam nadzieje, że jednak Cie nie rozłoży. Przepraszam za wścibstwo, ale Ty masz liczne rodzeństwo?
Anula Beshka ma dwóch synów;-) Zdrówka dla dziewczyn, to chyba najgorsze przy dzieciakach, że z jednego na drugie przełazi.

Może na wiosnę jak się ociepli jakieś spotkanie zorganizujemy??
 
No właśnie a co mnie się tak napisało na jednym :baffled::-D wiem wiem że dwóch :tak:

Moje dziś szalały cały dzień jak dobrze,że jutro mój ma na rano wróci z pracy i już o 14 mnie nie ma :-D
dwa dni całe z nimi o nieeee za dużo jak na mnie w tym ostanim okresie
W dodatku zapomniałam,że po 8tyg mamy się stawić w Wawie :baffled:więc jedziemy w środe :-p i znowu kasa...kasa...kasa...:rofl2:

Annaoj a teraz na ile robisz na cały?? czy pół??
co do spotkania to jasne ;-)już mówiłam jestem za :-)
 
hejka
Mnie od wczoraj głowa boli, a raczej zatoki. Nawraca mi to co jakiś czas, dzisiaj się w końcu zmobilizowałam i do laryngologa zapisałam. Za misiąc wizyta, bo sknera jestem i prywatnie nie pójdę.
Anula ja na pełny etat, 8-16, niestety zimą i jesienią jakoś tak gorzej to znoszę.
dobra znikam pracować, bo już ciasteczko zjadłam i kawę wypiłam
 
dziewczyny nie rozłożyło mnie na szczęście ale jakoś słabo się czuję...normalnie jak baba w ciąży:-D a wam i dzieciakom życzę zdrówka:tak: anula mam siostrę i brata a mój mąż 2 braci ;-) ząbek od 2 dni nie boli więc jestem dobrej myśli
yes2.gif
nie chciałam go rwać bo to piątka a szóstki jeszcze nie ma i by się wszystko poprzesuwało ... wczoraj byłam na wywiadówce u mojego syna-ocena oczywiście opisowa ale powaliło mnie jedno zadnie " potrafi śledzić tok lekcji ale nie zawsze jest zainteresowany"
laugh.gif
a dzisiaj miał bal przebierańców i był ninją
baffled5wh.gif
eh te dzieciaki
biggrin.gif
 
reklama
Annaoj mnie też się zatoki nawróciły a już tyle lat miałam spokój z nimi :eek:
No to faktycznie przychodzisz do domu i ciemno ... kolacja i spać
Zeberka brawo za ocalenie ząbka :tak:
Ja miałam w środe zebranie kurcze ale się uśmiałam z wychowawczynią :-D Robili im takie analizy unijne czy dziecko nadaje się do szkoły na 100pkt Amelia zdobyła 93:szok::szok::-D jestem z niej dumna :tak: ale i tak nie pójdzie :-D
no i jak to pani powiedziała skoro dziecko w jednym jest dobre to co ...... w drugim musi się cofnąć otóż "Amelka jest aparatka :-Dto że lubi mówić wierszyki, śpiewać piosenki i tańczyć to bardzo dobrze ale bez przesady żeby robiła to cały dzień :laugh2::laugh2::rofl2:
Nio i dowiedziałam się,że moje dziecko nie je :-D:-D:-D dobrze,że nie widzicie jak wygląda bo na wygłodniałą zapewne nie :-D
Bershka Czyż by grupony pochłonęły Twój czas? ;-)
 
Do góry