reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
kobitki, powiem krótko:oby więcej takich spotkań!:D rewela!!
Zgadza sie:-):-):-)A dzieciaki jak sie pieknie bawily,mamy im wcale nie byly potrzebne;-)Super bylo i mila niespodzianka w postaci Olgi:tak::-DTo co przyszly czwartek u mnie???Co Wy kobitki na to??Inne propozycje??Moze sie pomiescimy:szok:I mam nadzieje,ze Aniu dotrzesz do mnie:-)Fajnie,ze dotarly nowe mamy,ostatnia minelam w drzwiach na dole:laugh2:Cos jeszcze ustalalyscie z mikolajkami??Buziole i dobrej nocki.Olek po kapieli padl jak kawka:tak::-D
 
Cześć Wam! Jestem mamą 4,5 miesięcznego Kamilka. Mieszkamy w Cabinteely D18. Jestem założycielką tematu majówki/czerwcówki na gazeta.ie i właśnie tam Gosia zaprosiła mnie do Was. Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko. Fajnie by było poznać jakieś mamy z okolic:)
Pozdrawiam Was wszystkie baardzo serdecznie i buziaki dla pociech!!!
 
Cześć Wam! Jestem mamą 4,5 miesięcznego Kamilka. Mieszkamy w Cabinteely D18. Jestem założycielką tematu majówki/czerwcówki na gazeta.ie i właśnie tam Gosia zaprosiła mnie do Was. Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko. Fajnie by było poznać jakieś mamy z okolic:)
Pozdrawiam Was wszystkie baardzo serdecznie i buziaki dla pociech!!!
Widze,ze juz jestes z nami:-):-):-)Witamy :-DKamilka rowniez:-)
 
siemka dziewczyny,miałąm troche obaw co do dzisiejszego spotkania ale musze przyznać ze było super:)szkoda tylko ze musiałam szybko spadać:-(dzieciaki fantastyczne,mamy tez niczego sobie:-D dzieki za miłe przyjęcie i mam nadzieje ze bedzie wiecej takich spotkań.
 
Hej DZIEWCZYNKI:-)!!!!!!!!
Bardzo milo bylo WAS WSZYSTKIE poznac!!!!!!!!!
Jestescie SUPER KOBIETKI:-D

ANIU i OLGO dziekuje!!!!!!




Hej Blondiv:-)
Witamy serdecznie:-)!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam wszystkie mamy ,
Wczorajsze spotkanko bylo super,moja AMELIA zjadla chyba wszystkie mozliwe cukierki ,procz tego jeszcze zupe ogorkowa zjadla w domu ,a ciasto i salatki pyszne byly,
ALE super bedzie z dzieciaczkami na mikolajki,
Aniu a jak Natalka ,wczoraj jeszcze sie czula?
OLGA ty wariacie fajnie ze juz jestes z nami ,
2giego grudnia moja swiadkowa przylatuje i podobno ma mi robic panienskie ,ale tu w irlandii to pojdziemy sobie do pubu i pare drinkow i koniec wiec kto chetny to zapraszam na chlansko!!!!!
 
Witam z rana moje piekne pipki:-):-):-)

Postaram sie nadrobić bo dawno mnie tu nie było:-DHm......obawiam się, że może byc to jednak trudne, ale no cóż kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi:-DNa szczęście dzieki wczorajszej imprezie poznałam nowe mamusie:-)
Dziewczyny było bardzo miło Was wszystkie poznać, a stare dziołchy miło zobczyć:-)Tęskniłam:-)........ale wazeliny zużyłam:-D:-D:-D

Aine impreza jak zwykle na miarę wielkiego przyjęcia.Dzieki Ty mój Kwiatuszku w sile wieku:-D:-D:-D

Zgadzam się oby wiecej takich spotkań.Zresztą Yeti powrócił więc teraz dopilnuje wszystkiego.Porzadek musi być:-D:-D:-D

Powiem Wam, że jestem dzis po nocy.Znów szaleje bo spałam aż 3 godziny, ale jakas wyjatkowo żeśka jestem:szok::-DSama nie wiem dlaczego.Przecież u Amelii2008 w ogródku dziś nie byłam:-D:-D:-D

Jeszcze nie doczytałam co tam u naszych świeżo upieczonych mamusiek.W kazdym razie całuję Was mocno i Wasze pociechy:tak:

Emwu i Justinerose- bardzo Wam dziękuję za podwiezienie.

Rany dzisiejszy mój wpis to jak jakiś koncert życzeń dla 40 latków........dziekuję, pozdrawiam.........a teraz piosenka z repertuaru Ireny Santor:-D:-D:-D......to tak w sam raz dla tych przed czterdziestką:-p:-D:-D:-D

Dobra koniec pisania.Czas robic drugie śniadanie dla dzieciaczków i gotować obiad:tak:

Miłe Panie do poklikania.

Dziewczyny, któras pytała o przedszkola tutaj.Jak teraz wyglada nowy system, który wchodzi od stycznia.Pamiętam, pamietam.Dziś poszukam tej stronki i napiszę na forum bo nie mam pojecia do, której z Was napisać na PW:-D

UCAŁOWANIA
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry