reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
aine na linku gdzie są zdjęcia wszystkich stylizacji na samym dole pod nimi jest pytanie : kto jest najlepiej ubrany? tam trzeba zagłosować:tak:
monika dzieki za głos:-)
gosia dziekuje slicznie:-)
 
anfdzia- prosze
https://www.babyboom.pl/forum/dziec...-zrobic-suwaczek-wkleic-zdjecie-avatar-22526/
sandrulinska - gratulacje, zaglosowalam oczywiscie na Ciebie,
JA wczoraj poszlam do pracy, ale wychodzac z domu i cala droge ryczalam:zawstydzona/y:, ludzie patrzyli sie na mnie jak na wariatke, ale ja to akurat mam gdzies. Rano dostalam biegunki, wiec wzielam leki i jakos to bylo do...W pracy wszyscy mnie milo powitali, ale szybko musialam sie odnalezc poniewaz musialam zrobic swoja prace i Irlandki ktora jest na zwolnieniu. Wszystko bylo w miare ok do lunchu a po 14 zaczelo sie od nowa:szok:, bole potworne brzucha, wymioty, goraczka, dreszcze. Wytrzymalam do 15 zwolnilam sie i poszlam do domu. Dzis rano zadzwonilam ze nie dam rady przyjsc i siedze w domu. Nie wiem co sie do nas przyplatalo:-(. W pracy mi powiedzieli ze mam nic nie jesc( nawet nie jestem w stanie) ani nie pic oprocz 7up z sola:crazy:!!! Chyba zaraz wysle P do sklepu i sprobuje. Jak sie wiecej nie pojawie na bb to bedzie oznaczalo tylko jedno ze mnie wykrecilo:-p.
 
wisienka - dzieki za pomoc. to pewnie wirus i powinien za kilka dni ustapic.

sandrulinska - Gratulacje !!!

ja chetna na spotkanko, ustalcie dzien a ja sie dopasuje.

buziaczki
 
anfdzia- prosze
https://www.babyboom.pl/forum/dziec...-zrobic-suwaczek-wkleic-zdjecie-avatar-22526/
sandrulinska - gratulacje, zaglosowalam oczywiscie na Ciebie,
JA wczoraj poszlam do pracy, ale wychodzac z domu i cala droge ryczalam:zawstydzona/y:, ludzie patrzyli sie na mnie jak na wariatke, ale ja to akurat mam gdzies. Rano dostalam biegunki, wiec wzielam leki i jakos to bylo do...W pracy wszyscy mnie milo powitali, ale szybko musialam sie odnalezc poniewaz musialam zrobic swoja prace i Irlandki ktora jest na zwolnieniu. Wszystko bylo w miare ok do lunchu a po 14 zaczelo sie od nowa:szok:, bole potworne brzucha, wymioty, goraczka, dreszcze. Wytrzymalam do 15 zwolnilam sie i poszlam do domu. Dzis rano zadzwonilam ze nie dam rady przyjsc i siedze w domu. Nie wiem co sie do nas przyplatalo:-(. W pracy mi powiedzieli ze mam nic nie jesc( nawet nie jestem w stanie) ani nie pic oprocz 7up z sola:crazy:!!! Chyba zaraz wysle P do sklepu i sprobuje. Jak sie wiecej nie pojawie na bb to bedzie oznaczalo tylko jedno ze mnie wykrecilo:-p.

Tylko rozgazuj tego 7up-a!!!na bank masz grype zoladkowa,wspolczuje,tylko zeby Asia sie znow nie zarazila...
 
Sandrulińska pewnie mój głos juz nic nie zmieni, ale równiez oddałam go na Ciebie:-)

Wieseinka teraz panuje grypa zołądkowa.Moja Igusia to przeszła kilka dni temu, potem Łukasz, a teraz ja.U nas w Dunnsie tez ludzie chorują.Mojej kolezanki dziecko nawet z Athlone miało to samo kilka dni temu.Więc teraz taki czas.To paskudztwo własnie grasuje w takim okresie.Co do moich rad to faktycznie nic nie jedz, ale koniecznie pij jak najwięcej!!!!wody i herbaty z cukrem.Cukier po to żeby metabolizm sie nie rozregulował.Jesli masz cos na biegunke to zażyj.Najlepiej smecta działa.Choc mi na biegunke to nic nie pomaga.Kup sobie koniecznie DIORALYSE POWDER FOR ORAL SOLUTION.Uzupełnia wszystko to co zwrócisz.Jest to proszek z elektrolitami.
 
dziekuje za głosy dziewczyny baaaaaaaaardzo:tak:
wiesienka123 :-( powrotu do zdrowia szybkiego!
Olga79 kuruj sie kuruj i zdrowka zycze:tak:
nas jeszcze to paskudztwo nie dopadło naszczescie i mam nadzieje ze sie uchronimy:/
 
reklama
witam, zyje, zyje, dzis nawet poczułam sie głodna:-D:szok:, ja wzielam nifuroksazyd to na biegunkę, smecte tez mam, na szczęście nie wymiotowałam,Asia tez wraca do zdrowia.
Olga79- dzięki, zapisze sobie tak na przyszłość ta nazwę leku.
 
Do góry