reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

a skad te 45a? ztego samego przystanku co wysiadam na petli 75?a moze lepiej podjechac luasem na sandyford i tam z boku jest przystanek i widzialam bus do bray ,ale tzreba wozek skladac bo to taki autokar chyba i niewiem czy niedrozsze bilety sa?
 
reklama
Hej laseczki!!!!Dawno mnie tu nie bylo,ale przeczytalam wszystko;))))Ania wrocilas juz??Wiola super,ze kupilas Ameli buciki,ja kupilam cudny plaszczyk w Dunnsie na samplach za 10E!!!Sandra,ja w czwartek pracuje,ale w jakis dzien sie zgadamy,jak moj bedzie jechal na ryby to mnie i Ola podrzuci.Bryska super z ta praca,a tak sie martwilas,ze nie dzwonili;)))Jeszcze raz dzieki za prezenty dla Ola w jego imieniu,zabawe ma super!!!Przypominam Wam o avonie kat.16 teraz i oriflame(super perfumy sa w promocji).Zmykam z mlodym na spacer,a potem do roboty....Pozdrawiam i sciskam Was wszystkie,pa,pa
 
wiola nie wiem jak to jest z tymi autobusami do bray:sorry: wiem , że 45 a jedzie z tego przystanku w dyn laoghaire naprzecikwo koscioła pod schopping centre to jest jakbyś szła w góre od tej pętli spod darta, ja jeszcze nie wiem czym mój Adama bedzie jutreo pracowal gdyby nie to on moglby cie odebrac z tego sandyford albo dun laoghaire z czego wolisz i potem cie tam odwiezc
gosia szkoda ze nie bedzie Cie jutro:sorry: ale daj znac koniecznie kiedy bedziesz mogla wpasc:tak:
ewmu renni monika1085 jutro o 14 u mnie bankowo dziewczyny:tak: nie przyjmuje zadnych wymówek:tak:;-):-)

edit: wiola już wiem , że niestety pracuje wiec nie da rady po Ciebie podjechać:sorry:
dziewczyny chyba mnie nie wystawicie do wiatru:-):cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
sandrulinska- no wiesz ja bardzo przepraszam ale nieprzyjade ,i nie dla tego ze maz mnie niepodwiezie tylko ze 2tyg temu dzwonilismy w sprawie lodowki,pralki,zmywarki itd,, do naszej agencjii ,i dzis pan byl do zmywarki ,jutro maja przywiesc nowa lodowke bo tamta za mala i popsuta niewiem o ktorej godzinie,a teraz pani zadzwonila do kuby i powiedziala ze lanrold jutro ma byc ,a wszyscy w pracy wiec tylko ja zostaje i nawet niewiem o ktorej godzinie co i jak ,mam siedziec i czekac i bede na migi sie porozumiewala z nim chyba albo z nia.
wiec przepraszam za klopot ale niemoge jutro
 
sandrula- no szkoda wlasnie,ale niestety tak wyszlo ze to ja musze czekac w domu na pana lanrolda i na migi z nim rozmawiac, musze oproznic lodowke umyc ja bo dadza nam nowa,bo ta za mala dla nas i juz zardzewiaala,pozatym pewnie bedzie chodzil po pokojach ,bo i kaloryfeery nam niedzialaja,pozatym musze posprzatac,napewno cie odwiedze niemartw sie moze jakos w najblizszym czasie oki
 
reklama
Do góry