reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Wow ale sie nas narobiło na ty forum:) Fajnie Fajnie.witam nowe mamusie chociaz sama jestem z tych "nowszych" nie to co one-stare wygi forumowe:-D. heheh.tylko ze pewnie o spotkania bedzie trudniej bo im wiecej bab tym gorzej dobrac odpowiedni termin dla wszystkich;/ale mam nadzieje ze damy rade:) mi ogólnie odpowiada kazdy dzień kazda godzina-to samo dotyczy spacerków wiec jesli któraś ma ochote poszlajać sie po okolicy stepaside,dunns store itp dajcie znac:)
gosia-ja tez poznałam Mirke z Patrykiem-chyba jakoś dzień po waszym spotkaniu:)
 
reklama
Laski, ja już pisałam posta, że spotkanie u mnie w poniedziałek, ale mamy poumawiane ogladanie domow-na rozne godziny, nawet w srodku dnia-wiec nie chce sie umawiac, bo potem bede musiala odwolywac kawkowanie, rozumiecie. Dzis ogladamy piekny i taaani dom, trzymajcie kciuki! jutro tez i w poniedzia;lek tez!!!
 
blond iv- witamy, witamy, mam nadzieje ze bedziesz czesciej i pamietaj moze byc juz tylko lepiej:tak:;-)
aine- trzymam kciuki, puszcze tylko na chwile ja bede karmiła i przewijała Asie;-):-D
Laseczki a moze przyjedziecie do mnie? :-D:happy:
 
Czesc dziewczynki :) my nadal sie byczymy w Londynie do 1 lutego juz 2 tyg prawie zlecialy niewiadomo kiedy bardzo nam sie tu podoba :) dzieci tez sie swietnie bawia bo jak wspominalam przed wyjazdem jestem u przyjacolki ktora tez ma coreczke w wieku mojego Oliverka wszystko bylo super do wczoraj w nocy wyladowalam z Olim w szpitalu goraczki dostal i niemoglam mu jej zbic lekami ponad 39 koszmar przezylam :(okazalo sie ze to infekcja ucha dostal antybiotyk, dzis juz dziecko niedopoznania biega bawi sie tylko katar ma mam nadzieje ze przejdzie mu do wyjazdu pozdrawiam was z zimnej Angli
 
Wiesienka - moja kolezanka ma nianie - jakas pania w srednim ieku. I jeste z niej bardzo zadowolona . I ta Pani pytala czy nikt nie szuka niani bo na ma jakas kolezanke w centrum , ktora szuka pracy. Wiesz , ja nie porecze bo nie znam ale moge ci dac namiar to sobie pogadasz.
 
reklama
Do góry