reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

witam z kawką :)

aine a wiesz,ja bardzo chętnie, młodemu przyda się troche towarzystwa ;)
Tylko powiedz mi czym tam się do ciebie jedzie i jak długo?? bo musze pomyśleć czy mi Bartek wytrzyma w autobusie tyle czasu ;)no i o której się umawiacie??
 
reklama
witam was po długiej przerwie spowodowaną wizytą mojego męzczynzy.dziś juz wrócił do pl wiec ja i Kacperek jesteśmy do waszej dyspozycji:tak:.tez chetnie sie spotkam w środe tylko nie wiem gdzie dokładnie;/ a tak pozatym to w sobote mój ały miał urodzinki było super:)to tak tylko chciałam sie pochwalić..pozdrawiam i postaram sie częściej zjawiać na forum:-D
 
Witam panie troszku nas nie bylo ale sie odmeldowoje :-)aine- my tez chetnie zagladniemy na spotkanko z Oliverkiem i sie poznamy tylko napisz gdzie mieszkasz pisalas wczesniej ze bliziutko nas ale stillorgan dluga jest :)
 
Witam mamuski:-)To szykuje sie super spotkanie w ta srode.Natlka ostatnio tak dobrze bawila sie u Gosi to i w wiekszym gronie dzieci bedzie zachwycona.Skoro jest nas tak duzo to moze zorganizujemy razem mikolajki da naszych dzieciakow:tak:.Co wy na to,czy macie juz inne plany?
 
mloda-super pomysl ja jestem za tylko teraz ktora by miala taki duzy pokoj albo mieszkanie ja mam domek ale wszystkie pokoje sa w ksztalcie kwadratu malego,a ktorego chcecie to zrobic ,ja do 7mego grudnia niemoge
 
czesc dziewczyny,
ja niestety nie bede mogla przyjechac, poniewaz mam problemy ze zdrowiem po cc, ale nie chce o tym pisac, jutro czeka mnie jeszcze jedna wizyta i byc moze bede musiala wrocic do szpitala:-:)szok::-:)szok::-:)szok:
 
hej

to ja dam jeszcze znać czy będe mogła wpaść, jeszcze tylko czekam na opis drogi,żeby wiedzieć czy damy rade ;)
poza tym jeszcze w HC muszę załatwić jedną sprawe w środe więc zobaczymy.

wisienka to zdrówka życze :tak:
 
reklama
witam was po długiej przerwie spowodowaną wizytą mojego męzczynzy.dziś juz wrócił do pl wiec ja i Kacperek jesteśmy do waszej dyspozycji:tak:.tez chetnie sie spotkam w środe tylko nie wiem gdzie dokładnie;/ a tak pozatym to w sobote mój ały miał urodzinki było super:)to tak tylko chciałam sie pochwalić..pozdrawiam i postaram sie częściej zjawiać na forum:-D
Mozesz isc ze mna:tak:,zgadamy sie na GG:-)
Witam nawa mame JUSTYNE:-D:-D:-D
Ja tak tylko na chwilke laski,bo jutro na 7.30do pracy:wściekła/y:Dobrej nocki:-)
 
Do góry