reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
witam,ja oczywiscie wieczorami to niemoge bo moja Amelia jest na etapie tylko mama i naet jak ja uspie(ok19) to do godziny ok 22 to budzi sie 3 razy i wolala mama i ja musze ja przytulac ,lub dawac monia,nie tata bo jest krzyk.
Ja moge w dzien i tylko z AMELIA
 
czesc dziewczynki, mialam sie odezwac,ale lekki mlyn;) mala juz lepiej, tylko tych cholernych wynikow jeszcze nie ma:angry: co za wiocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!alow mi brak, prawie 2 tyg. czekamy!!!!!!!!!!!! ale na szczescie antybiotyk pomaga.
ja chcetna jestem na wieczorne wyjscie, ale we wtorek nie moge, sroda jak najbardziej i potem tez;)
 
witam dziewczyny
ja dziisiaj w domku siedze bo moja Amelia ma temperatura a wczoraj miala kupke caly dzien ,mysle ze zaczynaja jej zabki sie wyrzynac te trzonowe narazie niemarudzi ale posiedzimy w domu
 
witam sie z wami jeszcze z Wloch! jutro wracamy, oby tylko lot byl spokojny. My dzis tylko male zakupy, leje caly dzien, ale za to wczoraj caly dzien w Wenecji- piekna pogoda, super tak wrocic po kilku latach. Asia ma super zdjecia.Pogoda dopisala tylko dzis leje, komunia sie udala, szkoda tylko ze juz trzeba wracac. Ja zaszalalam i kupilam 3 pary butow, ale jestem mega zadowolona z zakupow- uwielbiam wloskie buty,lece na pizze
 
hhahaha wiesienka -uwazaj bo mozesz zostac dlluzej we WLOSZECH iz znow pyl wulkaniczny atakuje i dzis loty odwolane byly w Irlandii a niewiem jak to jutro bedzie
 
Fajnie fajnie Wisienka zazdroszcze wyjazdu i gratuluje udanego pobytu.tez bym chciała jeszcze raz wpasc do wenecji..ahhh wspomnienia:) A co w Polsce?leje i wieje i ma tak juz byc do soboty-czyli do dnia mojego powrotu do Ire;/ ale co gorsze to byłam dziś u fryzjerki-chciałam delikatne jasne pasemka a mam na głowie...blond!!!ja wiecznie czarna mam jakieś dziwne halo blond z pomarańczowym.wogóle to myslałam ze sie popłacze jak zobaczyłam.jutro z rana lece po farbe i bede coś kombinować z przyciemnieniem bo dziś nie odważyłam sie wyjsc do knajpy w tych włosach:( a znajomi ostrzegali ze w jasnym mi nie do twarzy..no i mieli racje:( mądry polak po szkodzie:(((
 
reklama
Do góry