reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

no marzenka gratuluje dzidzi a nie napisalam zeby cie niepokoic tylko ostrzec ale skoro wiesz ze byl taki przypadek to moze lepeij zadzwon do lekarza i popros o porade ja bym tak zrobila na twoim miejscu no ale jak piszesz mozna grypa sie zarazic wszedzie nawet wczoraj u znajomej chodziliz NHS i mowili ze grypa panuje i prosze zachowac szczegolna ostroznosc i zeby unikac duzych skupisk ludzi
 
reklama
no wlasnie dziewczyny jak podejrzewacie grype swinska nie chodzcie absolutnie do lekarza zeby nikogo nie zarazic. to jest numer pod ktory trzeba dzwonic: 0800 151351 albo NHS Direct 0845 4647 (albo do swojego GP) moze to sie wydawac dziwne rozwiazanie ale mysle ze bezpieczne,:tak:

tylko wyobrazcie sobie co sie bedzie dzialo jak dojdzie do tych domniemanych 100 000 zachorowan dziennie:wściekła/y:. raczej juz nikt tam sie nie dodzwoni..:baffled:
tu jest link do swine flu checker - ale dla osob doroslych i dzieci powyzej 5 lat:
http://www.nhsdirect.nhs.uk/Sat/Top...opicGuid=8c903315-a302-412a-bfae-9cb576d4b4cd

znalazlam tez informacje dla mam ktore maja rodzic w nottinghamskich szpitalach. maja zainstalowac jakies nowe urzadzenia ulatwiajace porod naturalny. :-)to fragment artykulu z evening post'a:



MUMS in labour here are among the first in the country to use new equipment designed to help them give birth safely and naturally.
The new Combitrac system installed at City Hospital and Queen's Medical Centre helps mothers adopt instinctively comfortable positions while giving birth.
It uses a sling to support the woman's weight and a stable birthing ball to help her position herself so the baby can be born more easily.
Officials at Nottingham University Hospitals Trust say the system will help produce safer deliveries, with minimal medical intervention or complications.
Combitrac also has a special seat for the dad-to-be so he can be on hand.




trzymajcie sie zdrowo!:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Marzena no to gratuluje fasolki/groszka:-D A ktory to miesiac? Dobrze sie czujesz?Dbaj o siebie i nie wychodz lepiej z domu jak nie musisz.
A wiecie ze ja juz chyba z miesiac nie bylam na zakupach w supermarkecie.czasami wejde do Aldi po owocki a tak to zakupy robimy przez internet i przywoza nam do domu.
 
gabids ty leniuszku jeden na zakupy ci sie chodzic nie chce:-) nie lae tak serio to warto robic zakupki przez internet przynajmiej wykluczasz prawdopodobienstwo zarazenia sie
gudrun nie chce nawet sobie wyobrazac co sie bedzie dzialo jak dojdzie do takiej liczby zachrowan
trzymajta sie
 
Dziewczyny czy ktoras z was orientuje sie gdzie w Nottingham jest urzad stanu cywilnego???I moze wiecie jak wygladaja formalnosci zwiazane z slubem cywilnym i jak ta cala ceremonia przebiega
 
ja wiem gdzie jest urzad stanu cywilnego (register office), bo tam zalatwialismy papiery po urodzinach coreczki.
to jest kolo uniwersytetu, w centrum, na rogu shakespeare street i tej ulicy co odchodzi od victorii centre (boczne wejscie)..
ale niestety nie wiem jak przebiegaja formalnosci bo to jeszcze przed nami:-D
 
mysia tak jak pisala gudrun wiem gdzie jest ale nie wiem jak wyglada tu z formalnoscia
my bralismy slub jeszce w pl ale moze popytam wsrod znajomych moze ktos bedzie wiedzial jak cos sie doweim to napisze
marzenka co tam u ciebie i co wogole u was kobitki slychac
 
Witam sie i ja:happy2:
Mysia ja niestety nie wiem jak wyglada slub cywilny w uk:no:

No wlasnie kobitki co tam slychac co porabiacie w weekendzik?
My zraz po obiadku ruszamy na jakis spacerek na swiezym powietrzu a pozniej zaczepimy o bootsa bo kosmetyki sie koncza i trzeba kupic Angelce zabawke bo zaoszczedzila na Pampersach:-)
Jeszcze tylko ten tydzien i wolne od szkoly uff i spokoj do 3 wrzesnia.
 
Shila widze ze na BB buszujesz:happy2:Obiadek masz jusz zrobiony?
U mnie maz dzisiaj gotuje a ja mam czas na relaks:cool2:

A jeszcze zapomnialam napisac ze snil mi sie dzisiaj Michael Jackson ze byl moim kolege z podworka i mieszkalismy w jednym bloku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc
marzenainiko gratulacje dzidziusia:tak:, fajnie, a ktory miesiac?
jesli chodzi o swinska grype to podobno w sierpniu ma byc szczepionka,


gudrun - ja do nas zapraszam oczywiscie, do Attenborough tez bardzo chetnie sie wybierzemy, dajcie znac kiedy Wam pasuje, dla mnie najlepiej w tym tygodniu poniedzialek, wtorek lub sroda bo potem moja mama przyjezdza na miesiac wiec moze bede miala troche mniej czasu, ale to nie znaczy ze wcale;-),

gabids ale mialas sen;-)

pozdrawiamy
 

Podobne tematy

Do góry