reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Amelia2008 wracaj już do Nas!
wisienka123
tak mi żal Asieńki wymęczy ją ta biegunka.A może to od zębów,mojej koleżanki córka jak jej szły zęby to miała gorączkę,biegunkę i wymiotowała.
 
Monika1085-NIE WIEM JUZ SAMA,chociaz jak jej szly te pierwsze to oprocz tego ze byla marudna i pchala wszystko do buzi to bylo ok, teraz po poludniu juz lepiej,nawet ladnie zjadla po kapieli i bawila sie troche. Monia ja jeszcze raz Cie przepraszam
 
Ostatnia edycja:
wisienka123 no co ty za co?ja tylko martwiłam się o Asię!mam nadzieję,że dzisiaj już z nią wszystko dobrze.A jak pierwszy dzień w pracy?
sandrulińska oglądałam i jeszcze mówiłam do mojej siostry,że na forum jest dziewczyna ,która pasuje do tego opisu bo mówili że ma na imię Sandra i zajmuje się wychowaniem dzieci i mieszka i Irlandii.Później stwierdziłam,że to zbieg okoliczności.Ogromne gratulacje dla Ciebie?
 
sandrulińska zagłosowałam na Twoją stylizację w sondażu też prowadzisz!super!Jeszcze raz gratuluję!w poprzedniej wiadomości chciałam dać wykrzyknik nie wiem czemu dałam znak zapytania.
 
reklama
Sandrulisnka, po prostu wielkie WOW!!!!!!!!! i gratulacje,az męża zawolalam:D ale jak sie glosuje,bo jakos nie widze okienka:(
 
Do góry