reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
czesc dziewczyny za kilka godzin lece do Polski.strasznie sie denerwuje bo to pierwszy lot z Kacprem i obawiam sie 3 godzin darcia znając jego:no:.wogóle wcale sie nie ciesze z tego lotu-wizyta w Polsce okazała sie zbędna(ale to juz inna historia)-a ja nienawidze latać..wogóle mnie do kraju na razie nie ciągnie..ale zal mi było zmarnować kupione bilety:eek:przez pazerność teraz bede przechodzić męki :no: trzymajcie kciuki za bezpieczny i spokojny lot i postaram sie zaglądac na forum w miare mozliwości zeby być ciągle w temacie:)pozdrawwiam wszystkie mamy które ostatnio poznałam i te których jeszcze nie miałam okazji:tak:
 
czesc dziewczyny,
a ja nadal przechodzę katorgi wieczorami, Joasia ma takie kolki ze nie wiem już jak z tym sobie dawać rade, wczoraj to już suszarka przestała pomagać:-(,:no: Daje jej ten infacol ale jakoś nie widze zbytnio rezultatów, w poniedziałek mamy wizytę u pediatry na 6 tyg. zobaczymy moze ona ma jakis sposob, a ja czuje sie juz lepiej ale to co odwalili w szpitalu to naprawdę az szkoda pisać,
Wszystkiego najlepszego dla Michałka z okazji urodzin:-)
pozdr dla wszystkich,
 
wiesienka123 moj Oli mial kolki do 5 mies strasznie to wspominam niewiedzialam co robic zaczynal ok 18 i tak z malymi przerwami do 3 w nocy czasem tylko w nocy probowalam wszystkiego najbardziej pomagala suszarka ale czasem nie bylam wykonczona zbawienny okazał sie lek z niemiec LEFAX kiedy zaczynal sie atak kolki wciska sie do buzi dzidzi 2 papki leku czynil cuda w naszym przypadku polecila mi go siostra jej malej tez pomagal zamowilam go na e bay ale teraz mozna go latwiej dostac tylko w IE niewiem bo niewidzialam podaje ci link z tym lekiem LEFAX na kolkie niemowlęce producent BAYER (aukcja 220508613809) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic! pozdrawiam
 
wisienka mój Adi tez miał kolki u nas działały niemieckie kropelki Sab Simplex http://cgi.ebay.pl/SAB-SIMPLEX-oryg...QQptZLH_DefaultDomain_212?hash=item33576be5eb
Moja znajoma stosowała Lefax i też działał. jest także taka woda koperkowa też się sprawdza Colic Calm Gripe Water, Natural Relief of Infant Colic, Gas and Reflux Ciężko patrzeć jak maluszek cierpi, położna poradziła mi masaż brzuszka tylko że z tym trzeba być systematycznym http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79411,2449645.html :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wisienka123 , my również mieliśmy problem z kolkami i dopiero Kropelki Sab Simlex nam pomogły. Zostało mi 3/4 buteleczki więc jeśli masz możliwość odebrać je odemnie to zapraszam.. Mam też cały Dentinox też na kolki. Jedno i drugie Ci dam, nie ma sprawy. Możesz pisać na gg 3697521.
 
Do góry