reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z okolic Bielan, Bemowa i Chomiczówki

ASIA Twoje dzieci chodza do tego przedszkola koło Elblaskiej???
Park Olszynka, czy sady mi tez odpowiadaja.

Ja sie do Was dziewczyny dostosuje!! :-)
 
reklama
Paweł chodzi właśnie tam, Łukasz mam nadzieję, że od września również - na razie jest za mały więc chodzi do miniprzedszkola w klubiku w Elei (w Simply Market).
 
Paweł chodzi właśnie tam, Łukasz mam nadzieję, że od września również - na razie jest za mały więc chodzi do miniprzedszkola w klubiku w Elei (w Simply Market).

Ja chodziłam do tego przedszkola i moja siostra (jako pierwsze dziecko niepelnosprawne w tym przedszkolu).
Mysle,zeby tam tez Lene wyslac jak bedzie jzu czas na przedszkole. Powiedz mi jakie ono teraz jest, tzn. jaka ma opinie??
Ciezko sie dostac??
 
moze byc Park olszyna, zrobie pierwsza wycieczke autobusem najwyzej, mam tylko nadzieje ze niskopodlogowe beda jechac, bo w te stare to nie wiem jak wejsc z wozkiem jesli ktos nie pomoze - widze ze autobus akurat w godzinach 10-14 jest zawsze niskopodlogowy wiec dam rade :)
ale moze jak z tym dojazdem to jednak w nastepnym tygodniu? chwilowo maly zrobil sie maruda i w ogole nie chce spac, do tego starsznie sie slini i mu sie ulewa.. masakra jakas.
AsiaKC nie wiem jak dajesz rade z trojka dzieci, dla mnie jedno to wyzwanie.. a ile orientacyjnie wazy twoja cora? ja wazylam sie z moim na normalnej wadze, wiec nie jest to dokladny pomiar, ale ma juz 5 kilo na bank.. wcina ta butelke jak glupi, pewnie zaraz wyjdzie ze jest za gruby.
 
Ostatnia edycja:
Ja chodziłam do tego przedszkola i moja siostra (jako pierwsze dziecko niepelnosprawne w tym przedszkolu).
Mysle,zeby tam tez Lene wyslac jak bedzie jzu czas na przedszkole. Powiedz mi jakie ono teraz jest, tzn. jaka ma opinie??
Ciezko sie dostac??

To fajne przedszkole - ja jestem zadowolona i Paweł też. Pani dyrektor fajna i panie inne super. Nowy plac zabaw jest od tego roku. dostać się jest trudno - jak wszędzie. jest tak dużo dzieci że wszędzie jest ciężko. A jak mama nie pracuje to już w ogóle klapa...

ale moze jak z tym dojazdem to jednak w nastepnym tygodniu? chwilowo maly zrobil sie maruda i w ogole nie chce spac, do tego starsznie sie slini i mu sie ulewa.. masakra jakas.
AsiaKC nie wiem jak dajesz rade z trojka dzieci, dla mnie jedno to wyzwanie.. a ile orientacyjnie wazy twoja cora? ja wazylam sie z moim na normalnej wadze, wiec nie jest to dokladny pomiar, ale ma juz 5 kilo na bank.. wcina ta butelke jak glupi, pewnie zaraz wyjdzie ze jest za gruby.

Jak dla mnie może być przyszły tydzień.
A Minisia waży teraz pewnie pod 4 kg, ona drobniusia jest - na wypisie mamy wagę 2800 a urodziła się 2980.
 
to moj wielkolud. :) urodzil sie 3600, wypisany 3370, jak mial 2 tyg to bylo juz 4200, a teraz to juz ma ponad 5. az musze isc do sklepu pampersy sporobowac wymienic na wieksze, bo 2 kolejne kupilam, ale to juz za male beda :)
 
Ja w przyszlym tygodniu tez moge, tlyko musze zobaczyc w ktore dni, bo mamy dalszy maraton po lekarzach,


ASIA ja teraz jestem u rodzicow wlasnie przy tym przedszkolu :-) Wychowalam sie na tym osiedlu. Gdzies za godzine ide na spacer z mala, chyba ze zacznie padac. Jak spacerujesz dzis to moze sie spotkamy??
 
Stopi - dopiero przeczytałam :-( Następnym razem. Zaraz Ci smsnę mój nr.

Peperka - jakby Ci nie wymienili to mogę od Ciebie odkupić 2. Pampersy zwykłe, tak?
My używamy premium i jedynki jeszcze są ok, jak mieliśmy jedne zwykłe to już były za małe i dwójki są potrzebne.
 
ASIA przepraszam, ze na smska nie odpisalam, ale w koncu na kabaty pojechalam do kolezanek, a smska dopiero wieczorkiem odczytalam.. zakrecona jestem ..
 
Ostatnia edycja:
reklama
AsiaKC: wymienilam od razu na opakowanie 150 szt ;) mam nadzieje ze nie zmarnuja sie.
ja tez mialam 1 premium, ale mi sie nie podobaly, bo jak maly robil kupe to potem ta siatka mu sie przyklejala do pupy nie wiem czemu

stopi widzialam ze ty chyba czesto na majorce jestes?
 
Do góry