reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

Witajcie
Mam wycięte dwa tygodnie z życiorysu przez ten remont, w dodatku narobiłam się jak wół ale w końcu pokoik dziewczynek skończony :-):rofl2: co prawda pare dni po urodzinkach ale jest ;-):-D A poza tym to sprzątam cały czas i końca nie widać, dobrze chociaż że pogoda piękna :-)
Co do Surmaczowej to ja się nie wypowiadam :-D
 
reklama
cześć Kobietki, mam do Was pytanie odnosnie dr. Witycha , jakie słuchy na miescie o nim chodzą?Ja mieszkam niedaleko Tychów(Tych;-)), chodziłam do niego w tamtym roku ale niestety ciąża zakonczyła sie duuuzo za wczesnie, w szpitalu witych był ok dla mnie ale docierają do mnie słuchy ze taki super to on nie jest jednak.Teraz chciałabym isc na kontrole no i nie wiem czy do niego?Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
 
hejka
Zaliczyliśmy wczoraj gastrologa, dostaliśmy listę badań do zrobienia i troszkę mnie lekarka uspokoiła. mam nadzieje, że wyniki wyjdą ok i kłopoty brzuszkowe już za nami.
Anula33 zupełnie mi z głowy wyleciało, przecież pisałaś. Dziewczyny pewnie zachwycone. Jak podział łóżka piętrowego?
znikam robić sałatkę, chce sobie jutro do pracy wziąć, bo zarz po jadę z Igorem do Nibylandii na urodziny.
 
Witajcie
ja dziś od 4 na nogach posprzątałam łazienke na błysk pranie powstawiałam adhd wróciło :-D wiosnaaaa :-D

Annaoj trzymam kciuki będzie dobrze ;-)
Co do łózka to najstarsza śpi na górze z nimi a Wiki na pojedyńczym boje się troche o tą buźke jej więc wole dmuchać na zimne
A to pokoik :-)


 
Ostatnia edycja:
annaoj i jak tam w poradni?
anula wow ale piękny pokój:-)
Sławuś kwęka i stęka...mimo że kupki robi rzadkie to stęka przy tym okropnie:baffled:... a starszaki straciły zainteresowanie bratem- taka pogoda że ciągle siedzą na polu ;-) a ja wzięłam się za mycie okien ale jakoś kiepsko mi to idzie:baffled:...
 
Zeberka u nas też częste stękanie przy kupce, aż się zastanawiam, czy to nie przez coś co zjadam, ale nie potrafię zidentyfikować. Z resztą mamy wieczne wysypki i ostatnio zaczęło się wielkie ulewanie. Lekarka kazała mi przejść na dietę bezmleczną.... buu Ja uwielbiam wszystko co z mleka. Niebawem już nic nie będę mogła jeść.

Pokoik słodki :)
 
mibo no właśnie Sławek też dostał jakiejś wysypki ale tylko na główce i we włoskach i też nie wiem po czym... no i też ulewa mimo odbeknięcia ale nie są to wielkie ilości i też się zastanawiam czy nie zrezygnować z nabiału...a ja bez niego żyć nie mogę:eek:...
 
Zeberka też tak myślałam, ale czego się nie zrobi dla swojego dzidziusia :) Jak nie pozbędziemy się tych wysypek to nie zaszczepią Franka, a i tak ma już przesunięte szczepienia z racji niskiej wagi urodzeniowej, więc szukamy winowajcy dalej...

Anetkka gratuluję, dopiero teraz doczytałam
 
reklama
hejka
ja dzisiaj niestety w pracy, ale muszę urlop oszczędzać, więc trudno. Najgorsze to, że ja nienawidzę się w pracy nudzić:baffled:
Wczoraj mieliśmy imprezkę z okazji 2 urodzin Alicji, najbardziej zachwycona była rowerkiem. Nie kładłam jej w południe spać i od nadmairu wrażeń padła o 19.
Zeberka w poradni panie super, byliśmy tam ponad 2h. Panie orzekły, że szkoda go w przedszkolu zostawiać, ale najlepeij by było jakby trafił do klasy z większością 6latków. Teraz rozważam vczy go nie dać do zerówki przy szkole. To już nie przedszkole, zajęcia codziennie na 8:15, w szkole, co prawda nie tej do której pójdzie, ale to chyba najlepsze rozwiązanie. W szkole bardzo nas namawiają, ale sama nie wiem.
Moje dzieciaki też bardzo ulewały. Alicja nawet jakiś zagęszczacz dostała, ale to było bezsensu, bo po nim miała problemy z wypróżnianiem się. Jak miała około 7 miesięcy samo przeszło.
uciekam
 
Do góry