reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Ladnie sie zrobilo na dworku to wszyscy na swieze powietrze a nie na forum:-)

A ja dalej kompowo uziemiona:baffled: Korzystam puki mam szanse na mezowskim sprzecie.

Betsuu uwinelas sie juz z papierami? A nam w tym roku zwrot sie nie nalezy a nawet mamy doplacic 5 funciakow:baffled:

No nic lece obiad dokonczyc bo zaraz glodomor [przyjedzie.
Pozdrawiam
 
reklama
He,he...nic mi nie mow liczylam ze pojdzie mi szybko a spedzilam nad tym chyba ze trzy dni (jeszcze o housing benefit chcemy wystapic)ale juz jutro pedzimy do revenue sie zapisac na rozliczenie i do Councilu glownego zlozyc to wszystko,ciekawa jestem co z tego wyjdzie :baffled:
A co do zwrotu to nie powiem ale licze na zwrot w koncu kokosow w tym roku nie zbilismy:rofl2:
Jeszcze tylko martwi mnie co to bedzie jak juz mi sie skonczy maternity:no:moze ktoras z dziewczyn wie czy wtedy nalezy sie Income Support czy nie?Zwariowac idzie z ta biurokracja:wściekła/y:
Gabids przyszla ci farba? mi przyszla:-)
 
My tez kokosow nie zarobilismy a wrecz przeciwnie i ja nie mialam dochodow za ostatni rok,a jednak mamy doplacic.Bogatemu byk sie cieli a biednemu wiatr w oczy wieje echhh:crazy:

besuuu u mnie to chyba listonosz ma pod gorke nic a nic:no:

za oknem ochyda nawet psu nosa z budy by sie wychylic nie chcialo a ja musze wyjsc z domu pozalatwiac pare spraw.No i o 16 dentysta i musze isc z dzieciakami.Juz mysle jak to bedzie fajnie kiedy w srodku borowania mala zacznie plakac.
Dobra nie zamulam juz tylko spadam

Dziewczyny wasze kompki tez w serwisach??? Skrobnijcie cos:tak:
 
hej
gabids no tak nasz tez byl w serwisie:tak::-D

no ale rzeczywiscie moze to jakas klatwa laptopowa, bo cichutko tu;-)
my wlasnie wrocilysmy ze spacerku polaczonego z zakupami, oczywiscie deszcz nas zlapal po drodze, no ale dobrze ze wreszcie dorobilam sie pokrowca na wozek:-p, wiec Natalka sobie smacznie spala i tylko ja moklam:-)
no i czekamy na ta wiosne bo juz jej czas do nas zawitac, no i przydaloby sie spotkanko:tak:, Natalka ostatnio bardzo interesuje sie innymi dziecmi jak tylko jakies zobaczy to tak sie patrzy:szok: ze oczu nie odrywa,
pozdrawiamy
 
czesc dziewczyny! a nasz komp sprawny, odpukac!;-)ale weny jakos brak:tak:, Kinia znowu chora, kaszle, ze az strach, juz mam tak dosyc tego cholernego klimatu, ze nie macie pojecia!
No i stresior ogromniasty, bo od poniedzialku przedszkole, nie wiem czy przezyje...;-)
trzymajcie sie kochaniutkie! buziaki i do zobaczenia, mam nadzieje, ze niedlugo:-)
aha, no i trzymajcie za nas kciuki ( bardziej za mnie:-D, zebym sie nie rozryczala przy wszystkich w tym przedszkolu!)
 
nie martw sie Aniu!!!! bedzie dobrze!!!! na pewno sobie poplaczesz i sie postresujesz, tego nie da sie unikac ale Kingusia sobie poradzi i za chwilke zapomniecie o calym stresie! ja tez przez to przeszlam z Gabrielem i wiekszosc Mam przezywa w ten sposob pierwszy dzien czy to w przedszkolu czy w szkole.

Ty niestety miales nieciekawe pierwsze doswiadczenie. Trzymamy z Izabela kcuki - oby to przedszkole bylo fajniejsze i ciekawsze dla Kingusi....

Jakies spotkanie???

Pozdrawiam
Basia
 
ja tez niedawno oddalam jule do przedszkola - ynka78 otworzyla:-D:-p
dzieki jeszcze raz Justyna!:tak:
Juli sie podobalo, wspomina po dzis dzien:-).


widze ze macie sporo papierkowej roboty, ja w ogole nie znam sie na tym a ze nie zarobilam jeszcze zlamanego pensa to zyje w blogiej nieswiadomosci..:happy:
moje poszukiwania pracy cos rezultatow nie przynosza..konczy sie albo na interview albo na wyslanej aplikacji i stwierdzeniu: zadzwonimy zadzwnoimy..heh:wściekła/y:
ale narazie sie jeszcze nie poddaje..

aa mialam dac cynk jak w moim sklepie bedzie dostawa ciuszkow. ostatnio bylo ich calkiem sporo. i to nie tylko dla dzieci ale i dla mam wiele fajnych rzeczy by sie znalazlo. i to w kazdym rozmiarze...
ja tam ciagle cos dla siebie kupuje..:-D
jak cos podaje adres: cancer research 151 mansfield road,
a ze dookola sa jeszcze ze 4 inne charity shopy wiec mozna sie niezle obkupic:-).
jesli ktos lubi oczywiscie..:laugh2:


pozdrawiam!!
 
hej
a nas dzisiaj znowu deszcz zlapal - mamy szczescie:wściekła/y:, no ale coz przy tej pogodzie to nietrudno...

musze sie pochwalic ze Natalce ida dwa kolejne zabki, jeden zauwazylam chyba w sobote, a drugi wczoraj - ledwo go widac ale juz zaglada...

ja tez juz powoli zaczynam myslec o powrocie do pracy, moje maternity juz sie skonczylo sila rzeczy... niestety... ale jeszcze nie jestem gotowa na nawet kilkugodzinne rozstania, Natalka chyba tez nie :no:

annaoxi jak bylo w przedszkolu?
 
reklama
czesc dziewczyny! dzieki za troske i dobre slowo:-)
hhhmmm.... w przedszkolu niestety koszmarnie:-(, wczoraj bylysmy razem na godzinke to ok, ale dzis Kinia zostala sama na 1,5 godziny i przez caly czas plakala:tak:. Ogolnie po wczorajszym spotkaniu bylam bardzo zadowolona, bo byla z nami Polka, ktora pracuje w szkole obok i oddelegowano ja do pomocy w "poskromieniu" Kingi, dopoki bedzie potrzebna taka pomoc. Dzis jednak okazalo sie, ze kobita nie moze sie za bardzo udzielac, bo ma obowiazki w szkole i dzis byla na chwile, ale jutro juz nie bedzie jej wcale:-(. A pozostale panie juz oczywiscie przerazone, no i uradzily, ze moje dziecko nie moze uczeszczac na cala sesje, wiec mam ja odbierac po godzinie, nie powiem zebym byla najsczesliwsza z tego powodu, ale co zrobic...:tak:

Tak wiec dziewczyny, uczcie dzieci od urodzenia angielskiego, zeby panie mogly sie z nimi porozumiec i zeby dzieciakom bylo latwiej! no i przyzwyczajajcie je do obcych, podrzucajcie komu sie da:-), zeby mama nie byla calym swiatem.

Pozdrawiamy serdecznie!
aha,jest pomysl spotkania w piatek, co Wy na to? piszcie gdzie i o ktrej komu pasuje?
 

Podobne tematy

Do góry