reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
halo, halo,
rzeczywiście cisza- jak makiem zasiał, my dziś wysłaliśmy dokumenty dla Joasi na paszport zobaczymy podobno 10 dni trzeba czekać, mam nadzieje ze zdjęcie dobre i nie odeślą- robiliśmy sami:-).
Blond iv -zamowilam te krople na e-bay- mam nadzieje ze dotrą bo rzeczywiście pomagają Asi,
dziewczyny a jak wasze maluchy już lepiej?:-D
 
Ojej faktycznie cicho tu jak nic:shocked2:
My odpoczywamy po pracy:-) tzn Aduś śpi a matce nic się nie chce. jeszcze obiad trzeba dla tatusia wyczarować:-( tylko jak tu iść do sklepu w taką pogodę:eek:
justinerose ja nie spełniam żadnego z tych warunków dlatego często się przeziębiam:zawstydzona/y:
Olga79 konkretnych powodów to ja nie pamiętam :-D
Idę ogarnąć chałupkę:confused2: Miłego wieczora życzę!:cool2:
 
witam,Amelcia czuje sie lepiej niema juz katarku, i kaszel tez powoli zanika,wiec jest dobrze za to tata byl chory ,jeszcze tylko ja sie niezarazilam ,to kiedy spotkanko?gosia kiedy ten avon bo ja juz w przyszlym tygodniu niemam czasu.
 
witam,Amelcia czuje sie lepiej niema juz katarku, i kaszel tez powoli zanika,wiec jest dobrze za to tata byl chory ,jeszcze tylko ja sie niezarazilam ,to kiedy spotkanko?gosia kiedy ten avon bo ja juz w przyszlym tygodniu niemam czasu.
Wiola w sobote Ci podrzuce,zgadamy sie:-D:-D:-DDobrze,ze z Amelka wszystko juz ok:tak:A jak reszta,hej,hej laski,wiem,ze wieje,ale zeby tak wszystkich wywialo:eek:
 
ale aniu i tak dlugo chyba byla tesciowka co ?
teraz ja bede miala wakacje tylko czekam na moja mamuske juz 3ciego bedzie na miesiac ,
Dziewczyny a co z mikolajkami?
olga-jak tam coreczka Igusia?
emwu-jak sie czujesz urodzilas juz ?
mloda-co sie wogole nieodzywasz ,pisalam ci na gg
gosia-ok to w sobote sie zgadamy i wpadniesz do dundrum,jakbys mogla mi na gg napisac ile za te kosmetyki
 
witam was dziewczyny, jestem nowa forumowicza i glownie siedze na mamy zi rlandi i mamy zlimericku bo to moje okolice ale mam do was pytanko. chce wybrac sie na zakupki po swietach do Dublina, ktore centrum byscie polecily najbardziej? bo troche i ch jest a w jeden dzien i jeszcze z dzieckiem nie ma szans wszystkiego ogarnac no i do ikei chcemy podskoczyc, co prawda bylam pare razy w Dublinie ale z topografi to ja noga jestm ;p
pozdrawiam was serdecznie :)
 
reklama
ewekom jesli do Ikei przy okazji to chyba najlepiej o Blanchardstown zahaczyc po drodze... najwiekszy kompleks sklepow w jednym miejscu... takie małe miasteczko:)
i w miare niedaleko od Ikei... napisalabym Ci ile min ale sama wiesz ze roznie bywa bo korki;)
 
Do góry