reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

wisienka a czy ktoras z dziewczyn polecala Ci rureczke (sa takie specjalne na kolki) w pupke? wiesz ja mialam kolkowego Franka ... plakal tak ze serce rozrywalo a on sie wił i wił z bolu ... i mi o sab simplex i o rureczce powiedziala kolezanka... nam od razu pomoglo i przyznam ze polecilam juz ja kilku znajomym kolezankom i dzialała... wiec jak chcesz wiecej szczegolow to Ci wszystko opisze...

Olga
a ja juz dzisiaj sie melduje z Monia rzecz jasna:)
 
reklama
Dla naszej kochanej Olgi z okazji dzisiejszych urodzinek:zdrowia, uśmiechu, słoneczka, dobrego humorku i tego, by zawsze pozostała taka, jaką jest:):):)

Wszystkiego naj!!!!!
 
Olgo dziekujemy raz jeszcze !!! Jak zawsze było super ... tylko szkoda ze tak krotko........Buziakiiiiiii wielkie raz jeszcze :*********

a o tych urodzinach to my juz sobie pogadalysmy na gg:pPP sfiiiintuchoooooo!!!!!


100 lat 100 lat 100 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hejka,
ja dziś odebrałam kropelki które podarowała mi blond- Iwona- stokrotnie dziękuje raz jeszcze i do tego dokupiliśmy butelkę Dr Browna zobaczymy oby działało,Olga sorki nie dotarliśmy do Was może nast razem nie w czwartek bo mamy szczepienie ale zatrzymam sobie Twój adres :-Dpewnie sie przyda,
100lat spełnienia marzeń, zdrowia i uśmiechu każdego dnia dla Olgi z okazji urodzin
 
Olga Ty malpiszonie.
Zabije i nakopie w tylek jak dorwe. Jak moglas nam nic nie powiedziec.

Nawet Ci teraz zyczen nie zloze bo az mi glupio.
To my pol dnia u Ciebie presiedzialysmy i pierdzielilysmy glupoty a Ty nawet jednym slowkiem nie pisnelas.

Jeszcze sie nadrobi.
wrrrrrrrrr...................
 
Dziewczyny jesteście Kochane.
No i widze kto puśćił parę z ust:-Dta moja Kochana Stokrotka.
Dziekuje Wam wszystkim za życzenia.

Powiem wszystkim, że bardzo miło spędzam dzień.Dziekuje Anetce i Monisi za miłe popołudnie.Dziewczyny ja nie robiłam dzis spotkania z powodu urodzin i jak bedziecie mi tu takie pierdoły wypisywac to sobie pogadamy następnym razem inaczej.Było mi bardzo miło Was gościć, a nie powiedziałam nic bo to nie było spotkanie urodzinwe i tyle.Zreszta wiem jak by to sie skonczyło:-pZreszta wiecie najlepiej, że teraz to nie ma czym sie chwalić-w końcu 3 z przodu:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-DNastolatko to już ze mnie nie jest, żeby chwalić się wiekiem:-D:-D:-D

Było super.Bardzo Wam dziekuję, a impreza jeszcze będzie, ale bez dzieci.Monis jak coś to poczekamy, chyba, że zdażymy przed rozwiazaniem:tak:Choć Ty tak czy siak przyjdziesz z dzidziulkim:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry