reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
zesc dziwczynki :)
Melduje ,ze paznokcie zrobione , hi hi hi
Ja tez sie ciesze ze spotkania. Fajnie tak pospacerowac z innymi mamami i jak czas szybk zlecial. I milo bylo Was poznac dziewczyny.
Mam ndzieje ,ze nastepnym razem bedziemy mialy leposza pogode to moze nawet jakies zdjecia popstrykamy :)
OK - musze ogarnoc troszke domek ale jestem w zasiegu - piszcie :)
 
witam sie laski, ladna pogoda;) muszę obcykać drogę na spacerki, bo się jeszcze gubię:D podobno tu blisko do Marlay Parku, ale nie mam pojecia, jak dojsc.No i musze dziecko do wozka przekonac, bo na rekach nie wydolę...


aaa laski, polecam Wam fajną sprawę, naprawdę bardzo bardzo ciekawe warsztaty, prowadzi Ania Witowska, częśc z Was ją zna:)
http://www.facebook.com/pages/Warsztaty-fotograficzne-w-Irlandii/492158495626?created

dla kobiet super rzecz!! a dziewczyna ma dar przekazywania wiedzy, slucha się jej z otwartą buzią, polecam z czystym sumieniem
 
Ostatnia edycja:
hej kobietki:)
również witam nowe mamy i ich pociechy:)
Mam prosba do Olgi by mi podesłała swoje gg... juz sie nei bede nawet rozpisywac co dolegało mojemu kompowi bo to byla neverending story:) w kazdym razie mam nowy komp i niestety powoli odzyskuje zycie internetowe:))))

z nowosci u nas tyle ze wlasnie przechodzimy cos w rodzaju grypy jelitowej u Frania... trwa od niedzieli...wysoka goraczka wymioty i biegunka... ale w koncu widze swiatelko w tunelu... i dzis jest juz w miare ok!

a jeslic chodzi o mlodego to z piatku na sobote spedzilismy 3h na ostrym dyżurze w szpitalu Uniwersyteckim bo mlody uderzył glowa o szafke i w ciagu 2 min mial wylew wielkosci jajka na czole:// przezylam pieklo ze strachu:(

zmykam kochane bo niestety pora na leki itd...

buzki!!!!
 
Hej babeczki,:-)
emvu76-paznokcie wazna sprawa!;-):tak:
Ostatnio zdjecia tez by niezle wyszly przy zoltej ceratce:szok::-D:-D

quki-wspolczuje Ci kobieto! No coz, z dziecmi tak juz jest, jak nie urok to s.....ka, ach ciagle cos i tak w kolko.

aine-dla pocieszenia moja niunia tez za wozkiem srednio jest, chociaz teraz troche lepiej, wczesniej jak zaczela chodzic o wozku nie bylo mowy!

uciekam chatke trzeba ogarnac i na spacerek jakis wyjsc bo sliczna pogoda za oknem, az szkoda w domu siedziec,
pa
 
witam
u nas wszystko ok ,pierzemy i pakujemy sie ,oraz robimy ostatnie prezenty zeby zawiezc do Polski .
Renni ja robilam pare zdjec ale nie ceratce!!!Dziewczynki fajnie sie trzymaly za raczki.Masz racje ladna pogoda i trzeba wyjsc na spacerek
Aine-jesli masz blisko do Marley parku ,to mozemy sie tma umowic kiedys boi ja tez mam blisko 15min
oki wiec do zobaczenia wkrotcce bo ide na spacerek
 
reklama
Do góry