reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Jestem,jestem...Dzis wolne,wiec sadzilam cyklameny na balkonie i przesadzalam kwiatki w domu.A od jutra 7dni pod rzad,wiec dopiero przyszly piatek wolny....Dziewczyny zamowienia z AVONU do wtorku.Olga jak tam,pewnie tez robisz w przyszla sobote,bo przeciez jest stockday...Ja robie do 22,,maaasakraaa Ja tez prosze zdjecia gosiaczek72@autograf.pl
 
reklama
gosia a co to jest stockday? a remanent moze?
wy niepiszcie swoich meili tylko ,gosia,sandrula,monia,renia wy robilyscie zdjecia wiec prosze was o przeslanie mi ich ,bo jak narazie kazda napisala ze chce zdjecia a zadnych niedostalam hahaha ,podajcie meila to ja wam przesle te z telefonu komorkowego ,
 
Witam dziewczynki:-)

Gosiu ja równiez dziekuje za przyjęcie.Było super!
Ja też pracuję tak jak i Ty bo mam stocktake, zreszta tak jak i Ty:-D


Dziewczynki co do naszego spotkaniea u mnie to ja mam od 27 wrzesnia urlop(tydzień) więc każdy dzień mi pasuje choc wiem, ze wiekszości pasuje weekend.Więc piszcie.A jeszcze dodam, że 26 tez mam wolne jest to niedziela.Może napisze tak pasuje mi niedziela 26 i cały następny tydzień po 26 wraz z weekendem, który wypada na 2-3 października.Czekam na propozycje.

Ucałowania.
 
dziewczyny, znacie moze kogos godnego zaufania, kto mieszka kolo lotniska i u kogo moglibysmy na tydzien zostawic auto na przechowanie??
 
reklama
Do góry