reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
i co tam kobitki slychac ale goraczke mamy na dworze
kamila- i co bylyscie na tym drugim basenie jak bylo kiedy robimy wypadzik na basen moze piatek
 
shilla - dzisiaj?zapomnij:-D. wszyscy trabili ze w piatek bedzie lalo..no i leje jak nie wiem:baffled:
my wczorajszy dzien wykorzystalysmy maksymalnie. bylam tam na bulwell w tym parku wodnym, ale julka cos nie w sosie byla bo dojechalam dopiero w poludnie mimo ze z domu wyszlam dosc wczesnie (pomylilam tramwaje i pojechalam do phoenix park zamiast na hucknall:sorry2:) no ale teraz chociaz juz wiem co i jak:-). fajnie tam ogolnie jest, jak sie pogoda poprawi to koniecznie musimy sie wybrac jeszcze raz!:tak:
no i spotkanie mam bylo wczoraj, wiec tez oczywiscie zaliczylysmy. szkoda ze ostatnio coraz mniej nas tam chodzi. shilla nie wiem czemu Ciebie nigdy nie ma, jak nawet kiedys 14 latka z mama przyszla...:-). wpadnij bo chlopakow jest kilku wiec Twoi beda mieli sie z kim bawic.:-)

a u nas dzis zaczynamy remont lazienki, takze w sumie dobrze ze pada to bede julke kapac w swiezym deszczyku na podworku w basenie:-D;-)
uciekamy na sniadanko.

do zobaczonka!

ps. slyszalam ze za tydzien na messy ma byc polski tlumacz pomoc zalatwiac sprawy z roznymi dokumentami..
 
gudrun no na wypadzik to sie pisze
a co do spotkan mam to miw czwartki kompeltnie nie pasuje no moze uda mi sie na drugi tydzien ale watpie ja jestem w messy sroda piatek
ale mowisz ze malo mam przychodzi zobacz rowniez jakie pustki na forum sa
no to ja trzymam kciuki za pogode
co do tlumacza tak to podobno ma byc w piatek o 11 dzisiaj tak babka w messy mi mowila
 
Hej dziewczyny polski tłumacz rzeczywiście będzie dostępny w godzinach od 10.30 do 11w piątek 10 lipca, ale po to aby pomóc polskim matkom słabo mówiącym po angielsku zarejestrowac sie w ośrodku sure start, po to aby mogly w pełni korzystać z proponowanych tam zajęć itp.
Dodatkowo tłumacz przedstawi zainteresowanym napięty plan atrakcji przygotowanych dla dzieci w okresie wakacji:)

Pozdrowienia dla was:)

Ja wyszłam z ukrycia:rolleyes: :p a gdzie reszta mamusiek:cool2:
 
Witam Was mamy z Nottingham:tak:
Ja tu sobie pozwolilam z watku mam sierpniowych wam sie wepchnac,
bo mam pytanie czy ktoras rodzila w QMC i jakie ma wrazenia?
Jestem pod opieka poloznej i mimo ze mam kod pocztowy Derbyshire to ona jest zwiazana z QMC i tam mnie zapisala,
nieciekawe opninie czytalam o tym szpitalu na internecie...
bardzo sie boje bo to moja pierwsza ciaza!!

bede wdzieczna za kazda odpowiedz!!
 
Melduje sie i ja:happy2:
U nas tez nauka nocnikowania wdrozona.Jestesmy juz na etapie suchych majtek w domu ale co do tej pory swoje ochrzcila to jej:baffled:Musze poprac dywany.
Troche gorzej jest jak jestesmy na spacerku i zawola kupe to ja mowie wal w pampersa bo jakos nie mam sumienia wysadzac jej pod krzaczkiem i wtedy mala juz nie wie co ma robic.Bo raz kaza na nocniczek a pozniej w pampera.
A jak wy radzicie sobie na spacerach.?
Shila sorki ze nie odpisalam:zawstydzona/y:w ta srode bede:tak:
Ynka czesc a jak na nowym sie mieszka?
Mewa ja rodzilam w QMC i nie nazekam.A jakie zle opinie przeczytalas na forum?
 
Dziewczyny boicie sie tej swinskiej grypy?Ja bardzo:szok::szok::szok:Podobno w sierpniu codziennie 100.000 ludzi w Uk zachoruje.
 
czesc dziewczyny!
ja tu jestem nowa na forum,alemam pytanie...czy wszystkie szczepilyscie swoje dzieciaki po 1 roku na mmr...bo mnie wszyscy strasza ,autyzmem i w ogole,a przeciez ta szczepionka jest chyba obowiazkowa...prosze o odp...z gory dziekuje
 
reklama
no w koncu kobitki sie odezwalyscie
a ja juz myslalam ze tu naprawde nikogo nie ma
co do piatkuz tego co ja slyszalam to ma byc polski tlumacz i am iby tez pomoc polskim mama w sprawie roznych dokumentow na ile to prawada okaze sie w piatek
gabids no w koncu jestes co do swinskiej grypy boje sie okropnie czytam wiadomosci i to co pisza mnie przeraza pogadamy jutro w messy
ynka78 gratuluje wyjscia z ukrycia witam
a co do szcepien to prawada za te ktore tu sa obowiazkkowe w polsce placi sie grube pieniadze a ludzie robia z igly widly wiec moze pogadaj z pediatra o swoich obawach
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry