reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

dziekujemy Gosi za pARTY
witam, Moja Amelcia wczoraj usnela ok 19 juz pod kuby praca,i juz spala do rana hahah,dzisiaj ma malego guza,nic jej niejest .
GOSIU -jak tam OLO?a MAZ pojadl troszke ,potem jak pojechalismy ?bo zmizernieje!!!
SANDRULINSKA=fajnie bylo ciebie poznac,super ze bedziesz mieszkala w BRAY ,jak ladna pogoda to nad morze ,i na rybke !!dzieciaczki masz przesliczne
olga- ja juz sie niemoge doczekac u ciebie spotkanka!!!
Fajny pomysl z tymi mikolajkami
wiesienka-napisalam ci na gg wiadomosc
wiecie co moja amcia dzisiaj ma katarek i kicha,miejmy nadzieje ze nierozchoruje sie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez Wam dziekuje moje drogie ,przede wszystkim w imieniu Ola!!!!Dzis od rana bawi sie wszystkimi brumm,brummm....Padl po 19 jak betka.a rodzice mieli troszke czasu na wzniesienie toastu za solenizanta.
 
ja dopiero teraz, SUPER URODZIN KI, dzięki laseczki za mile spotkanie, oby więcej takich, Asia nie spala do Bray jak pojechaliśmy ale w drodze powrotnej padła w ciagu 5 minut potem tylko przeniosłam z auta do łóżka, przewinęłam, zjadła i spala do rana:-D
 
Szkoda, ze nie moglysmy byc z Natalka:( Gosiu, wstaw jakies foty;) na razie widzialm tylko te, ktore Wiola wstawila na facebooka-no widac, ze super sie dzieciaczki bawiły:D:D
 
Witam,niema imprezy toi niema pisania, na forum.Dziewczyny przeslijcie zdjecia na meila z imprezki jula1979@o2.pl

Amelia2008- a ja to nie mam o czym,dziecko, praca, dom, maz, dziecko, praca,dom, maz
ja tez poprosze wiesienka123@wp.pl

:sorry::tak:jo tyż chca:-) adei123@tlen.pl
renni gosia i kto tam jeszcze fotki robil plisssssssssssssssss

Maniana!
Bo dzis mi sie juz nie chce.

Milego wieczoru dziewczynki.
 
reklama
Do góry