reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

My mamy jutro wizyte u public nurse. Zobaczymy czy nam tez zaproponuje, bo tez sie zastanawiam nad tą szczepionką, tym bardziej, ze jedziemy do Polski na swieta i spotkamy sie z milionem ludzi...:eek:
 
reklama
Olga angina ropna:szok: to się dziecina nacierpi.
co do tych szczepionek na świńską to mnie nie przekonują, w sumie to niewiadomo jeszcze jakie mogą być powikłania. Mój znajomy lekarz bardziej skłania się do szczepionki na zwykłą grypę bo ponoć jest gorsza niż ta świńska...no ale ilu lekarzy tyle różnych opini:sorry:
wisienka super że kropelki pomogły:-)
Gosia mam pytanko o ten Avon, czy to jest aktualny katalog: AVON Global PR - demo e-brochure bo jeśli tak to może ja sobie go zobacze, zamówie pare rzeczy i odbiore może u Olgi (jak malutka wyzdrowieje)? Co ty na to?
 
Wisienka baaardzo się ciesze że pomogły. Tylko moja rada, przetrzymaj małą na tych kropelkach tak do 3 miesiąca bo żadko ustępują wcześniej jeśli są dość silne. Oczywiście zmniejszaj dawki i obserwuj.. Ale co za tym idzie, postaraj sobie załatwić jeszcze 1-2 buteleczki.
Pozdrawiam !!!

Mam nadzieję że reszta dzieciaczków ma się dobrze i zdrowieją. My dziś na spacer sie wybiaeramy- wkońcu po 2 dniach paskudnej pogody...
 
Olga angina ropna:szok: to się dziecina nacierpi.
co do tych szczepionek na świńską to mnie nie przekonują, w sumie to niewiadomo jeszcze jakie mogą być powikłania. Mój znajomy lekarz bardziej skłania się do szczepionki na zwykłą grypę bo ponoć jest gorsza niż ta świńska...no ale ilu lekarzy tyle różnych opini:sorry:
wisienka super że kropelki pomogły:-)
Gosia mam pytanko o ten Avon, czy to jest aktualny katalog: AVON Global PR - demo e-brochure bo jeśli tak to może ja sobie go zobacze, zamówie pare rzeczy i odbiore może u Olgi (jak malutka wyzdrowieje)? Co ty na to?
Tak to jest najnowszy katalog,przesle Ci nr telefonu na priva:-D
Oj,kurujcie sie dziewczyny:tak:
Z ta szczepionka to tez mam obawy,ale zadzwonie do mojej cioci,ktora jest pediatra,zeby mi doradzila i Wam napisze co ona o tej szczepionce sadzi.
 
Czesc dziewczyny!

U nas tez niewesoło. Franio ma katar. Spływa mu wszystko do gardła i sie biedak męczy, pokasłuje od tego. Wyciagam ile moge Fridą i konca nie widac.:-(
Na szczescie nie ma temperatury. Mam nadzieje, ze sie to nie rozwinie:-(
Wogole jakas masakra jest z tą grypą...:wściekła/y:
 
Cześć Dziewczynki :-)

Igusi coraz lepiej choć jeszcze nie ma głosu, ale ogólnie jest znaczna poprawa:-)

Co do tej szczypionki to powiem Wam jedno z tego co wiem do końca nie wiadomo co ta szczepionka powoduje, ponieważ nie zostały skończone ostateczne badania nad skutkami ubocznymi.Nie przeszła ich najwazniesza 4 grupa czyli kobiety w ciąży.Zresztą jesli możecie to poszykajcie sobie programu Sekielkiego i Morozowskiego dotyczacego własnie tej szczypionki.Jest szereg niedomówień i wątpliwości.Jedna znich jest fakt, że firma, która ja opracowała i ją sprzedaje nie bierze odpowiedzialności za skutki uboczne.Państwa, które ja kupują biorą to na własne barki.Inna sprawa to to, że zwykła grypa jest duzo bardziej niebezpieczna i to właśnie ona jest najbardziej śmiercionośna, a nie świńska grypa.Zreszta same te wirusy nie sa groźne same w sobie.Można je zwalczyć. Najniebezpieczniejsze są powikłania, czyli lekcjoważenie objawów grypy, nie zażywanie leków w odpowiednim momencie.Więc cała ta panika może słuszna, a może nie do końca jest machiną do robienia pieniędzy.
Zanim się zaszczepicie tak jak juz wspominałam wczesniej pooglądajcie program Morozowskiego i Sekielskiego dotczący szczepionki na świńską grypę.Ja widzialam go w telewizji, ale pewnie jest gdzieś do odtworzenia na necie.Serio warto.

Buziaki
 
reklama
kilka lat temu rozmawialam z bardzo dobra pediatra w polsce,ktora jezdzila po swiecie i zbierala doswiadczenia i dokumentacje dotyczaca szczepionek...i powiedziala ze szczepionki nie sa najlepsza alternatywa na nie zachorowanie...najlepsza metoda jest silny organizm(zdrowa dieta,ruch na swiezym powietrzu,umiejetnosc radzenia sobie ze stresem...itd...)a w razie choroby odpowiednie leki...tylko jak spelnic te warunki w dzisiejszym swiecie...?
 
Do góry