reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Tak MX6 ma racje ,Sobuta jest dobry ale nie pracuje w szpitalu i to jest ten minus bo potrzebowałam lekarza w szpitalu.Za to Krystyniak byl rozchwitywany i jak sie do niego chodzi to ma sie chody czyli zapewnioną opiekę.

ticker.php
 
reklama
Dziewczyny jakie to życie jest okropne.U dziewczyn kwietniówek zmarła córeczka Zosia miała 1 roczek skończony zmagała się z ciężką nieuleczalną chorobą nowotworem walczyła dzielnie ale wczoraj zgasło jej serduszko na zawsze..Zapalmy za Zosię
[*] oby nigdy żadne dziecko nie doświadczyło tak okropnej choroby jak rak:-(.Pozostała już dziś tylko wielka pustka i modlitwa...

ticker.php
 
Cześć Anulaa, ja od niedawna mieszkam w Mikołowie na kamionce, a Ty z której części??
Beznadziejna pogoda, takie to lato nijakie. Moja Alicja znowu ma gorączke, a dopeiro z infekcji wyszła, wszystko przez zęby.
Dobrze, że już niedługo urlop, to troszkę się powygrzewamy.
 
Witaski dawno tu nie byłam ale nadal pustki hahah :) asia70 jeżeli chodzi o lekarzy to alexia pisze dobrze Sobuta jest ok tylko jak dla mnie troszkę zbyt ostrożny ale ja miałam z nim do czynienia z 10 lat temu wybierz sobie lekarza który będzie Cię prowadził od początku do końca a co najważniejsze będzie w szpitalu w którym będziesz rodziła bo to jest naprawdę ważne :) Najlepsi lekarze w Tychach których mogę polecić to jednak Krzystyniak i Kampa to sprawdzeni i konkretni goście którzy znają się dobrze na swoim fachu:) Osobiście latam regularnie do Kampy przyjmuje przy merino i nie jest drogi bo za wizytę bierze 100 zł. a będzie przy twoim porodzie i każdej wizycie w szpitalu :) A myślę że miło Ci będzie mieć w szpitalu swojego lekarza który będzie na każde zawołanie a nie będziesz się prosiła lekarza xy o jakąś kolwiek wiadomość:)


Dzięki .A wiesz może ile teraz dr Krzystyniak bierze za wizytę ?
 
Dzięki .A wiesz może ile teraz dr Krzystyniak bierze za wizytę ?

Wiesz co Kampa bierze 100 zł. i w tym już ma usg..wymaz (cytologie) i możesz mu zadać 1000 pytań , cena zawsze ta sama ja latam do niego z Irlandii i cena się nie zmienia od hoho a może dłużej :) Myślę że Krzystyniak bierze tyle samo albo bardzo podobnie :) Ja u niego w gabinecie nie byłam tylko w szpitalu meli nademną konsultacje więc nie wiem :) Ale z całą pewnością mogę Ci go polecić:) Ja go miło wspominam hahha bo robił mi kiedyś zabieg i żebym usneła opowiadał mi bajeczkę o kubusiu puchatku hehheheh Podziałało:) Ale jak nie jesteś zdecydowana wejdz sobie w gogle i znajdz sobie go myślę że opinia innych pań zdecydowanie Cię zachęci:) Co do tej kruszynki jest mi naprawdę przykro:-( Co to na tym świecie się porobiło że takie maluszki muszą go opuszczać:-( Nawet sobie nie chcę wyobrażać co rodzice muszą czuć:szok:
 
Ostatnia edycja:
Cześć Anulaa, ja od niedawna mieszkam w Mikołowie na kamionce, a Ty z której części??
Beznadziejna pogoda, takie to lato nijakie. Moja Alicja znowu ma gorączke, a dopeiro z infekcji wyszła, wszystko przez zęby.
Dobrze, że już niedługo urlop, to troszkę się powygrzewamy.

Nio to mamy rzut beretem bo ja prawie przy samej kamionce ;) A co do wygrzewania to wygrzewajcie się ale raczej nieliczcie na nasz kraj bo tu prędzej chyba śnieg spadnie niż upały nastaną :-D:-D

Anulki wszystkiego najjjj ;-) nasze zdrówko :-D

Moja starsza u babci a małe się od wczoraj tak ładnie bawią razem że uwierzyć nie mogę , jeszcze tylko jeden dzień bez szczypania i bicia i będe w siódmym niebie ;-)
 
Anulaa to mozna powiedzieć, że jesteśmy sąsiadkami.
Od dawna mieszkasz w Mikołowie?? Ja prawie od roku i jakoś szybko się zaaklimatyzowałam, a bardzo się obawiałam przeprowadzki, bo wcześniej w katowicach-ligocie miaszkałam i bardzo dobrze mi tam było.
Na pogodę u nas nie liczę, do Bułgarii lecimy na 2 tygodnie i już dni odliczam.
Ja bez dzieci do jutra jestem, pojechały z babciami i dziadkiem, ale jutro wracają, bo pogoda nie teges. Ja się cieszę, bo tak pusto jest bez nich. Dzisiaj wykorzystujemy nasz wolny dzień i z mężem do kina się wybieramy.
 
reklama
Od siedmiu lat ;-)pamiętam jak na studiach zakochana w Krakowie byłam i mówiłam że nie chciałabym nigdy na śląsku mieszkać i co?? a teraz bym się z stąd nie wyprowadziła
Podoba mi się to miasto
Ja też myślałam o Bułgarii w tym roku ale mój jest anty wakacyjny on w domku czuje się najlepiej dlatego chyba zacznę jeździć sama ;-)
W lipcu wzięłam starszą i pojechałyśmy z koleżanka na tydzień do Władysławowa a tatuś byś wniebowzięty z młodszymi sam w domku :-)
Ja zaraz do kosmetyczki zmykam a potem może na jakieś ploteczki ;)

A zapomniałam zapytać chodzi Igor do przedszkola?? ;-) a jeśli tak to do którego?? :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry