reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

dziewczyny mi tez sie bardzo podobało..oby częsciej.monika a ty wpadaj do nas w odwiedziny to nie tak daleko jak sie wydaje:) i jeszcze jedno.dziewczyny przeslijcie mi foty z dzisiaj jak macie jakies fajne bo na kazdym zrobionym przezemnie Kacper beczy;/ mój mail brycha.ns@wp.pl
 
reklama
laski, nastepnym razem moze u mnie, co? po 24. kwietnia mi pasuje wlasciwie kazdy termin oprocz weekendow:) zapraszam:):)
 
super, że spotkanie sie udało dziewczyny :-D nastepnego juz nie przepuszcze:-) chciałam Was zapytac czy wybieracie sie na to biccie rekordu bo ja na bank jak bedzie pogoda tylko ze czytalam ze ma lac :baffled: ale mam nadzieje ze sie to zmieni :tak: po pobiciu guinessa mogłybysmy sobie zrobic jakis pikniczek z rodzinkami:-)


Kiedy: 24 kwietnia 2010
Gdzie: Phoenix Park, Furze Road, Dublin 8
Godzina: 10:30 (rejestracja), 11:00 (start)

Fundacja ds Zapalenia Opon Mózgowych zaprasza wszystkich rodziców do wzięcia udziału w biciu rekordu Guinnessa na dystansie 1 mili w Phoenix Parku. Zapewniamy dobrą zabawę, celebrytów, rozrywkę oraz prezenty dla wszystkich zarejestrowanych uczestników (koszt rejestracji Ź5, dalsze dotacje są mile widziane).
 
Wisienka zostawiłaś gryzaczka i chyba śliniaczek.
bryska5 ja mam kilka zdjęć wyśle Ci wieczór jak Jula będzie spała,ale na moich Kacperek też płacze.
gosia poszła do pracy i pogoda się zrobiła.
 
Sandrulińska, ja na tym biciu rekordu nie będę , moje dziecko mi w wozku nie usiedzi :D

Laski, to jak? ktora chetna na spotkanko u mnie na Sandyford po 24. kwietnia??
 
a moja Asia chyba po tych chrupkach ktore jej tak smakowaly dzis choruje, ma luzne kupki i ze sluzem:-:)szok:
aine - ja niestety juz nie bede mogla:angry:
na pocieszenie przyszly nam juz te europejskie karty po tyg. od zlozenia wniosku
 
Ostatnia edycja:
aine ja jak zawsze chetna na spotkanie tylko idąc do ciebie nie ma chodnika wiec nie mam jak (chyba ze mieszkasz nie tam gdzie mi sie wydaje);/
 
reklama
Do góry