reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

czesc dziewczyny
Ja jestem jeszcze w Polsce,i taka tragedia sie stala ,nam Polakom i Calemu Narodowi ,bardzo to jakos przezywam,smutno mi jest i szkoda tak waznych ludzi.
Ja w czwartek wracam dowas dziewczyneczki wiec szybko jakos spotkanie trzeba zalatwic
wiesienka- kchanie ty moje jak tam chrciny ?chyba masz jakies zdjecia ksiezniczki??
gosiu- katalog avona musze zobaczyc?
aine- zapraszam na paznokcie !!juz mam materialy do robienia
oki dziewczynki pozdrawiam was mocno
 
reklama
Mam katalog jutro bede w Dundrum to dam Twojemu Kubie.Wracaj piczko,bo mi teskno za Wami!!!
Fakt tragedia okropna,szkoda ludzi,brak slow....
 
Amelia2008 niczego się nie bój,a przede wszystkim nie myśl o Tym,że może się stać coś złego...
Wisienka123 Asia jest obłędna ja nadal nie mogę w to uwierzyć,że taki bobasek ma tyle włosów...
Moja Jula za niedługo skończy roczek,a wczoraj wyszedł jej pierwszy ząbek:-) no i chodzi to znaczy biega!
 
Amelia2008 niczego się nie bój,a przede wszystkim nie myśl o Tym,że może się stać coś złego...
Wisienka123 Asia jest obłędna ja nadal nie mogę w to uwierzyć,że taki bobasek ma tyle włosów...
Moja Jula za niedługo skończy roczek,a wczoraj wyszedł jej pierwszy ząbek:-) no i chodzi to znaczy biega!

To sie w koncu doczekalas zabka!!A juz sie martwilas...
 
Witam sie i ja

Wiola - nie pekaj - ja wczoraj wskoczylam w samolot i dolecialam do Dublina bez zadrapania . :)
Monia - gratuluje zabka - nareszcie :)
Gosia- juz jestem wiec odbiore to moje zamowionko jak tylko uda nam sie spotkac.
Wiesienka - Asia wygladala przeslicznie :)
Pozostale dziewczynki - buziak na przywitanie

No i taka malo istotna nowinka - jestem juz oficjalnie "cycolina" :)
Poopowiadam i popokazuje jak sie spotkamy. Hi hi
 
reklama
Hej laski!

Wiesienka-welcome back! Sliczna ta Twoja ksiezniczka!
Amelia-wracaj szczesliwie, koniec byczenia w PL!!!!;-):-D
Monia- super, ze pierwszy zabek sie juz pojawil!!!
Emwu- no to stalo sie! Gratulejszyn!!!! :tak:

Pozdrawiam.
 
Do góry