reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Nam tez sie bardzo podobalo na balu.
Gudrun tygrysek spisal sie na medal.Mimo ze moja mala sie go bala to bardzo mi sie podobal.

A my wczoraj bylismy na safari gdzie zwierzeta oglada sie z wlasnego samochodu na wyciagniecie reki.Chodza sobie swobodnie i wogole sie nie boja.I nawet widzielismy jak malpy zaczely masakrowac jeden samochod a wlascicielka miala z tego ubaw:szok:
My szybko dalismy dyla:-DOgolnie to polecam dzieciaczki byly zachwycone.
 
wow gdzie takie safari jest?
chetnie sie wybierzemy:tak:


Tygrysek staral sie jak mogl, byl tak przepocony ze normalnie mozna by wode wykrecac z ubrania, a zakwasy ma do dzis :p
 
A mamusie znowu posnely:-p wstawac:-)
mam pytanko do z mamy ktora przyniosla taka rolade zawijana w wafel z bananem w srodku.Bardzo prosze o przepis bo mojej malej bardzo smakowalo i mi tez:sorry2:Z gory dziekuje:happy:
 
rolade zawijana w wafel z bananem w srodku
brzmi pysznie:-)., ja niestety nic nie zdarzylam sprobowac, za duzo latalam to tu to tam. ale jesli takie bylo smaczne to chetnie sama zrobie:-). dolaczam sie do prosby o przepis:tak:.

gabids - a czemu dzis Cie nei bylo?przyszla caaala gromada mam:-). bylo calkiem sympatycznie, koniecznie przyjdz za tydzien!:-D
 
Gudrun ja tez zaluje ze mnie nie bylo bo slyszalam ze frekwencja dopisala i bylo bardzo fajnie.Jeszcze mnie nie bedzie przez nastepne dwa czwartki bo Fabian jest w szkolnej sekcji pilkarskiej i do 2 kwietnia wlasnie w czwartki ma mecze.A mamusia kibicuje:-)

Nafnia jesli mozesz to tez podaj przepis na swoje ciasto.Andzelince smakowalo:tak:i mi :rofl2:

I jeszcze slyszalam ze byly mini paczki ktore rowniez byly pyszne.Wiec prosze kolejna mamusie o przepis.

A ja dzisiaj wieczorkiem ide na randke...... do dentysty.:happy:
Pozdrawiam mamusie i dzieciaczki i milego weekendu zycze a jesli ktos wybiera sie w niedziele na wollaton to moze sie zobaczymy.
 
malinka79 - przykro mi ja pomoc nie moge, ale jak widac inne mamy tez nie:-(

szkoda ze nikt nic nie pisze..moze to forum jest juz nam po prostu nie potrzebne?:eek:
 
reklama
Ja sie udzielam:happy:czesto bo wzorowa ze mnie forumowiczka:)
A jak tam dzisiaj na spotkanku?Duzo mamus przyszlo?Za 2 tygodnie ja tez juz dolacze:-)
Dobrej nocki i do zobaczenia jutro na messy.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry