reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

shilla - to zrobmy cos zeby bylo ciekawiej..moze kawaly zaczniemy pisac??:-D

a na spotkaniu w sure start tez tlumow nie bylo, ale pojawily sie nowe "twarze" wiec nie jest zle..:tak:
a spotkanko tesciowej podobalo sie pewnie, tylko juleczka troche humoru nie miala bo musialam ja wybudzac (zasnela po obzarstwie w chinskiej restauracji:-D)

i jak przekonalyscie sie juz do tej plazy w centrum czy wciaz nie?ja jakos czesto tam zagladam, jula pewnie bedzie tesknila jak usuna ten piasek, bo pewnie mysli ze tak juz bedzie zawsze:-). kapac sie jeszcze nie kapala bo wciaz zimno..ale fajnie tam, muzyczka na zywo wczoraj leciala..i jak wyszlo slonko poczulam sie jak na wakacjach..:cool2:
 
reklama
co do plazy to my tam nie bylismy a do ktorego ta plaza ma byc wogole a co do kawalow to oki mozemy kawaly pisac hie hie a co do spotkanai polskich mam to fajno ze przychodza mowe mamusie no i fajno ze tesciowej sie podabalo trzymajta sie i milego dzionka dla wszytskim my gdzies dzis pewnie jakis wypadzik zrobimy bo pogoda za okienkeim fajna
o to kawal


przychodzi baba do lekarza rozebrała sie i pyta
- gdzie mam polożyć ubrania
lekarz odpowiada
-obok moich

 
Fiu fiu jaką tu pustką zawiało.Jednak dobrze z shilla pisałyśmy że tylko my tu ostatnio zaglądamy i cokolwiek piszemy.A gdzie jest reszta mamusiek z Nottingham??
Życzę miłego popołudnia.
 
Ostatnia edycja:
Witam, dawno temu odezwalam sie tu na forum, ale dluuugo cisza byla i jakos przestalam zagladac:zawstydzona/y: ale dzis mnie podkusilo sprawdzic czy ruszylo znow to forum i jestem mile zaskoczona. Widze ze malo tu mamusiek sie udziela, ale na pewno sie rozkreci:tak: Jestem z Eastwood, do Nottingham nie mialam duzo okazji zawitac, ale teraz przylatuja goscie z Polski, wiec na pewno sie wybiore o ile kondycja mi dopisze he he. Juz kiedys pytalam czy jest jakas mamusia ktora rodzila w QMC, ale spytam jeszcze raz, bo moze przybylo ;-). No nic mykam obiadek dla meza zrobic i obiecuje zagladac tu codziennie. pozdrowionka
 
gabids napisz jak tam w pl jak znajdziesz chwilke pojechalas i pustka sie zrobila:-)
rybcia21 to prawda ze teraz piszemy tylko we dwie szkoda ze taka ogromna pustka:-(
gudrun a ciebie gdzie wcielo czyzby tak tesciowa cie pochlonela a moze nowa praca ?
matisek witaj ponownie na forum pisz czesciej
pozdrowienia dla wszystkich i milego dzionka bo pogoda za oknem fajna oby juz taka zostala
 
hejka dzeiwczyny, witaj matisek,
nie nie wcielo mnie, w sumie to nudzimy sie troche, fakt ze pogoda ladna ale ciagle jeszcze remont sie ciagnie - tak tak ten sam wciaz - lazienki:wściekła/y:. wyrownywanie i malowanie scian, wstawienie drzwi itd..wiec moj ciagle zajety mimo ze wolne ma, a my lazimy tylko po okolicy na spacerki, gotujemy smakolyki i ogladamy filmy:-)

a dzis wybieramy sie na sesje do victorii na ten konkurs baby of the year. moze tym razem jula sie nie rozplacze, choc raczej na to nie licze przy jej ostatnich humorach:no:. kryzys dwulatka w pelni..:sorry2:

no a poza tym to jutro jedziemy na dlugo wyczekiwane wakacje:cool2:.ale tylko na 5 dni. do kornwalii i na devon. za to mnostwo zwiedzania i ogladania pieknych widoczkow..byle pogoda dopisala..:tak:
takze odezwe sie po powrocie

pozdrowionka!!
 
Witam mamuski:-) na pewno bede tu czesciej zagladac i udzielac sie. Powiedzcie, czy mialyscie w szpitalu kontrolna wizyte w 38n tyg? bo mi lekarka na ostatniej wizycie powiedziala ze to rutynowa kontrola, ale czytam po necie i nic takiego nie znalazlam.
 
matisek nie wiem jak to wyglada bo rodzilam obydwoje jeszcze w PL ale napewno znajda sie dziewczyny co ci napisza choc ostatnio tu taka pustka ze ho ho
gudrun no to milego wypoczynku i zwiedzania
a co tam u was slychac
 
Hej, no wlasnie widze ze pustki tu swieca, mamusie na wakacje chyba wybyly:-). No coz do wizyty zostaly 2 dni wiec przekonam sie na wlasnej skorze, co bedzie na tej wizycie.
 
reklama
matisek oj pustki pustki i to straszne :szok:
jak sie czujesz nie umiem ci odpowiedziec na twoje pytanie bo ja rodzilam jeszcze w pl ale mysle ze znajdzie sie jakas mama ktora tu rodzila trzymaj sie cieplutko:-)
kobitki gdzie wy jestescie
 

Podobne tematy

Do góry