reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

hejka, moje dziecię śpi o tej porze:tak:! zawsze była kolka a dziś kąpiel, potem kolacja i teraz śpi:-D, ja sama robiłam pierogi zawsze na święta a nie wiem czy dam rade w tym roku, może sie uda :tak:a jak nie to zamówię
 
reklama
Witam w ten pochmury dzień.

Dziewczynki czekam na Was jutro.Podajcie mi tylko, która godzina Wam odpowiada.Jedyna prośba to nie przed 11:-D
Wysłałam tym, które nie miały info na priva dotyczace mojego adresu itd.Jesli są jakieś pytania to piszcie lub dzwońcie:tak:

KOCHANE I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA WCZORAJSZE ŻYCZENIA.
 
Ostatnia edycja:
Olga zgadnij co ja mam dzisij na obiad zrobic Franiowi;PPPP

oczywiscie zolte ziemniaczki , pomaranczowe kotleciki i zoelonego ogorka:pPPP

jeszcze raz dziekuje ... wspaniale spedzilam czas no poza tym malym niedomowieniem urodzinowym:pPPPP ale juz my sie z Toba przy okazji policzymy!!! smaruj smaruj na zaś tyłeczek:p

buzkiii uciekam te kotlety tluc:p
 
Qukie-czy musisz mi przypominać o tej 3 z przodu cały czas:-D:-D:-DKochana cieszę się, że wszystko smakowało:-)A z tyłeczkiem to uwazaj żebys Ty nie musiała sobie smarowac, po tym jak Ci wtłuke jak nie przestaniesz z tym niedomówieniem:-D:-D:-D
Co do kotlecików to ja te piersi kroje w cienkie plasterki-nie tłukę, choc roztłuc pewnie tez można.
Buziaczki.
 
Dziewczyny muszę odwołać imprezę.Przepraszam!
Własnie wróciłam z zakupów i Łukasz mi powiedział, ze Iga ma temperaturę.Faktycznie nie dosc, ze ma temperaturę to zaczyna do tego charczeć.Już mam umówiona wizytę u Pani doktor.A ja już zrobiłam zakupy na jutro:-(, ale co zrobić-takie życie.Nie chcę żeby Wasze dzieci się pozarazały.Mam nadzieje, ze to nic powaznego i w przyszłym tygodniu przyjedziecie do mnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry