reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

u nas tez nic nie slychac
codziennie rano praca, potem robta w domu a do tego jeszcze jakis wirus mi sie przyplatal i nic tylko spac, spac, spac bym chciala
do tego byl strajk w szkole, wiec mialam obydwa maluchy w domu

i tyle

pozdrawiam

Basia
 
reklama
MarzaM&M - witaj na forum!
ja mieszkam na sherwood ale od tego fajnego parku na arnold mam gdzies 10 min piechota.:tak:
mozemy kiedys sie tam spotkac (jeden z najlepszych placow zabaw na jakich bylam - lepszy jest tylko ten na colwick:-))
moze inne mamy tez do nas dolacza?
ja niestety bede mogla dopiero po 3 sierpnia bo jade w odwiedziny do mamy.

pozdrawiam!!

ps. dziekuje mamom za przybycie dzis na spotkanie na sneinton!
 
Czesc dziewczyny! wprawdzie nie widac, zeby nasze forum bylo jakos szczegolnie "uczeszczane", ale moze ktos przez przypadek zerknie, wiec pisze:-)
Jakby ktoras miala ochote, to jutro zapraszamy na Forest Fields:tak:, trzeba korzystac z pogody, poki jest!
Bedzie kilka mam, od ok.12.
Pozdrawiam i do zobaczenia jutro, mam nadzieje:tak::-)
 
Czesc witam wszytskie mamusie Jestem mama dwójki dzieci chłopców Bartuś (4) i Wojtus (3) mieszkam w Nottingham serdecznie wszystkich pozdrawiam :-)
 
czesc Shilla. Witamy na forum. Teraz cos cisza, pewnie dlatego ze cieplo, ale pisz kiedy tylko bedziesz miala ochote i czas:):tak::-)
A w jakiej czesci Nottingham mieszkasz?
 
hej laski
witam po dlugiej nieobecnosci, wreszcie doczekalam sie internetu, bylam uziemiona ponad 2 tygodnie:baffled::angry:
a co u was? troche wszystkich powywiewalo?
MarzaM&M i Shilla72 witam was, no wlasnie shilla w jakiej dzielnicy miszkasz?
pozdrawiam wszystkich i zycze dobrej nocki
 
reklama
hejka dziewczynki!!:-D
my jeszcze wciaz na wakacjach ale juz jutro wracamy:-(
fajnie bylo, sporo nazwiedzalismy i pogoda wreszcie jak trzeba!:tak:

widze ze forum znowu nam zdycha, no coz mam nadzieje ze jak wroce to spotkamy sie jakos bo sie stesknilam!!:-):-)

pozdrowka!!
 

Podobne tematy

Do góry