reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

o jezu dzieki Kasiu za tak szybki odzew!:-D
na jakimkolwiek, wiadomo im twardszy tym lepszy, ale kolorowy chyba nie trzeba bo dzieci beda same je dekorowac.
dziekuje!!:-)
 
reklama
Ja tez wytke kilka, wiadomo. Ostatni link nie dziala. Przyniose tez balony i meza do pomocy przy zawieszaniu;-)
 
martag - no wlasnie przynies meza, przyda sie tez jako dj:-)
a balony wieszac bedzie ciezko bo pamietasz tam sa zaslony, wiec potrzebne by byly szpilki albo pinezki. mam w domu to wezme!:tak:

kaska7810 - mnie sie wczoraj przypomnialo ze beda tez potrzebne sztucce, bo moze ktos jakas salatke zrobi (narazie wiem ze Marzena):-D.
dziekuje Ci bardzo, wez co mozesz, wszystko sie przyda a jak sie nie przyda to zostanie na nastepny raz:tak:
co do kawy, to tu w anglii jest tak ze jak sa male dzieci nie wolno miec goracych plynow, chyba ze w takich specjalnych kubkach, ale to nie wiem gdzie ich szukac nawet, no i czajnik by ktos musial wziasc:-D. wiec chyba bedziemy musialy wytrzymac te 2,5 godzinki bez goracej herbatki:-(
 
Kochana gorącą kawkę czy herbatkę można zaparzyć w domciu w termosie.A kubeczki chyba można nabyć w funciakach.Jak się jutro przejdę i znajde to kupie ileś tam sztuk.
 
Ostatnia edycja:
reklama
rybcia - wyslalam dwa, wiecej nie mam, chowalyscie sie chyba po katach:-p:-D

ja, drogą formalnosci wkleje fote z balu, ale pewnie juz ją widzialyscie na naszej klasie:
bal.jpg



i jak sie podobalo?:-D

nastepnym razem bedzie jeszcze lepiej i troche w innej formie.

dziekuje w imieniu Mam w Nottingham za pomoc.
 

Podobne tematy

Do góry