reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej martag - dobrze ze juz jestes:-)
co to jest? juz tlumacze..to taki basenik do plywania a raczej pluskania dla maluchow. gleboki gdzies do pasa u dzieci, pod golym niebem, za darmo.
bylysmy tam w dzien dziecka - jak chcesz zerknij na galerie na nasza klase tam jest jedno zdjecie jak on mniej wiecej wyglada.
no to kiedy?w czwartek jest spotkanie dla mam..no ale moze przed sie umowimy?
 
reklama
o fajnie, czwratek mi pasuje, zreszta, jak prawie kazdy dzien, to o ktorej i jak tam dojechac? i ktora mamusia sie przylacza??
:)
 
Drogie mamy chcialabym do was przylaczyc gdyz jestem mama z Nottingham:tak:Mam cudownego 4 miesiecznego synka Gracjanka a w Nott. mieszkam od ponad 3 lat Mam nadzieje,ze mnie cieplo przyjmiecie:-):-):-)
 
Mysia - witaj u nas!!kazda nowa mama mile widziana i mam nadzieje ze bedziesz z nami dluugo:-D
shilla - no pytanie...pewnie ze idziemy!na 11 w miescie?i razem dojedziemy? czy powiedzmy na 12 na miejscu?:confused:
martag - pod zdjeciem na naszej klasie napisalam obszernie jak tam dojechac.pod zdjeciem odnosnie dnia dziecka.
do zobaczonka!!
 
dziewczynki, ja dzisiaj bylam na tym basenie i cale szczescie, ze sie na dzisiaj ni eumowilysmy, bo byl zamkniety :( I stad moje obawy, czy woda bedzie jutro nagrzana, bo dzisiaj byla spuszczona, no wiecie, zeby nie byla calkiem lodowata, bo moj syn za nic nie wejdzie
Ale jak jestescie za to ja tez :)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry