reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

widze ze dupa zbita z tym piknikiem w marley'u wiec moze spotkanie u mnie?przynajmniej nie trzeba sie martwic o pogode..
 
reklama
Witojcie dziewuchy:)))) Dawno mnie nie było na bb, cóż problemy z netem, na dodatek szukamy mieszkania no i pobyt w Polsce nam się przedłużył bo wylądowaliśmy w szpitalu z Adim miał zapalenie układu moczowego;( nacierpiał się bidaczek 2 tygodnie z gorączką bo najpierw dostał ostatnią dawke szczepionki co dało nam temperaturke a potem ta wstrętna bakteria.
Ja na spotkanie niestety się nie pisze bo rano się nie wyrobie, w południe Adi śpi, a po południu pilnuje koleżanki synka. Ale jak tylko zmienie mieszkanie to zapraszam do siebie mam nadzieje że zostaniemy na Sanyford... wogóle to szkoda mi tego domu bo jedna 6 lat tu mieszkamy;(...no cóż chyba czas na zmiany... oj się rozpisałam...
 
Dobry pomysł bryska z tym spotkaniem u Ciebie.Właśnie miałam pisać,że chyba nie wypali nam to spotkanie w parku bo pogoda nie dopisuje a do tego powoli dziewczyny się wykruszają:-(
 
no to moze ja zapraszam do mnieeeeeeeeeeee!!!!bryska monika i inne yeti justi aine
musze was zobaczyc noi emwuuuuuuuuuu
niebede nic szukowala bo czasu brak kupie jakies ciasto ii jazda a moze jakies piwko ?/co wy nato ?????
 
u nas Asia pomalu wraca do siebie po szczepionce, jeszcze dzis miala troche temp, ale przechodzi, a ja biore sie za prasowanie- cala sterta czeka:-pnie lubie ale coz zrobic
 
hi!;-)
u nas straszna noc na maksa !:dry: już nie pamiętam kiedy tak się nie wyspałam:dry:
antoś biedaczek cały czas się wybudzał, przez zapchany nosek, cała sypialnia pachnie eukaliptusowym olejkiem olbas:sorry2: rano dostał gorączki wysokiej:dry: no i tak to będzie się działo teraz kilka dni:dry:

miłego!;-)
 
reklama
no ja zaproponowałam u mnie jutro bo akurat jestem sama w domu:( ale potem Wiola zaproponowała ze u niej wiec mi obojętne bede albo czekać na was albo wpadne do Wioli..:)tylko dziopy decydować sie bo znowu nic z tego nie bedzie:(
 
Do góry