reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Amelia2008- ja jestem oczywiscie za :-)tylko sek w tym ze dzieci są w różnym wieku wiec chyba ciężko będzie kupić takie same prezenty,ale niech inne dziewczyny tez napiszą swoje opinie, myślę ze dojdziemy do wspólnych wniosków:tak:
 
reklama
Fajne,ale duzo mniejsze:tak:Mieszkalam kolo centrum handlowego na Blancherstown i jest duzo wieksze,niz Dundrum,poza tym parkingi bezplatne:-),a w Dundrum placisz:wściekła/y:Milych zakupow:-)

Gosia to zapewne jests obcykana w sklepach bo na stronie w liscie sklepow nie widze powiedz mi prosze czy w Blancherstown jest Gap? Pepe jeans? Next? :-)
 
hejka kobitki
ale cisza znów sie zrobiła, a ja do jutra mam wieczorami labę jak nie ma mojego męża- jest jeszcze moja mama :-D i zajmuje sie małą wiec ja mogę coś więcej poczytać na necie, ale niestety w sobotę rano wraca:no:,a tu Joasia gaworzy z moja mamcia
 
Ostatnia edycja:
co do mikołajek tez jestem "za" tylko zgadzam sie z Wisienką ze dzieci są w róznym wieku wiec ciezko bedzie z takimi samymi prezentami dla kazdego(mój na przykład nie je słodyczy a podejrzewam ze w paczce byłoby ich troche:-))
Moze niech kazda mama kupi prezent dla swojej pociechy(sama najlepiej wie co dzieckakowi by sie spodobało) potem wrzuci sie podpisane imieniem do jednego wora.przeciez to dzieci mają miec niespodzianke a nie mamy:tak: yyy to takie moje skromne zdanie na ten temat:rofl2:
 
Czesc dziewczyny:-)Chwilke mnie nie bylo,mielismy przez kilka dni problem z internetem i rozlaczylo nas ze swiatem.Dzis juz wszystko dziala hurrra.Wiolu,ciesze sie ze Amelka juz wyzdrowiala:-)Co do mikolajek,to zapisuje sie na liste chetnych i tez jestem zdania,zeby kupic dzieciom prezenty w jednej cenie i raczej jednakowe dla kazdego.Jest tak duzy wybor w sklepach z zabawkami i napewno cos wybierzemy dla wszystkich:tak:.Maluchy uciesza sie z kazdego drobiazgu i wazniejsze zadne z dzieci nie bedzie rozczarowane lub wyroznione.Z reszta prezenty i tak nie sa najwazniejsze,tylko zeby sie razem spotkac a dzieci mialy swietna zabawe i dobre wspomnienia:-):-):-)
 
witam z ranka
gdzie sie podzialy babcie forumowe!!//???
a mloda- wlasnie wiekszosc dzieciaczkow jest w wieku 1roku np,ALEX,NATALKA,AMELIA,OLUS,FRANEK,itp...
aine-gdzie sie podzialas?tesciowej niema to juz niemasz czasu dla nas tak?
i tak samo olga jest w tyle hahahhaa z czytaniem i pisaniem
 
reklama
Jestem, jestem.Wzywałaś mnie o pani szanowna Wiolu:-D:-D:-D

Dziewczynki ja teraz jestem tak zagoniona, że nie wiem w co ręce wsadzić.Pracuję teraz po 5 nocek do tego w ciągu dnia jestem z dzieciakami.Już nawet czasu nie znajduję żeby iść posprzatać do meża do pracy.Dobrze, że mogę tam iść wtedy kiedy chcę o każdej porze dnia i nocy:-):-):-)Do tego wszystkiego trzeba jeszcze sprzatać i gotować w domu.No i do tego wszystkiego jeszcze kurs i zajęcia.Choć to ostatnio troszkę zaniedbałam:zawstydzona/y:Teraz to nawet weekendy mam zajęte.:szok:Mój maz stwierdził, że dokumentnie zwariowałam, ale co ja moge na to, że inaczej mi sie nudzi.:eek:Więc same rozumiecie, że nie zawsze udaje mi się tu byc z Wami.

Nareszcie mamy piekna pogodę.Można iść z dziećmi na spacer bo tak to zwariować z nimi idzie jak siedzimy cały dzień w domu.No i najważniejsze, że Igusia jest juz zdrowa:-)

Co do Mikołajek to dziewczynki ja faktycznie nie wiem czy wszystkim dzieciaczkom uda sie kupić to samo tym bardziej, ze Wasze słoneczka są w zbliżonym wieku.Igusia ma już 3,5 roku więc ja bym wolała wybrać coś dla niej sama.Zgadzam się żeby przeznaczyć na to jakaś symboliczna kwotę.Jeszcze są Ci najmniejsi.Myslę, że dla nich prezenciki będą również się różnić od tych dla starszych dzieci.Jednak mysle, że to najmniejszy problemy-prezenty.Musimy cos więcej postanowić, ustalic datę, ale to chyba faktycznie dopiero wtedy kiedy bedziemy miały listę chętnych.Ja w każdym razie pisze się na to:tak:

A Aine faktycznie gdzieś przepadła:-(

Ucałowania dla całej gromadki:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry