reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

anetka ja niestety nie pomogę bo ja z Pszczyny jestem...
mieliśmy dziś ciężką noc...potem długi spokojny spacer...po południe też całe na rękach...eh chyba zaczynają się kolki...:eek:
 
reklama
zeberka ojj wspolczuje ale nigdy nie wiadomo co i kiedy u nas sie zacznie :) my dzisiaj bylismy na kontroli u pediatry :) w tydzien maly przybral pol kilo i wazy juz 3700:) a pozatym wszystko w porzadku tylko skierowan cztery mamy... nic trza sie bedzie badac dalej :)
 
hejka
Ale pieknie za oknem, niech już będzie 16 i fruu do domu.
Byłam wczoraj z Igorem w poradni pedagogiczno-psychologicznej w celu sprawdzenia gotowości szkolnej. Po wizycie mam mieszane uczucia, po pierwsze pani się spieszyła, co chwilkę nerwowo na zegarek zerkała, testy porobiła. Opinia mieszana, jeszcez niby psycholog ma dopiwoedzieć swoje i ja nadal wiem, że nic nie wiem. Cieżka decyzja przede mną
Anetka, Zeberka fajnie Wam, takie małe szkrabiki macie. zazdraszczam, może się jeszcze kiedyś zdecyduję.
Zeberka mam nadzieje, ze to jednak nie kolki.
Anula, Bershka co tam u Was??
znikam
 
no właśnie nie wiem czy to kolki czy tylko zwykłe bóle brzuszka...:baffled:
w nocy znów mieliśmy przerwę w spaniu a teraz mały łobuz odsypia ;-) 000_0012.jpg
 
Witajcie:) taka fajna pogoda... moje dziewczyny zadowolone bo w koncu moga swobodnie po dworze pobiegac chociaz dzisiaj wracaly ze sklepu z tatusiem z przerwami na deszcz:p my z malym jeszcze w domu az ten nos mu troche odpusci... ale jakies nerwowe popoludnie mial teraz w koncu spi.
Zeberka chyba za szybko pochwalilam ze narazie mam spokoj. :) ale nie bylo najgorzej... bron boze zeby tylko mama z cycem gdzies odleciala na dluzej niz 5 min.
Annaoj a czemu mialabys sie nie zdecydowac:p z trojeczka jest bardzo wesolo zwlaszczA z takimi dwuletnimi roznicami jak u mnie.. nie ma czasu sie nudzic.
Ide wykorzystac czas ze maly spi i zamknac sie w lazience na troszke:)
 
Witam.
Anettka w szpitalu wojewódzkim jest dobra neurolog sama z małym chodziłam wyleciało mi teraz nazwisko. Prywatnie przyjmuje i wiem że dobra jest Kampa-Surmacz.
 
witam weekendowo i u mnie imprezowo. Dzisiaj byliśmy na urodzinach bratanicy B, a jutro na 18-stkę syna od mojej kuzynki idziemy. Fajnie było, ale w domu też byłoby fajnie "pomieszkać".
Do południa zaliczyłyśmy długi spacerek do centrum, wypatrzyłam sobie kilka rzeczy w sklepach, tylko to takie małe sklepiki, że z wózkiem nie bardzo się da wjechać, szczególnie jak w sobotę wszędzie tłumy, więc muszę w tygodniu wyskoczyć. Mam tylko nadzieje, że mi wszystkiego nie wysprzedają, bo ten tydzień mam bardzo napięty, może w piątek mi się uda, a następny majowy, więc zobaczymy
baffled5wh.gif

Sławuś jest taki śliczny
Anetka dlatego nie mówię kategorycznego nie. Tylko może kiedyś.
idę spać
 
JolaMi w szpiatlu malego konsultowala doktor Hantke. I tam chcialam znowu z nim isc tylko ze my mamy zrobic kontrole za miesiac a nie wiadomo co bedzie od 1 maja, czy ta poradnia bedzie wogole dalej istniec, czy bedzie mial tam kto pracowac wogole po tych wszystkich ekscesach jakie teraz przechodza pracownicy szpitala. Ale nasza pediatra znalazla juz na to sposob i jak sie nie uda w szpitalu to wysle nas do poradnii rehabilitacjnej na bibliotecznej gdzie tez przyjmuje neurolog.
 
Anettka ja właśnie chodziłam do Hantke do szpitala. Wiem, że ją chwalą bardzo . Mam kuzynke która ma bardzo chorego chłopczyka i dzięki Hankowej i właśnie SUrmac-Kampa jest chociaż taki jaki jest a nie jest jeszcze gorzej. Jest pod stała opieką Hantkowej. Zresztą dość głośno o nim ostatnio było bo był w TV Silesia i w DDTVN o spełnianiu marzeń.
Mojemu na szczęście nic nie było tylko tyle że z powodu wcześniactwa były konieczne obserwacje i kontrole ale skończyło się na pierwszych urodzinach.
 
reklama
JolaMi no to ciesze sie ze u was wszystko w porzadku. My musimy robic konsultacje w sprawie wzmozonego napiecia miesniowego chociaz juz jest podobno lepiej.
A my jestesmy po kolejnej spokojnej nocy. Wczoraj Oliwier chyba sie zmeczyl goścmi bo jak pojadl i zasnal po 21 tak sie obudzil na jedzenie dopieo 0 2 :p
 
Do góry