reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z okolic Bielan, Bemowa i Chomiczówki

Pogoda srednia, ale ja mala na dwor wystawie :-) jak pda to dobrze ej sie sp. Klade ja w spacerowce , pod zadaszeniem :-)

MARIA jak sie nie myle , to ASIKC synek , do tego mini przedszkola chodzi.

A mu zabkow nie mamy :-)
 
reklama
Nie mylisz się :)

Maria - to miniprzedszkole dla dzieci od 2 do 4 r.ż. 3 lub 4 godz dziennie (2x, 3x, lub 5x w tyg)
Łukasz chodził i było fajnie... na początku. Od maja nie chodzi bo go wypisałam i dopóki nie zmieni się pani lub pani nie zmieni stopnia zaangażowania i podejścia do dzieci to nie polecam :no:
Podsumowując krótko więcej złego przyniósł stamtąd niż dobrego.
Edit:
To się teraz nazywa "Skarbnica talentów"

Jeśli szukasz opieki dla małego dziecka (bo masz minimka jeszcze w domu) to polecam nianię lub prywatne przedszkole - będzie lepsza opieka a koszt ten sam...
 
mhm dzieki za wyjasnienie.
Stopi nie wyobraza, sobie takie kilometry łazic :) zreszta moj bartek nie lubi i placze zawsze i wszedzie.A poco na inflancka? to ktoredy wtedy idziesz?

A ja mieszkałam pół zycia na kasprowicza przy szkole wiec las bielanski znam od A do Z i nie raz zboczeniec nas ganiał ale rzucałysmy w niego patykami i uciekal :)
 
u mnie na osiedlu otwieraja jakis lub malucha, dla dzieci od 8 miesiaca. widzialam ulotke ze jakos w maju, ale szczegolow nie znam. obok przedszkola zielona ciuchcia na klaudyny
stopi: ty z tymi spacerami to szalejesz ;) mnie czeka jutro wycieczka na wilanowska na uczelnie, mam nadzieje ze nie bedzie tak lalo jak dzis, bo wozek jedna reka dosc ciezko mi sie prowadzi (w drugiej parasol)

a kepa potocka jest wg mnie najlepsza ;)
 
MARIA na Inflancka do Medicoveru , jak tylko zlapie mocz,zeby zaniesc do badania :-) Chyba,ze zacznie lac...
Moja na pocztaku etz nie chciala tyle jezdzic w wozku. czasem jak daleko poszlam musialam ja na rekach niesc z powrotem. przelozylam spacerowke przodem na swiat,zeby mnie nei widziala i o niebo lepiej!! Miala tez faze, ze w spacerowce jezdzila na brzuchu!! Teraz grzecznie jezdzi, ale jak tylko zrobie postoj i mnie zobaczy koniec jazdy.. :-) :-)

PEPERKA ja na Wilanowie pracuje tzn. teraz wypoczywam na wychowawczym :-) Kawalek masz i pogoda srednia!!
 
Cześć kobietki! To dołączam się do klubu, mieszkam na gwiaździstej przy podleśnej :) Na ploteczki nie mam szans bo pracuje ale chętnie poczytam co tam u Was :)
 
Nie mylisz się :)

Maria - to miniprzedszkole dla dzieci od 2 do 4 r.ż. 3 lub 4 godz dziennie (2x, 3x, lub 5x w tyg)
Łukasz chodził i było fajnie... na początku. Od maja nie chodzi bo go wypisałam i dopóki nie zmieni się pani lub pani nie zmieni stopnia zaangażowania i podejścia do dzieci to nie polecam :no:
Podsumowując krótko więcej złego przyniósł stamtąd niż dobrego.
Edit:
To się teraz nazywa "Skarbnica talentów"

Jeśli szukasz opieki dla małego dziecka (bo masz minimka jeszcze w domu) to polecam nianię lub prywatne przedszkole - będzie lepsza opieka a koszt ten sam...

Przepraszam ale o jaka placowke chodzi? Dobrze wiedziec gdzie warto a gdzie nie posylac szkraba, Moj chodzi do Promyczka na Tczewskiej od 8 miesiaca i jest super. Polecam, chociaz to prywatny zlobek, znaczy Dom Rozwoju Malucha ;) no i troche sie musielismy szarpnac zeby go oplacac ale opiekunka w domu jakos do mnie nie przemawia
 
reklama
Do góry