reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hej
gabids no wlasnie, to kiedy przeprowadzka?
annaoxi milego odpoczynku i oby po powrocie nie bylo dolow;-)

medio z tego co wiem to w Notts raczej na pewno ne znajdziesz polskiego ginekologa:no:, a szkoda:tak:

pozdrawiamy
 
reklama
hej !!
annaoxi-milej podróży i pobytu w kraju
myślę że jak wrócisz to będzie piękna słoneczna pogoda
w sam raz na spacerki hihihihii.........
a co do polskiego ginekologa to niestety też nic nie wiem :(
 
Medio domyslam sie ze chodzi ci o prowadzenie ciazy:-)tutejsza polozna nie jest taka zla choc opieka rozni sie nieco od takiej jaka jest w Polsce,natomiast jesli masz jakiekolwiek obawy zwiazane z jezykiem to przysluguje ci bezplatnie tlumacz.Smialo idz jak najszybciej do GP a on ci przydzieli midwife i jakos dojedziecie do konca szczesliwie:-DMy z Gabids to przeszlysmy i zadna z nas nie ma jakichs niemilych wspomnien.Powodzenia i Gratulacje:happy:
 
Medio domyslam sie ze chodzi ci o prowadzenie ciazy:-)tutejsza polozna nie jest taka zla choc opieka rozni sie nieco od takiej jaka jest w Polsce,natomiast jesli masz jakiekolwiek obawy zwiazane z jezykiem to przysluguje ci bezplatnie tlumacz.Smialo idz jak najszybciej do GP a on ci przydzieli midwife i jakos dojedziecie do konca szczesliwie:-DMy z Gabids to przeszlysmy i zadna z nas nie ma jakichs niemilych wspomnien.Powodzenia i Gratulacje:happy:
Czyli najpierw powinnam pójść do lekarza, a później do położnej. Bo ja planowałam iść bezpośrednio do położnej.:tak:
 
My z Gabids to przeszlysmy i zadna z nas nie ma jakichs niemilych wspomnien


ja tez to przeszlam wlasnie wczoraj minela rocznica 2 lat jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy:-D.
naprawde wszystko dzieje sie raczej bezproblemowo i sprawnie, ja na poczatku uzywalam tlumacza ale pozniej zaczal mi przeszkadzac wiec wolalam chodzic z partnerem w razie jakichs problemow..
najpierw musisz isc do GP ona wybierze Ci polozna.
a co do polskiego ginekologa to slyszalam ze jest w nottingham ale najpierw sama sprawdze ta "plotke" a pozniej dam znac.

niedawno na forum byla jedna "przyszla" mama - sonieczka78 - ale nie wiem co u niej niestety..gdyby sie odezwala moglaby Ci Medio na biezaco wszystko powiedziec.
rowniez dolaczam sie do gratulacji:-)
pozdrowionka dla wszystkich!!
 
Hej dziewczyny!
Wpadlam sie tylko pozegnac, bo wieczorkiem jedziemy, juhu!!!!:-):-D
Zycze dobrej pogody i wielu spotkan! i do zobaczenia za miesiac! odezwe sie jak wrocimy. Jak sie dorwe do kompa w Polsce to oczywiscie tez cos skrobne;-):tak:
Trzymajcie sie! pa pa
 
Trzymaj sie Aniu szczęsliwej podrózy:) szkoda ze nie udało nam się już spotkac:)
ale nadrobimy jak wrócimy z Polski bo ja tez lece 13 maja z czego baaaaaaardzo się ciesze:-) Wracam koło 15 czerwca

Pozdrawiam inne koleżanki, pogoda się poprawia moze jakieś spotkanko??
U mnie są teściowie az do wyjazdu dlatego się specjalnie nie udzielam;-), mielismy wczesniej malowanie i przemeblowanko:happy:
Jak to bosko jak ktos ci sie dzieckiem zajmuje:tak:, mam czas dla siebie, moge sobie robic maseczki kąpiele peelingi i wsystko bez pospiechu ehh sielanka brakowało mi tego...
Ach i moge isc do sklepu nie pchając wózka rewelacja i wika nie ucieka po sklepie:) bez nerwów mozna ogladać ciuchy w sklepie już prawie zapomniałam jak to jest...
Kończę tym optymistycznym akcentem i pozdraiwam słonecznie ze względu na dzisiejszą pogodę:cool:
 
ynka78 - wypozyczysz tesciow choc na jeden dzien??:-p:-p;-)
ejj zazdroszcze Wam ze do polski lecicie..ja sobie pomarzyc moge bo Jula paszportu juz nie ma wiec jestem uziemiona:baffled:. dopiero moj facet bedzie lecial go odebrac..wiec ja najwczesniej polske zobacze na jesieni:szok::-(.

a spotkanko jak najbardziej..dzis pogoda byla po prostu boska!z rana (tzn o 11:-p) ruszylismy na spacerek co sie rzadko zdarza:-). pieknie!
to co moze w poniedzialek?swieto jest wiec szkoly pewnie nieczynne wiec inne mamuski beda mogly dolaczyc? co Wy na to?
 
reklama
czesc dziewczeta...dawno sie nie odzywalam,ale zagladam tu i czytam co tam u was slychac...jesli ktos potrzebuje bierzacych info o ciazy to sluze pomoca...pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry