reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
ja dopiero dzis mam chwile, dzieki babeczki za super wieczor, ja jak najbardziej pisze sie na nastepny.
Amelia2008- sorki za sobote, mam nadzieje ze nadrobimy, kiedy lecisz do PL, na 2/06 (sroda) mam wolne moze zorganizujemy jakies spotkanie:-)
 
czesc dziewczyny my sie nudzimy dzis z wandzia i czesia a wy co robicie?? mozemy wpasc do was?? bo u nas w domu tata ma spotkanie ze stafem:( musimy sie wyniesc:(
 
witam
wiesienka ja lece 8mego czerwca do PL ,i niewiem na ile niebukuje biletu w druga strone bo moze tesciowa ze mna przyleci .
Jutro jak bedzie cieplo to wybieram sie do Marley Parku idzie ktos?
 
dziewczyny a co tu tak cicho ?
rozumiem gosie i olge bo sa w olsce ale inne gdzie sie podzialy ??co niektore pracuja ale wieczorem moga cos napisac?
tesknimy z amelka za wami
 
hej hej;-)
u nas masakra antek juz 4 tydzien kataru zaczał:dry: antybiotyk nie pomogl dzis znowu do lekarza:sorry2:
dziewczyny spotykamy sie czy cus? ja za 2 tygodnie lece na miesiac do polski i chcialabym sie z Wami jeszcze zobaczyc:tak:
 
Hej lasencje!!!melduje sie-wrocilismy szczesliwie,chociaz zmeczeni;)))Witam nowa mame Vandzie&Czesie...Strasznie sie za Wami stesknilam...W Polsce pogoda byla do d...od soboty do srody lalllooo....i te powodzie-tragedia.A tu byla piekna pogoda,eh...Na weselu sie wybawilam,wytanczylam.W polsce drogo,ze masakra,pampersy drozsze niz tutaj.Poza tym jezdzenie wozkiem z dzieckiem to prawie akrobatyczne wyczyny-dziury w chodnikach,wysokie krawezniki ,male windy...Olus zawojowal cala rodzine,wszyscy zakochani w moim przystojniaku...Ciesze sie,ze juz wrocilam,dzis do pracy pojde zobaczyc grafik,kiedy bede miala wolne,zeby sie z Wami spotkac...Jeszcze raz buziaki dla calej naszej paki!!!
 
reklama
Do góry