reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Aniu ja moge we wtorek,bo mam wolne:tak:
Spotkanko u Moniki-super:-)Oczywiscie wrocilam do pracy i pogoda sie zrobila:angry:Dzieki Monika i Gosia za ciuszki:-DMilo bylo poznac nowe dziewczyny i dzieciaczki:-)
wiola piczko kiedy wracasz??:baffled:
Mam nowy windows7 na laptopie i nie moge uruchomic GG:crazy:
Dziewczyny Avon zamowienia przyjmuje do niedzieli,a kosmetyki beda do odbioru 10maja.Do 14 trzeba odebrac ,bo 15 lece,albo jade do kraju:rofl2:
Milego dzionka spadamdo pracy:nerd:
 
reklama
aine ja też jestem chętna na spotkanie!!!
wisienka123 przykro mi,że Asia ma biegunkę aż mam wyrzuty sumienia bo to ja jej dałam tą chrupkę:-( nie sądziłam,że tak na nią zadziała Jula jadła chrupki jak miała 4 miesiące.
 
Witam,

aine-ja tez jestem chetna na spotkanko.

Potwierdzam spotkanie u Moniki bylo super!

Wiesienka-buziaczki dla Asi, jak sie dzisiaj czuje? Dalej ma biegunke?

Gosia- jesli chodzi o Avonki, dam Ci znac najdalej do soboty.

Pozdrawiam Was dziewczynki.
 
Dziewczynki fajnie, ze spotkanie sie udało.Zreszta jak może byc inaczej.Przecież mamy z forum to najlepsze towarzystwo;-)
Powiem Wam, że u nas panowała grypa zoładkowa:-(Pierwsza była Igusia.Biedna wymiotowała i miała biegunkę przez 4 dni.Nic , a nic nie jadła:-(Na szczęście piła i brała elektrolity i smecte wiec obyło się bez odwodnienia.Teraz juz jest dobrze, ale nas tez nie omineło choć w łagodnej postaci.
Co do spotkania Aniu to ja z chęcią, ale zalezy kiedy się odbędzie bo jak wiesz ja pracuje i nie zawsze mogę.Jesli nie uda się i tym razem to może uda się następnym;-)
Gosiu ja bym chciała Avonki, ale mam zawsze problem z katalogiem:-(
 
Monika 1085- nie miej wyrzutow, bo tak naprawde to nie wiem czy to przez to, w nocy i teraz ma tez temp, biegunka na razie ustapila, jest taka oslabiona i smutna,
prawdopodobne ze to jakis wirus albo wlasnie jakas grypa zoladkowa
 
Musimy tak wykombinowac, zeby wszystkim albo wiekszosci z Was pasowalo, cieszę się, ze się spotkamy, jupi jupi je!!:D
 
aine-ty madralko ,zawsze u ciebie spotkanie ma byc a ty jeszcze nigdy niebylas u nikogo!!niepodaruje ci tego
gosiu ja juz niedlugo przylece
wiesienka-kochana musisz w tyg jakos wziasc wolne i sie spotkamy
ja juz chyba 23 przylece ,moze lotu mi nieodwolaja
przytylam 3 kg jestem okragla na twarzy arbuz w pelni
pozdrawiam i do zobaczenia
 
reklama
Do góry