reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
marzena wchodzisz w ustawienia i po lewej masz sygnature.Naciskasz sygnature i wklejasz kod suwaczka w okno takie same jakbys posta pisala.Akceptujesz i juz.
 
Ostatnia edycja:
HEJ!!
DZIEKI ZA WSKAZOWKI I PORADY:-)
udalo sie opanowac goroczke u Nikosia widac znaczna poprawe jak zaczelam mu podawcNUROFEN
Gabis to nie pierwza goraczka u malego pierwsza dostal jak bylismy w Polsce i tez zlapal angine i boje sie to nawrot anginy pfe pfe...
Mam nadzieje ze gorzej nie bedzie!!:baffled:
a w przychodni nic nie wskoralam2 razy bylam i to samo uslyszam ze dopiero we wtorek najblizsza wizyta:wściekła/y::angry:Tu czlowiek wczesniej umrze niz pojdzie do lekarza!!!!!
JA jestem na TAK z ntym miejscem dla maluchow sama bede odzila z malcem jak bedzie bliziutko:tak:te ddotychczasowe gdzie sie spotykacie to ja nie mam pojecia gdzie to jest i w jak to wszystko wyglada!!:confused:
Wiec organizatorki dzialac i sprezac sie:-):-D
Gabis -a jak tam twoja krolewna ??
POZDROWIONKA
 
Etka dobrze ze goraczka spadla,ale na wszelki wypadek podawaj jeszcze ibuprofen.
A mala dziekuje,ma sie dobrze tylko ostatnio leniwa sie zrobila jak usiadzie na pupie to 30 minut potrafi tak siedziec.Poza tym coraz lepiej sie z nami komunikuje,wczoraj jak pytalam Angelka gdzie kotek to pokazala paluszkiem i mowi TAM.Wie i pokazuje gdzie lampa,nos i takie tam.

Annaoxi,Betsuuu,Nafnia,Baska,Anka a co u Was?
 
Gabis twoja krolewna taka bystra!?to super
Nikos jeszcze takich rzeczy jeszcze nie potrafi ale za to nadrabia raczkowaniem i wstawaniem przy mebli ten nie usiedzi an pupie ani chwili:-) tyle juz upadkow zaliczyl ze nie da sie zliczyc:-(ale za to rozumnie bardzo dobrze znaczenie slowa ''NIE'':-D
 
Edziula duzo bawie sie z mala i w miedzy czasie sie uczymy.Trzeba powtarzac cos wiele,wiele razy zanim malec zakuma.Dzisiaj maz uczyl mala tanczyc. nasladuje nasze ruchy i smiesznie sie giba na siedziaco:-D
 
Halo koleżanki co z wami??
Pisać nie spać, już nawet nie pisać tylko przygotowywać się na jutrzejszy wypad na forest recreation ground- czyli plac zabaw na forrest fields
(na profilu mamy w nottingham portal nasza-klasa Kamila umieściła mapkę:),

Pogoda ładna:-) aż grzech dzieci w domu kisić godzina 16 czyli mozna przyjść z tymi dziecmi, które do szkoły chodzą.

Żadnych wymówek nie przyjmujemy!!!!!! :-D

Obecność wszystkich babyboomowych mam i dzieci z Nottingham obowiazkowa!!!;-):tak:

ps. nie czekajmy na bezchmurne niebo i 27 stopni ze spotkaniem, bo niestety mogłoby się nie odbyć...

POZDRAWIAMY ZAPRASZAMY...
 
hejka!
my na spotkanko sie piszemy ,lecz lekko możemy być spóźnieni ;-)
mam nadzieje że dobrze sie orientuje ze to jest na końcu tego placu ,gdzie zwykle rozbija sie wesołe miasteczko ,czy cyrk? :rofl2:
pozdrawiam i do jutra :-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry