reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

gosia-to papapappapapapa udanego pobytu w PL,i szczesliwego lotu
wiesienka-to kiedy ty masz czas by sie sptokac znami ?!!
bryska-jednak jutro odwoluje bo niemieszkam sama wiesz jak to jest niechce by potem gadali ,a d o ciebie zadaleko troszkeeeeeeeeeeee
monika-jedziemy w sobote rano do centrum i bryska jak chcesz??
emwu- bo sie spalisz na mahoń
 
reklama
Amelia2008- ja kobieta pracujaca zadnej pracy sie nie boje:-) jestem busy w tygodniu od 8.30-5 w pracy a potem na drugi etat w domu, a weekend mam wolne wiec jestem otwarta na propozycje, z reguly razem spedzamy czas w weekendy wiec chyba wezme urlop jak bedziecie sie mialy spotkac:-D;-)
 
Dziewuszki mi sobota nie pasuje więc wolałabym jutro chodzi mi teraz o to spotkanie z dzieciaczkami co miało być u Wioli.Mi obojętne gdzie ale skoro bryska ma wolną chatę to może znowu u niej!!!Co Ty na to Wioluś?

Co do wypadu wieczór bez dzieciaków to też mi obojętne choć nie ukrywam,że piątek jest najlepszy!!!

Hmm....co do przystojniaka z solarium to emwu dobrze to ujęłaś ma coś w sobie,ale...przypomniało mi się,że jak poszłam na solarium pierwszy raz po porodzie(oczywiście z Julą-dodam,że Jula w celach towarzyskich:-))to zerknął do wózka i powiedział"NIE LUBIE DZIECI,ale Twoja córka jest ładna"Więc dziewuszki nie ma o co walczyć odpadamy wszystkie w przedbiegach.
 
No i sie qrwa spalilam :)
Dupa czerwona.
Wczoraj bylam na 8 min i mnie fajnie przybrazowilo tak leciutko - a dzis dowaliam 10 min - i po co? pytam!
Idiotka
 
emwu- no widzisz!!bo solarium wciaga ja zawsze jak jestem w polsce to tez ide na 8 min i potem 10 zawsze wracam okrakiem i niemoge sie dotknac bo mam popalone czerowne cialo !!!
monika-niewiem chyba ja jutro niedam rady wyjsc wogole gdzie s ,denerwuje sie juz dzisiaj moja mama bo juz jest w szpitalu i jutro z rana ok 11 idzie jako druga na operacje ,wiec bede w nerwach i tak juz jestem niewiem czy usne ,Zaluje ze niema mnie teraz przy niej ze czuje sie ona samotna tam,jest mi bardzo smutno !!!
 
Jezu laski ale czytania!:D
nadrobię, spoko:D
dziewczyny, nie umiem sciemniac-mialam ostatnio takiego doła-giganta, że masakra, nawet nie zagladalam na forum...Dość tej calej Irlandii i w ogole, pewnie wiecie, o czym mowie.Juz wracam do zywych, takze luzik; ) jakies spotkanie sie szykuje? ja chetnie wieczorem na jakies piwko lub winko. No i wisicie mi odwiedziny u mnie:D
 
Ostatnia edycja:
hi girls!;-)
gosia szczesliwego lotu i udanego urlopu:tak: a na ile lecisz na 2 tygodnie? bo chce zamowienie zlozyc nowe:-)
emwu nie zazdroszcze oparzenia:no:
aine ja mam tak regularnie co jakis czas z ta irlandia:sorry::dry:

u mnie juz wszyscy chorzy antek powoli wychodzi z tego a u hani sie wczoraj zaczelo:sorry2:
miłego!:blink:
 
jednak spotkanie przekladamy na nast tydzien..to moze dzis chociaz jakis spacer?
Aine no właśnie sie o ciebie martwiłam bo tak ucichłaś nagle.ciesze sie ze już do nas wróciłaś
 
reklama
Do góry