reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Tylko w piatek jeszcze chyba nie bedzie tej polki co to prowadzi(jest na urlopie)

uuu a mnie chodzilo glownie o nia..zeby pogadac na temat sali..spotkan itd..
a bedzie w przyszlym tygodniu?

Marzena - ja tez zielonego pojecia nie mam jak sie jedzie na Aspley :-).
Ja nie wiem, ty nie wiesz - jakos bysmy trafily:-p
tylko wlasnie czy jesli jej nie ma to jest sens?moze poczkajmy?

a wiecie ze my jutro z Justyna robimy za kucharki?:-) na sneinton jest international food evening. kazdy ma za zadanie ugotowacjakas tradycyjna potrawe z jego kraju.. ynka78 robi bigos a ja zurek.:eek:
kto chce niech wpada i konsumuje:-p
a moze jakas mama chcialaby pomoc?


pozdrawiam!!
 
reklama
hej!!
gudrun -przecież wczoraj mówiłam ci że ona jest na urlopie.
i że dlatego nie mogłam jej sie zapytać na temat sali itp.
pozdrawiam
-a jak ona bedzie to dam ci znac-
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny
Szkoda ze nie dotarlam na spotkanko we wtorek.Mala ostatnio chorowala,a pozatym mielismy troche spraw do pozalatwiania.

Byla mowa o ubrankach dla bobasow.Ja mam jescze te ktore dostalam od Gudrun i chetnie przekaze dalej.Jesli jest ktos zainteresowany to prosze o wiadomosna priva.
Pozatym mam do sprzedania bardzo ladny wozek Mamas&Papas 3in1 z fotelikiem samochodowym i baza Sure Fix w bardzo dobrej kondycji.

Pozdrawiam i chetnie przyjde na spotkanko na Forest Fields.Najlepiej wtorek lub piatek.
 
Dziewczyny wiecie czy mozna tutaj kupic paracetamol w czopkach?
Fabian od 3 dni ma 38,9 stopni goraczki i jak podam cos w syropie to zwraca i goraczka wogole nie spada.
A moze znacie j akies sposoby na wymioty bo lekarz mnie zupelnie olal.Powiedzeli zeby paracetamol podawac i przejdzie niedlugo.
 
najlepsza na wymioty jest coca-cola. ale serio mowie ja swoim dzieciom tez sie daje troche napic i pozniej jest ok. nawet jesli za pierwszym razem ja zwroci daj mu jeszcze raz i powinno byc ok.
to jest naprawde sprawdzony sposob. pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia
 
hej !
gabids- ja dawałam odgazowany sprite lub 7-up i(dziecko ma pic małymi łyczkami ):tak:
mozesz mu podac tabletkę na zbicie tem. ja Kubie daje 1/2 dla dorosłych
a co do czopków -w przypadku Mega gorączki to kilka razy podawałam pyralgine (kawałek)
lecz dzis wyczytalam w necie że nie wolno dawac maluchą :no: :szok:
powodzenia i szybkiego powrotu do zdrówka:-)
pozdrawiam........
 
Ostatnia edycja:
Gabids ja tez daje coca-cole na wymioty i pomaga a o peralgini w czopkach nie slyszalam tutaj ale zaraz poszukam bo o ile mnie pamiec nie myli to mam peralgine:tak: w czopkach z polski .Jak znajde to zaraz napisze to najwyzej wyslesz swojego po te czopki
 
reklama
dziewczyny dzieki
Jest jakby lepiej,ale nie zapeszam.Sukces jest taki ze Fabek poprosil o tosta z dzemem.Ugryzl tylko 3 kesy ale to juz cos.
 

Podobne tematy

Do góry