reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Wiola a moze jednak jakos sie zmiescimy. Ja mam duzy ten samochod . Tyle ze Amelka musialaby byc na kolanach u Ciebie a Ty miedzy dwoma ftelikami :)

Ania - a gdzie w sandyford?
 
reklama
Wiesienka, ale do jutra rana czekamy, agencja musi potwierdzic, poki co landlord jest na tak:)
A na 12:00 to raczej nie, bo dziewczyny, nie uwierzycie-moje dziecko spi do 13:00, 14:00 po poludniu:szok: Będę ją chyba specjalnie budzic, bo to szok:D
 
Gosiu, jak się obudzi w rozsądnej porze, to Rafał nas zawiezie, bardzo chętnie się z Wami spotkam, bo już zdziczałam.

ps. Wiola,100 lat, prostych ścieżek bez zakrętów itp. itd. z okazji 18.;) urodzin!!!
 
Ostatnia edycja:
aine- dziekuje ci bardzo za pamiec 18stke mam hahaha ulalala
wiesienka - dzisiaj niedarady musze zrobic zakupy i posprzatac chalupe,noi dzisiaj gosci mam
emwu-monia dziekuje ale naprawde niedam rady dzisiaj
nastepnym razem sie jakos zabierzemy na barana
olga -yeti wstawaj````trzeba zjesc jeden posilek z weglowodanow hahaha
 
Hej czesc, tez mielismy sie wybrac do Wiesienki, ale Franio ma straszny katar, duzo kicha i nie chcemy zarazic Asi i Maxa :-(
Aine, zazdroszcze tych poszukiwan mieszkania :). Tez o tym mysle. Jesli landlord nie zbije troche ceny to sie chyba wyprowadzimy, bo jak narazie nadal mieszkamy z jednym wspollokatorem i juz mam tego dosc! :wściekła/y:

I czy ktoras z Was moglaby mi podeslac te diete na priva?! Please!! Nadal zostalo mi 7 kg po porodzie :-:)-( a za 2 tyg wracam do pracy i musze w koncu cos ze soba zrobic. Leniwa d*pa jestem za przeproszeniem:happy2:

Wiola sto lat!! Zdrowia, milosci, szczescia, kasy, gromadki dzieci i spelnienia marzen!! Buziaki :*:-);-)
 
Wiolu kochaniutka samych pogodnych dni w różowym kolorze, szczęścia, miłośći i wszystkiego naj....
Całusków 1000 skladam na Twe piękine lica:-)


Dziewczynki, a Wam życzę miłego spotkanka:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiola a ja *******a nie zajarzyłam ze Ty dziś urodziny masz:zawstydzona/y:
WSZYSTKIEGO NAJ...SPEŁNIENIA MARZEN, KASKI, ZDRÓWKA I CZEGO TYLKO SOBIE ŻYCZYSZ:-D:-D:-D
A my już po spotkaniu, naprawdę dzięki dziewczyny ze przyjechałyście- mam nadzieje ze facet od eircoma- nie popsul całego spotkania, ze to akurat dziś mu sie zachciało przyjeżdżać
 
Do góry