reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Ale pogoda...:confused2: nic tylko ciepłe kapcie i dobry film. Cicho tu dzisiaj co niektóre chyba kaca leczą:-D my na Mikołaja planujemy wyjazd do Cork ale to jeszcze niepewne bo mamy mały kryzysik małżeński:szok:...Miłej rodzinnej niedzieli wam życzę:rofl2:
 
reklama
witam wszystkie Drogie Panie!
moje dziecię przespało cały dzień,wiec ja tez skorzystałam i złapałam drzemkę:-D, dziewczyny ja jestem za tym,aby zrobić Mikolaja moze na tygodniu skoro niektóre dziewczyny nie mogą w przyszły weekend? co Wy na to?:-)
 
WITAM MOJE KOCHANE!!!!:-):-):-)Oj,a ja mialam ciezki weekend:wściekła/y:Wpadlam do Wioli jak po ogien,zawiezc avon,coby nam pieknie na slubie wygladala:tak::tak::tak:Byla Justyna i miala nowa fryzurke-super:-DPojechalismy do znajomego do Lexlip,miala byc kawa,a wiecie jak faceci,kawa sie cuudownie :sorry:przemienila w cos innego,no i zostalismy na noc:eek:,a ze ja nienawidze:crazy:spac poza domem,usnelam o 2,a pobudka o 6,bo trzeba sie bylo zbierac.Niestety na 8.30 do pracy:szok:A w pracy taki ruch i jeszcze sama:wściekła/y:Ja nie wiem,jak z tymi Mikolajkami,bo w czwartek przylatuje przyszly szwagier z rodzina.Zostaja do 8grudnia,wiec niestety dopiero po osmym bede miala czas,buu:rofl2:
Aniu nie przejmuj sie filmami,spoko:tak:
Olga napisz jak czynne jest to lodowisko i czy mozna wypozyczyc lyzwy??Moze sie wybiore z rodzinka:-)A ten Mikolaj jest codziennie??
Pozdrawiam Was wszystkie i dzieciaczki i spadam spac,bo jutro do pracy:sorry:
 
witam,
gosiu-jeszcze raz ci dziekuje za ten Avon,ze mi go przywiozlas tylko szkoda wlasnie ze niezostalas na kawke iu mnie!!ja takze moge dopiero po 8mym zrobic mikolajki,Justyna wlosy robila u tej Bozenki co i ja robie ,wlasnie jutro do mnie przychodzi robic mi balejage i bedziemy ustalac jaka to ja fryzurke mam zrobic sobie na piatek.w Dundrum jest lodowisko przy shoping centre ,chyba mialobyc otwarte od wczoraj ale sprawdze to .
moja Amelcia cos musiala wczoraj zjesc bo zwymiotowal a nad ranem i teraz taka kupcie zrobila ze wylewala jej sie z pieluszki !!!
ale fajnie z rana wam pisze co ?!!!
 
No i zapomniałam o najważniejszym.Odwiedziła mnie dziś nowa mamusia z syneczkiem i swoja szwagierką.Bardzo miłe i sympatyczne osóbki:tak:Do tego wszystkiego mieszkaja tuż obok mnie:-D:-D:-DMoże nowa mamusia zawita na łamach naszego forum więc i Wy ją poznacie:tak:


Hej Olga dzieki za miłe słowa :-) Fajnie że się spotkałyśmy. Super z Ciebie Kobitka:tak: Mam nadzieję, że będziemy się częściej widywać.

Witam tez przy okazji pozostałe mamusie i ich skarby. Mam na imię Justyna i jestem szczęśliwą mama od marca 2008 roku :-) Jak widzicie poznałam już założycielkę forum, przebojową Olgę i liczę że poznam niedługo pozostałą część użytkowniczek forum. Jeśli któraś z Was ma wolny czas i ma ochotę wpaść na kawkę to serdecznie zapraszam. Ciebie Olga obowiązkowo!!!! Pozdrawiam
 
Justyśka29-O jestes kochana.Witam na forum:-)Cos mały ruch tutaj dzisiaj, ale to poczatek tygodnia.Zresztą niektóre chyba faktycznie kaca po weekendzie leczą:-D, choć jedna widzę mimo tego cos z rana skrobnęła:-DNo jasne, że musimy znów sie spotkac na kawie.Koniecznie!Haha przebojowa raczej non stop gadajaca:-D:-D:-D
Moniap-mam nadzieje, że wyjazd mimo wszystko dojdzie do skutku:tak:
Gosia7267-o widzę, że koleżanka podzieliła dzisiaj los tych dwóch pijaczek, a szczególnie jednej i ani widu ani słychu:-D:-D:-DKochana więc ja myslałam, że Mikołaj bedzie w tygodniu równiez, ale chyba stwierdził, ze tu za mało grzecznych dzieci mieszka:eek:Może zawita jeszcze w weekend.Lodowisko z kolei czynne jest chyba gdzies od 11 do 22.Jeszcze sprawdzę.W każdym razie można wypozyczyc łyżwy.Jesli przyjdziesz na lodowisko to i do mnie również mam nadzieje:tak:
Amelia2008-No i jak tam po wizycie Pani Bożenki.Fryzurka wybrana?No i napisz koniecznie jak tam Amelcia.Mam nadzieję, że to nic poważngo.
Wiesienka123-Kochana mam nadzijee, że te mikołajki sie faktycznie odbedą i , że będzie Ci pasowało po 8.Bo z tego co doczytałam to póki co dwie z dziewczynek dopiero tak mogą.Hm.....chyba tylko nie wiem czy da rade nasza Emwu, bo ona lada moment sie rozdwoi:-)

Gdzie Wszyscy sie podziewają.Serio kaca po weekendzie leczycie forumowe babeczki:-D
 
Ostatnia edycja:
Justyśka29-O jestes kochana.Witam na forum:-)Cos mały ruch tutaj dzisiaj, ale to poczatek tygodnia.Zresztą niektóre chyba faktycznie kaca po weekendzie leczą:-D, choć jedna widzę mimo tego cos z rana skrobnęła:-DNo jasne, że musimy znów sie spotkac na kawie.Koniecznie!Haha przebojowa raczej non stop gadajaca:-D:-D:-D
Moniap-mam nadzieje, że wyjazd mimo wszystko dojdzie do skutku:tak:
Gosia7267-o widzę, że koleżanka podzieliła dzisiaj los tych dwóch pijaczek, a szczególnie jednej i ani widu ani słychu:-D:-D:-DKochana więc ja myslałam, że Mikołaj bedzie w tygodniu równiez, ale chyba stwierdził, ze tu za mało grzecznych dzieci mieszka:eek:Może zawita jeszcze w weekend.Lodowisko z kolei czynne jest chyba gdzies od 11 do 22.Jeszcze sprawdzę.W każdym razie można wypozyczyc łyżwy.Jesli przyjdziesz na lodowisko to i do mnie również mam nadzieje:tak:
Amelia2008-No i jak tam po wizycie Pani Bożenki.Fryzurka wybrana?No i napisz koniecznie jak tam Amelcia.Mam nadzieję, że to nic poważngo.
Wiesienka123-Kochana mam nadzijee, że te mikołajki sie faktycznie odbedą i , że będzie Ci pasowało po 8.Bo z tego co doczytałam to póki co dwie z dziewczynek dopiero tak mogą.Hm.....chyba tylko nie wiem czy da rade nasza Emwu, bo ona lada moment sie rozdwoi:-)

Gdzie Wszyscy sie podziewają.Serio kaca po weekendzie leczycie forumowe babeczki:-D
Eee ja to ciezko pracowalam:tak::tak::tak:Pewnie,ze jak bedziemy na lodowisku,to zajrze:-Drozgrzac sie,bo idzie mroz moje kochane:sorry:Spadam,bo 7.30 odpalam moje piece,hi,hi;-)
 
hejka,
Olga79- ja tam moge nawet i po 8, tylko 9 mamy szczepionke z mala, ale jak bedzie ustalony termin i godz to zjawimy sie tym razem na 10000%:-D.
My dzis w koncu doczekalimy sie elektryka z agencji - cos nam walnelo w bojlerze i nie mielismy cieplej wody, teraz mamy ale jeszcze cos tam maja robic:szok: bo nie jest do konca naprawione. Dostalam tez pismo -zlozylismy o paszport dla malej ze musze doslac dowod od kiedy przebywam w Irlandii- wiec im wysle potw.nadania PPS i dowod na to ze pracuje nadal:wściekła/y: a szkoda slow
 
witam,tu pijaczka pisze?>?>>>>
olga79-dzisiaj dopiero farbuje wlosy bozenka ma przyjechac i pokaze jej suknie i ustalimy jaka fryzurke zrobimy na piatek.
moze taka jak na zdjeciu ta blondi ma
 

Załączniki

  • fryzura.jpg
    fryzura.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Czesc dziewczynki
ja juz faktycznie lada moment sie rozdwoje. Do terminu zostalo 10 dni ale myslalam ,ze wczoraj zgubie Maxa w sklepie. Normalnie nie moglam dojsc do samochodu tak mnie lupalo w kregoslupie i brzuch bolal i napieranie na miednice.
Po jakiejs godzinie przeszlo ale widze ,ze to juz nie przelewki,.

Ja wiec nie bede sie pisala na 100% na temikolajki z Wami ale jak tylko bede nadal w dwupaku to sie pojawie :).

Mysle jednak ,ze ktoras z Was powinna wziasc sprawy w swoje rece bo tu gadanie , gadani a juz 1 grudzien a nawet data jest nie ustalona :).

obzeram sie kanapeczkami s szynka, serkiem i pomidorkiem . MNIAM
 
Do góry