reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

reklama
Życzę wszystkim spełnienia wszystkich marzeń, Zeberka a Tobie spokojnego dotrwania do końca i jak najmniej bolesnego przywitania Małego Człowieka.

U nas dzieciaki szybko padły i mieliśmy romantyczną kolację z sushi i bardzo miły wieczór.
A 1 styczeń przywitał nas ospą. Igora mimo, że szczepiony obsypało, powinien przejść łagodnie, ale gorzej z Alicją, bo jeszcze jej nie zdążyłam zaszczepić i ze mną, bo nie miałam. Już mnie wszystko swędzi.

Wiem jak okropnie to brzmi, ale jutro z zadowoleniem ucieknę do pracy...:zawstydzona/y:
 
Annaoj tylko nie pozarazaj tam kogoś w pracy

Cos wiem o tej ucieczce w prace, mam czasami bardzo podobne odczucia:zawstydzona/y::-p

U mnie teraz luzik...... Salon zamknięty do jutra:-) dziewczyny wybierają sobie soboty a przy okazji ja moge względnie odpoczac
Jutro od niepamiętnych czasów jade odwiedzić bliska mi koleżankę to troche z domu wybedne.

Zeberka zapomnialam pogratulować syneczka... Macie juz imię? Na kiedy masz termin

Teraz moje dzieciaki oglądają "sąsiadów" wiec mam maly relax:-)

Pozdrawiam
 
Witajcie w Nowym Roku :-) Wszystkiego Dobrego Babeczki w Nowym Roku ;-)duuuużo zdrówka i miłości i oby nie było końca świata :-D
ja ostatnio zakręcona strasznie
Sylwestra robiliśmy w domku bo mamie dałam dzieci superr było tylko strat tyle,że ...... porażka!! :-D
Jakoś tak nie umie wrócić do rzeczywistości jeszcze mój miał urlop w grudniu więc jakoś tak fajnie zleciało, teraz idzie 3 dni do pracy i znowu ma urlop :rofl2:
Dobrze,że śniegu nie ma i człowiek wstaje z lepszym humorem :-)
 
a u mnie właśnie humoru brak... tak jest buro i ponuro...może jakby był śnieg to było by jaśniej? eh:-(...termin mam na 2 kwietnia więc na szczęście zostały jeszcze tylko 3 miesiące:tak: a na imię synowi damy Sławek! no chyba że jednak będzie dziewczynką...ale to nie mam typu:sorry: miłego dnia kochane!!!
 
Zeberka kiedyś byłam zakochana w takim Sławku ehhh co to był za facet :-p:-D
Może ja Ci prześle troche energi swej :tak: dziś jej mam jak zwykle :-)
Słoneczko świeci dzieci usypiaja(chyba):-D życ nie umierać
 
witam, oczywiście w ramach przerwy śniadaniowej w pracy.

Igor całkiem ok, już go nie wysypuje i swędzieć przestało, nawet się pędzlować nie chce.
Ja dzisiaj na mały shopping idę, mam nadzieje, że coś fajnego sobie kupię.
Bershka ma dobre strony, wszyscy uciekają przede mną;-)

uciekam pracować
 
anula to znaczy że ten Twój Sławek był fajny:-p ja znam dwóch chłopaków o tym imieniu i są ok:tak: a jeśli masz dalej tyle energi to z chęcią chociaż trochę przyjmę bo normalnie masakra jakaś...:szok: i jeszcze ten deszcz mnie dobija...:eek: a zakupy się wam dziewczyny udały?
 
reklama
Ja dziś też pojechałam tylko po spodnie odebrać bo wczoraj z dziećmi nie chciało mi się mierzyć i wróciłam obładowała siatami a jutro powtórka bo spodni nie było :-Dale za to co innego byłooooo wyprzedaży tyle więc trzeba korzystać :-D

dziś sałatke z tortellini zrobiłam i wsuwam właśnie :-D
 
Do góry