reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Gabids swietnie ze u was juz koncoweczka,mam nadzieje ze u nas tez bo caly weekend przechorowalismy:-(dwa razy dziennie garsc lekow i juz widac jakies efekty tylko maly jeszcze ma katarek ale na szczescie obylo sie bez goraczki:happy:.....co do pogody.......
POGODA W TYM KRAJU TO PORAZKA!!!

Nafnia a jak u Ciebie ?
Annaoxi jak Kinia w tym tygodniu w przedszkolu?
no i reszta ferajny,piszcie co tam u Was:-D
 
reklama
Ja i Wiki jak narazie trzymamy sie zdrowo :) a wy zdrowiejcie szybko bo pogoda sie naprawia :) miejmy nadzieję :-)
Obecna pogoda jednak tak mnie dobija ze najchetniej bym poszla spać:baffled:, Wika tez mi sie rozregulowała i wczoraj spala 3 h w ciagu dnia a potem szalała do 3 w nocy:angry:, po czym rano wstala rześka o 8,30 :crazy:
Jutro spotykam się z Anią i Kinga po przedszkolu u mnie i idziemy pozniej na Forrest Fields na plac zabaw wszystkie kolezanki czujące sie na silach zapraszamy:)bedziemy koło 12-13 jak oczywiście pogoda bedize podobna do dzisiejszej:)
Pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny
Ja wole jeszcze nie ryzykowac wiec spacerki musza poczekac.I tak dzisiaj musielismy odprowadzic Fabka i jeszcze trzeba go odebrac i mysle ze tyle wietrzenia na razie wystarczy.
A my z bardzo duzym prawdopodobienstwem przeprowadzamy sie i bedziemy mieszkac blisko Focusa na Basford.Dom jak dom moze szalu nie ma ,ale czysty i malzonek zna wlasciciela.
To tyle nadawania co tam u nas
Pozdrawiam.
 
Witajcie! fajnie, ze zdrowko Wam sie poprawia, bo rzeczywiscie pogoda coraz lepsza(zeby tylko nie zapeszyc!!!), no i czas sie w koncu spotkac:tak::-).
Gabids, no to bedziecie sasiadki z betsuu, a i do mnie niedaleczko! fajnie, ciesze sie bardzo, mozna bedzie robic wspolne spacery po naszym "rejonowym" parku:-)

A przedszkole wczoraj niestety koszmar! pani postanowila w piatek, ze mam zostac z dzieckiem, wiec ja jej obiecalam, ze zostane; no ale wczoraj pani zmienila zdanie i postanowila, ze mam zostac tylko pol godziny, a potem sobie pojsc, wiec mozecie sobie wyobrazic co sie dzialo!!!:tak::-(normalne psychiczne tortury...
ale za to dzisiaj juz od rana byla w przedszkolu pani Polka i tak sie pieknie zajela Kinia, ze dziecko nie protestowalo jak wychodzilam, a i potem w ogole nie plakala!!!:tak: Wiec mamy pierwszy sukces, jestem z niej bardzo dumna, ze dala rade:-).
Powiedziala tez, ze nie bedzie juz plakac;-), tyle, ze nie wiadomo czy jutro tez sie znajdzie ktos kto ja czyms zainteresuje?!
Tak wiec walczymy, duzo nas to kosztuje, ale probujemy:-).
aaaaa, betsuuu, no i otuchy dodaje nam Twoja Klaudia!:tak::-) dzis specjalnie odszukala nas na boisku i przybiegla, zeby porozmawiac i zyczyc Kini powodzenia! super masz corcie, powinnas byc dumna!!!!!!:tak:

pozdrawiamy!
 
super masz corcie, powinnas byc dumna!!!!!!:tak:

pozdrawiamy!
Dziekujemy:happy:

Slonko dzis niesmialo przebijalo sie przez chmurki:-Dno i cieplutko bylo wiec pewnie spotkanie z Ynka Wam sie udalo:-)
Jak Gabids sie przeprowadzi niedaleko to najbardziej zadowoleni beda Klaudia z Fabkiem:-D:-D:-D
Zapraszamy inne mamy na New Basford:-)przeprowadzajcie sie im nas wiecej tym lepiej.
 
Dziewczyny tak wychwalilyscie pogode no i teraz macie:-)

Annaoxi widac postepy w przedszkolu to bardzo dobrze.Moim skromnym zdaniem powinno byc juz z gorki:tak:

Dziewczyny z tym domem to pisalam ze bardzo prawdopodobne co znaczy nie pewne jeszcze.Wiec teraz napisze ze na 100% nie bede tam mieszkac.Przespalam sie z dylematem i dzisiaj podjelam decyzje na nie.Szukamy dalej.

No nic lece cos porobic w domku puki mala spi.
 
Dziewczyny z tym domem to pisalam ze bardzo prawdopodobne co znaczy nie pewne jeszcze.Wiec teraz napisze ze na 100% nie bede tam mieszkac.Przespalam sie z dylematem i dzisiaj podjelam decyzje na nie.Szukamy dalej.
Szkoda

W szkole jutro wolne bo rzeczywiscie maja strajk:-)

A tak pozatym to jestem wypompowana z jakiegokolwiek zycia i nic mi sie nie chce:-(
 
u nas w szkole tez strajk, pogoda za to zwariowala:)) znow:))
jakby bylo ladnie to pewnie bym moje dzieci zabrala do Wollaton lub Rushcliffe Park (Ruddington), ale tak to chyba Iza do przedszkola pojdzie a ja spedze troszke czasu z moim kochanym synkiem:))

przy okazji sie pochwale - wczoraj po raz pierwszy od 6-ciu lat wykonalam prace za pieniadze!!!!!!!!!
przedszkole w ktorym jest Izabela potrzebuje osoby ktora moglaby wykonywac ronote na zastepstwo - jesli ktoras z nauczycielek jest chora albo na urlopie
i ja jestem ta osoba oficjalnie juz, co oznacza ze do konca maja mam kolejnych 6 rankow juz ustalonych:)))))))))))))) fajnie bedzie dostac wyplate:))

poza tym zlozylam podanie do pracy na Trent University wieczorami (nie chce Izy do przedszkola na dluzej wysylac) , wiec trzymajcie kciuki!!!!!
 
reklama
Czesc! nie narzekajcie na pogode, padalo tylko pol dnia przeciez!;-):-D a potem upal wprost, oby tak dalej!:tak:Dzis w przedszkolu tez bylo dobrze, wiec mam nadzieje, ze,jak mowiGabids, teraz juz z gorki!
Baska, gratulujemy pracy "dorywczej", no i oczywiscie trzymamy kciuki za Trent University:tak:.

U nas jutro tez strajkuja, wiec wezmiemy sie chyba za jakies porzadki... no chyba, ze znowu bede miala lenia:-), mam to samo co Ty betsuuu, ale mam nadzieje, ze to przesilenie wiosenne i to znak, ze wiosna zawita na stale!:-)
Trzymajcie sie dziewczeta!
pa pa
 

Podobne tematy

Do góry