reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
hej dziewuszki, widzę że szykujecie się na spotkanie super:tak: Ja we wtorek pracuje:dry: Ten tydzień zapowiada mi się całkiem super:-) przyjeżdżają dwie znajome i będą mieszkać z nami przez pare dni więc wreszcię będzie do kogo buzie otworzyć przez cały dzień:-)
Dziewczyny stosowałyście kiedyś diete ,,odchudzanie na zawołanie,,:confused: u mnie sprawdza się super, nie jest drastyczna i co najważniejsze nie chodze głodna:-D W dwa dni 2 kg więc chyba nieźle co? Jeśli któraś chce to moge wysłać na poczte:tak:
 
hej dziewuszki, widzę że szykujecie się na spotkanie super:tak: Ja we wtorek pracuje:dry: Ten tydzień zapowiada mi się całkiem super:-) przyjeżdżają dwie znajome i będą mieszkać z nami przez pare dni więc wreszcię będzie do kogo buzie otworzyć przez cały dzień:-)
Dziewczyny stosowałyście kiedyś diete ,,odchudzanie na zawołanie,,:confused: u mnie sprawdza się super, nie jest drastyczna i co najważniejsze nie chodze głodna:-D W dwa dni 2 kg więc chyba nieźle co? Jeśli któraś chce to moge wysłać na poczte:tak:

czesc moniap - moglabys mi podac ta diete na meila ,ja niejadam kolacjii i niemoge schudnac moj meil
jula1979@o2.pl

wiesienka- no mnie niebedzie szkoda,pozatym dzisiaj sie cos zle czuje,glowa mnie boli od nocy hahah
 
reklama
Do góry