reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

dziewczyny powiedzcie mi czy biegunka i wymioty sa od zebow?
Moja Amelia od 3 dni ma sraczke.. noi temperature,a dzisiaj 2 razy juz wymiotowala .
Niewiem co robic smecty niechce pic absolutnie ,na odwodnienie tez,niewiem czy isc do lekarza ?
 
reklama
Amelia2008 mój antek teraz też ząbkuje i ma biegunke, zawsze tak ma:sorry2: ale wymiotów nigdy:no: ja to taka panikara jestem , że poszłabym do lekarza chyba:sorry2:
 
SANDRULINSKA- dzieki za odpowiedz ja chyba tez pojde ,ale jutro bo dzisiaj juz miejsc niema u dr,baranowskiej ,Amelia juz kiedys jak jej te pierwsze zabki wychodzily to tez miala biegunke i goraczke i plakala non stop ,a teraz nieplacze spi ladnie ,ma goraczke noi wymioty dzis i biegunka nienadarzm z pampersami i ubraniami
 
Amelia2008 nie chcę pisać,że to na pewno od zęba bo może Amelia ma wirusa,ale mojej koleżanki córka jak szły jej zęby to miała gorączkę,biegunkę i wymioty.
 
witam,dzisiaj Aine kochana zapisala mnie do dr,baranowskiej na godz 15:15 wiec ide do lekarza zobaczymy co mi powie,amelia dzisiaj od rana wymioty znow juz niema czym bo nic nieje ,pije tylko owocowa herbatke ,martwie sie niespie w nocy ,juz padnieta jestem
 
Biedna Amelcia dobrze,że idziesz z nią do lekarza po co ma się męczyć.Ja mam tam dzisiaj szczepienie na 16 to może się spotkamy u lekarza.Sprawdź sobie na mapce gdzie ona ma teraz gabinet bo się przeniosła i ja ostatnio nie wiedziałam i dziewczyna z recepcji mnie prowadziła.
 
Wiola i co z Amelka??
Dziewczyny jutro bede miala avon.Musimy sie umowic na odbior,bo 15 wylatuje na 2tygodnie.Buziaki.A jutro bedzie ladnie,bo ide do pracy,2 dni mialam wolne,wiec juz wiecie dlaczego lalo....
 
czesc laseczki,
wczoraj wrocilismy po 10 godz w podrozy:szok:, wylecielismy o 11 planowo o 10.10, dolecielismy do Shannon a potem 3 godz autokarem, masakra ale z drugiej strony dobrze ze w ogole wylecielismy.
Amelia2008- jak tam Amelia, co Ci powiedzial lekarz?
Monika1085- wszystkiego naj dla Julci z okazji urodzin:-D:tak::-D:tak:
 
gosia i reszta babek to kiedy sie spotykamy pod pretekstem avonu:-):sorry2:?
mi pasi poniedzialek, wtorek, sroda tyż:tak:
 
reklama
dziewczyny
amelia ma jakiegos rotawirusa albo grype jelitowo zoladkowa,ktora trwa od 7 dni do 14dni.Mam jej dawac wafle ryzowe,chrupki kukurydziane,kompot z jablek,buraki lub ziemniaki,gotowane,zupke rosol,noi smecte ale amelia nielubi jej to kazala dac w kislu ale i tak nienapila sie ani troche wiec tylko pije herbatke ,Jest duzo nawodniona amelci, i jeszcze dala jej priotybiotyk jakis to chyba oslona przeciw bakteryjna na zoladek ?niewiem.
Gosiu
fajnie masz lecisz do pl wkoncu ,ja bede miala avon bo kolezanka mnie namowila.
wiesienka-dobrze ze juz jestes z nami !!!hi hihihi i ze wylecialas i dolecialas!!!!to kiedy do pracki?
DZIEKI DZIEWCZYNKI ZA ZAPYTANI E CO Z AMELCIA!!!!BUZIACZKI
A i czy ktoras zdawala tu prawo jazdy lub bedzie zdawac?!!???
 
Do góry