reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
czesc dziewczyny. na ostatnim spotkaniu bylam pierwszy raz. pomieszczenie faktycznie jest bardzo male ale co zrobic jak z innym trudno. szczerze mowiac juz zaluje, ze nie bedzie mnie na kolejnym spotkaniu w lipcu bo nie stety w tym czasie bede w polsce. mam male pytanko. jak mowicie o spotkaniu przy fontannach to chodzi o te przy old market squere??
pozdrawiam wszystkie mamuski
 
magda sokolowski - witaj na naszym forum.:laugh2: mysle ze do 20 lipca spotkamy sie jeszcze nie raz..w koncu jest lato (hłe hłe) wiec mozna spotykac sie na powietrzu..;-)

do wszystkich mam: jutro jest spotkanie na sneinton w tym samym miejscu o godz 14.
kto chetny zapraszamy.:tak:
ja chyba jednak jutro nie pojde, bo po ostatnim przez reszte dnia bolala mnie glowa od halasu:szok: (wiem jedno przedszkolanka byc bym nie mogla:-D)

pozdrowki!!
 
Ostatnia edycja:
Ja tez odpuszczam jutrzejsze spotkanie bo tylko sie denerwuje :szok:jak widze te biedne dzieci ktore przez siebie przepadaja w tym malym pomieszczeniu ale moze spotkamy sie gdzies na forest fields zeby dzieci pobiegaly a my spokojnie porozmawialy :-)pozdrawiam wszystkie mamcie
 
kurcze dziewczyny, czy naprawde nie mozna zorganizowac wiekszego pomieszczenia dla naszych pociech:-(...no i troszke dla nas
 
Oczywiscie, ze można... tylko trzeba przebrnąc przez tony papierów, aby przekonać miasto i zarządzających srodkami z UE że Matki Polki mieszkające w Nottingham i ich dzieci potrzebują takiego miejsca:):rofl2:
Ja i Kamila myslimy ciężko na ten temat a w sobote nawet zaczynamy działać:)

Acha pozdrawiam wszystkie koleżanki, od niedzieli jestem znowu w UK i powiem ze ciezko jest po miesięcznym pobycie w Pl:blink:
 
Miało byc odwołane gdyz sala była zajęta, ale wieczorem dostalam maila ze spotkanie jednak jest tyle ze wtym samym miejscu co ostatnio - w sure start na sneiton:) Mnie niestety nie będzie, mam remont w domu:( tnz wymianę piecyka grzejacego wodę rur itp i do tego duzo sprzatania...
 
reklama

Podobne tematy

Do góry